Gönderen Konu: Acill!!! Sac ekimi sonrasi sprey kullanimi  (Okunma sayısı 2573 defa)

Otoklav

• Yeni üye
  • *
Acill!!! Sac ekimi sonrasi sprey kullanimi
« : 27 Ağustos 2019, 23:44:09 »
Merhaba 22 gun once sac ekimi yaptirmistim ve sok dokulme ile buyuk kisim dokuldu. Sac ekimi yaptirdigim yer hair greft booster adinda sampuan ilac ve sprey ile ekimimi desteklememi soyledi. Ben de ilac yerine xpecia, sampuan ve sprey icin de onlarin verdiklerini aldim. Ama kafami karistiran sey su oldu. Minoxil vs. gibi spreyleri ekimden  1 ay sonra kullanin diye tavsiyeler gordum internette. Ama ekim yaptigim yer de kabuk alimindan sonra bu spreyleri sabah aksam sikmami istedi. Ben de 11.gunden itibaren bu spreyi düzenli olarak kullaniyorum (12 gundur duzenli kullandim). Simdi bu yorumlari okuyunca icinlmi korku sardi. Sizce ekim yerinin tavsiyesine uyup devam etmeli miyim yoksa zararin neresinden donersem kar deyip ekim alanina sıkmaktan vaz mi gecmeliyim cok teşekkür ederim simdiden.

idiamin93

• Yeni üye
  • *
Ynt: Acill!!! Sac ekimi sonrasi sprey kullanimi
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2019, 19:34:10 »
Merhaba 22 gun once sac ekimi yaptirmistim ve sok dokulme ile buyuk kisim dokuldu. Sac ekimi yaptirdigim yer hair greft booster adinda sampuan ilac ve sprey ile ekimimi desteklememi soyledi. Ben de ilac yerine xpecia, sampuan ve sprey icin de onlarin verdiklerini aldim. Ama kafami karistiran sey su oldu. Minoxil vs. gibi spreyleri ekimden  1 ay sonra kullanin diye tavsiyeler gordum internette. Ama ekim yaptigim yer de kabuk alimindan sonra bu spreyleri sabah aksam sikmami istedi. Ben de 11.gunden itibaren bu spreyi düzenli olarak kullaniyorum (12 gundur duzenli kullandim). Simdi bu yorumlari okuyunca icinlmi korku sardi. Sizce ekim yerinin tavsiyesine uyup devam etmeli miyim yoksa zararin neresinden donersem kar deyip ekim alanina sıkmaktan vaz mi gecmeliyim cok teşekkür ederim simdiden.

Merhaba,

Minoxil'in içeriğindeki etken madde minoxidildir. Elinizdeki ürünün içinde bu maddeden yoksa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bana da verdiler çünkü sprey.

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2019, 20:17:04 »
Minoxil’i bir çok kişi döngü olayından ve kullanımı bıraktıktan sonra çıkardığı saçların dökülmesinden dolayı tavsiye etmiyor. Bazı Ekim merkezlerinde tam tersi tavsiye etmekte. Fakat kabuk dökümünden sonra kullanabilirsin sorun olmaz. Ben ekimden 15 gün sonra kullanmaya başlamıştım

Otoklav

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2019, 09:12:28 »
Cevaplariniz için cok tesekkur ederim arkadaslar spreyin iceriginde minoxidil etken maddesi olmadigi icin bir sorun olmuyormus ve bu spreyi kullanan kisiler de gayet memnunmus. Sagolun cevaplariniz icin

leomemoleo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2019, 10:40:25 »
Cevaplariniz için cok tesekkur ederim arkadaslar spreyin iceriginde minoxidil etken maddesi olmadigi icin bir sorun olmuyormus ve bu spreyi kullanan kisiler de gayet memnunmus. Sagolun cevaplariniz icin

Spreyin ismi nedir ?

Facebook Twitter Instagram