Gönderen Konu: Ekim mi Tedavi mi? RESİMLİİİ  (Okunma sayısı 11809 defa)

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
Ynt: Ekim mi Tedavi mi? RESİMLİİİ
« Yanıtla #61 : 12 Kasım 2019, 23:41:32 »
Okuyan arkadaşlar yok mu ufakta olsa bi yorumunuz.?

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #62 : 13 Kasım 2019, 11:01:22 »
Ekim yaptırdınız mı?

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #63 : 13 Kasım 2019, 12:23:26 »
Ekim yaptırdınız mı?
Hayır yaptırmadım. Finasterid biotin minoxil tedavisi uyguluyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #64 : 13 Kasım 2019, 13:35:06 »
Dostum medikal tedavi içinde sonuç almanız henüz erken. Etki alanı 3. ayda belli olmaya başlar. Şuan tedaviyi devam ettirip fotoğraflarınızı ay ay paylaşırsanız daha net yorumlar alabilirsiniz. Tedaviye başladığınıza göre ekim yaptırmayı düşünmüyorsanız sanırım. Bence sizi tek başına tedavi mutlu etmez, ekim de gerekir diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Müfettiş

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #65 : 13 Kasım 2019, 16:09:20 »
Hayır yaptırmadım. Finasterid biotin minoxil tedavisi uyguluyorum.

Uygulamana devam et bence sonuç alırsın.
Bende aynı şekilde tedavi uyguluyorum ön bölgelerde saçlar çıkmaya başladı.

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #66 : 13 Kasım 2019, 21:10:24 »
Dostum medikal tedavi içinde sonuç almanız henüz erken. Etki alanı 3. ayda belli olmaya başlar. Şuan tedaviyi devam ettirip fotoğraflarınızı ay ay paylaşırsanız daha net yorumlar alabilirsiniz. Tedaviye başladığınıza göre ekim yaptırmayı düşünmüyorsanız sanırım. Bence sizi tek başına tedavi mutlu etmez, ekim de gerekir diye düşünüyorum.
3 aydan önce sonuç beklemiyorum bende. Ekim kadar mutlu edeceğeni sanmıyorum ama ekim de varolan saçlarım yok sayılması beni düşündürdü. Ay ay fotoğraf paylaşımına devam edeceğim. Bütün arkadaşlara yardımcı da olur böylece. Benim tek merak ettiğim fotoğrafları yakınlaştırıp bakıldığı zaman siyah küçük kıllar gözüküyor. Bunlar uzar mı yoksa böyle mi kalır ona takıldım.

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #67 : 13 Kasım 2019, 21:12:07 »
Uygulamana devam et bence sonuç alırsın.
Bende aynı şekilde tedavi uyguluyorum ön bölgelerde saçlar çıkmaya başladı.
Valla hocam gözü bu kadar kararttık. İnsan düşününce üzülüyor değer mi diye. Ama bu saç insan psikolojini mahvediyor. Çeken bilir derler ya aynen o hesap. İnşallah sonuç alırız 2.3 sene de olsa kafamız rahat olur.

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #68 : 16 Kasım 2019, 20:07:53 »
Valla hocam gözü bu kadar kararttık. İnsan düşününce üzülüyor değer mi diye. Ama bu saç insan psikolojini mahvediyor. Çeken bilir derler ya aynen o hesap. İnşallah sonuç alırız 2.3 sene de olsa kafamız rahat olur.

Güncel şakakların durumu.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #69 : 16 Kasım 2019, 20:58:30 »
Kardeşim seni çok iyi anlıyorum benim bir sene önceki halimi görsen saçı arkadan bağlıyordum o derece saçlıydım kızlar saçımı kıskanıyordu o derece gelde bu saçın dökülmesine göz yum artık eskisi gibi saçı arkadan bağlayama arkaya doğru tarayama psikolojikmen çok takıyor insan herşeyi göze alıyor umarım sonuç alırsın

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #70 : 14 Ocak 2020, 16:41:39 »
Finasterid ve biotinde 3. Ay doldu. Saçlarımda özellikle ön bölgede seyrekleşme hızlandı. Saçımın yağlanması da arttı. Yüzümde beyaz yağ bezeleri oluştu. Sanırım testo tavana vurdu.🤦‍♂️ Finasteride kullanıp durumu daha da kötüye giden oldu mu. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olur mu lütfen. Şimdiden sonra nasıl bi yol izlemeliyim...

Keladayı07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 14 Ocak 2020, 17:53:29 »
Bu arada 3 ay yan etki sıfır. İlk ay hafif vardı sonra onlarda gitti.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #72 : 14 Ocak 2020, 22:17:02 »
Forumda finasterid kullanıp daha kötü oldu diye iletiler okumuştum. Belki size de finasterid yaramıyor olabilir. Ancak sizin bu durumunuz minoxil kaynaklı da olabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

miyawex

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 16 Ocak 2020, 21:22:01 »
Finasterid ve biotinde 3. Ay doldu. Saçlarımda özellikle ön bölgede seyrekleşme hızlandı. Saçımın yağlanması da arttı. Yüzümde beyaz yağ bezeleri oluştu. Sanırım testo tavana vurdu.🤦‍♂️ Finasteride kullanıp durumu daha da kötüye giden oldu mu. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olur mu lütfen. Şimdiden sonra nasıl bi yol izlemeliyim...

benim 6 ay kadar sürmüştü işe yaraması,2-3 ay daha sabret hala bir gelişme göremezsen finasteride devam etmenin bir faydası yok

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 16 Ocak 2020, 22:58:33 »
Evet bende de aynısı oldu.testosteron artıyo sanırım ön çizgi şakaklar seyreldi.3. ayda falan. 5 aya kadar devam ettim değişen bişey olmadı. Vertex ve ortalar biraz dolgunlaşmıştı başka bi artısı olmadı.

Facebook Twitter Instagram