Gönderen Konu: Serkan Aydın donor bölge  (Okunma sayısı 561 defa)

Emredoganci75@hotmail.com

• Newbie
  • *
Ynt: Serkan Aydın donor bölge
« Yanıtla #15 : 10 Ağustos 2019, 22:49:08 »
120 güne %70 oranında toplar..
“Ölümü gösterip sıtmaya razı oldurmak” diyorum ben bu durum İçin. Donör toparlayıp saçlarda çıkınca unutursun...  zor bir 4 ay seni bekliyor

Tam olarak ne zaman toparlar

Lamazi_52

• Full Member
« Yanıtla #16 : 11 Ağustos 2019, 11:32:59 »
120 güne %70 oranında toplar..
“Ölümü gösterip sıtmaya razı oldurmak” diyorum ben bu durum İçin. Donör toparlayıp saçlarda çıkınca unutursun...  zor bir 4 ay seni bekliyor
Kitabın ortasından konuşmak bu oluyor galiba 😂

freier

• Full Member
« Yanıtla #17 : 15 Ağustos 2019, 23:57:27 »
Yorumlara katılıyorum. 120. Gün itibarıyla toparlar. Ekilen saçlar çıkınca da bu günler dr çektiklerin yanına kalmış olur. Ama süreci biraz daha hızlandırmak istersen gündem2 adet xpecia tablet ve b12 önerebilirim.

Öte yandan Ekim merkezi adını yazmasan bile fotoğrafı gören herkes Arenamed ekimi olduğuna iddiaya girer. İşin bilimsel boyutuna daha hakim arkadaşlar ama bu ekim merkezinde yapılan her 10 ekimin 8’inde bu tarz sorun mevcut oluyor. Kimi 2 Ayda toparlıyor kimi 4-5 Ayda. Zaten ekim esnasından önce bu konuda bilgi de veriliyor ki Bilgi vermeleri bu işi haklı kılmaz.

Biz ayni merkezde 2 arkadaş ektirdik. Ben ekimden önce çok söylendim yapabildiğimiz kadar dikkatli olun, vs diye. Ben 12. Günde işe başladım donör bölgede hiç sorun olmadı. Ancak arkadaşım 100 gün donör bölgesi harita gibi gezdi :)

Koray1980

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 08 Ekim 2019, 23:01:12 »
Merhaba
Maalesef Bende aynı süreci yaşadım.Ama şükürler olsun geçti.Benim doner bölgem3.ayda toparlamıştı.Siz 8.ayda ekim yaptırdıysanız 11.ayın ortasında doner ile ilgili problemininiz ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum .

Facebook Twitter Instagram