Gönderen Konu: Serkan Aygın ve Esma Serkan Tetik arasinda kaldim..!  (Okunma sayısı 200 defa)

Yorumsuz

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba yaş 31 bütçe 9 bin 2 si arasinda kaldım.
Tecrübeli arkadaşlardan birkaç yorum güzel olur..

Sekogok

• Newbie
  • *
Ynt: Serkan Aygın ve Esma Serkan Tetik arasinda kaldim..!
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2019, 01:46:33 »
Saçlar kaliteli ön hat ekimi benim tercihim serkan aygın olur hayırlısı olsun.

Yorumsuz

• Newbie
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2019, 14:11:24 »
bu arada butce 9 bın oldugu ıcın serkan aygın da fue ekım yaptırma durumundayım dhı guncel fıyatı 10 bın olarak belırlemısler konaklama dahıl degıl artık konaklama saglamıyolarmıs.
esma serkan tetık kalemle ekım yapıyor ekımı bu sekılde degerlendırme daha dogru olur.

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2019, 21:53:30 »
Görüntün çok kötü değil ben olsam yerinde ektirmem. Ekim düşünülen kadar kolay bir süreç değil! Ağrı sızı yok ama çok zorlayıcı ve dikkat gerektiriyor

EndlessNegative

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2019, 10:31:57 »
Bencede bekleyebilirsin çok rahatsız ediyorsa ist isen randevu al görüş serkan hoca ile fikrini al.

Rizzrak

• Newbie
  • *
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2019, 20:13:39 »
Senden çok daha kötü durumda olduğum için mi bilmiyorum ama benim saç durumum senin ki gibi olsaydı biraz daha beklerdim ve saç tellerini kuvvetlendirme yoluna giderdim. Ben şuan sadece senin gibi bir hale gelmesi için 13 bin tl ödeyeceğim.

Bal Porsuğu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2019, 19:10:52 »
Serkan aygın ekimlerini başarılı buluyorum. sizin için hayırlısı olur umarım

felixsupremestar

• Newbie
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Eylül 2019, 23:35:43 »
Ben de ikisi arasında kararsız kaldım. Serkan Aygın fue ekimi 8,000'e yapıyor DHI istersen sanırım fiyat 10,000 oluyor. Esma&Serkan Tetik 8,000'e DHI yapıyor, donör yetersizse sanırım bi ek ücret alıyor 1,000 tl gibi. Hakikaten çok kararsız kaldım. İstanbul'da yaşadığım için Serkan Aygın'a randevu aldım. Türk forumlarında Serkan Aygın için çok iyi bahsediyorlar ama yabancı forumlarda uzak durulması gerek vs diyorlar (https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/35762-planning-on-doing-fue-transplant-with-dr-serkan-aygin/?tab=comments#comment-318050). Esma&Serkan Tetik çiftinin de bir kaç güzel ekimi var forumda ama yabancı forumlarda rastlamadım. Bu arada google'a kliniklerin adını yazdığımızda sağda çıkan bir bölüm var orada bir sürü yorum(review) oluyor. Bu yorumlar genelde %95 memnuniyet içeren yorumlar. Fakat bu yorumları atan arkadaşlar hayatlarında sadece bu klinikler için yorum atmışlar o kadar. Büyük ihtimal şişirme/sahte yorumlar.

Bu forumda ikisi hakkında edindiğim bilgiler şöyle. Serkan Aygın Bey ekim belli bir greftin üstündeyse 2 seans halinde yapıyor. Atıyorum ilk ekimden x ay sonra ve misal ilk seans ön bölgeyse, ikinci seans vertex. Esma&Serkan çiftinde ise atıyorum yine seanslar belli bir greftin üstündeyse 2 seans halinde yapılıyor ve 2 günde tamamlanıyor ekim.

Facebook Twitter Instagram