Gönderen Konu: Yaş 38 yardım ve yönlendirme ihtiyacım var  (Okunma sayısı 1386 defa)

krep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 38 yardım ve yönlendirme ihtiyacım var
« : 12 Ekim 2019, 10:49:40 »
Merhaba yaşım 38 dökülme yanında beyazlamada çok fazla kendimi artık 38 değil 58 gibi hissetmeye başladım ve bu psikolojiden çıkmak istiyorum operasyon ile kurtarılır bir durum var mı eğer yoksa ne önerirsiniz genelde 1-2 numara ile evde kendim traş oluyorum.

krep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yaş 38 yardım ve yönlendirme ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2019, 10:56:39 »
Önden görüntü

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2019, 10:59:16 »
Donör zayıf açık alan fazla isterseniz sadene ön bölge ve ortaya kadar bir ekim yaptıra bilirsiniz
Global Moderator

krep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2019, 11:29:20 »
Peki ekim yapıldıktan sonra 1-2 numara kullanabilirmiyiz ve ekimi genele yayarak yapılsa aralarada saç similasyonu deniyordu sanırım nasıl olur

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2019, 12:08:54 »
Peki ekim yapıldıktan sonra 1-2 numara kullanabilirmiyiz ve ekimi genele yayarak yapılsa aralarada saç similasyonu deniyordu sanırım nasıl olur
ekim yapıldıktan sonra 1-2 numara kullanmak istersen ense kısmın şöyle görünecek bol delikli boşluklu, uzun kullanırsan o boşluklar kapalı gibi duracak işte biraz, önce güzel bir yere ekim yaptırırsan önler sık, ortalar biraz seyrek ve arkalar baya seyrek, 1 yıl sonra falan da similasyon için görüşürsün.

..  .  .   . .    .    .    . .  .    .     .     .  .       .    .   . .    . .     .   . .     .  . .     .   .
   .   .    .  ..   ..    .     .     . . .    . .    .    .     .   .   . .    ..      .  ..   .    .  . 
       .     .         .     . . .       .        .    .       ...    .      ..        .      .    .
                .     .    .    ..    .        ...         .     .       .   .        .        ..
                     ..        ..         .     ..            .      .     ..         ...       
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2019, 12:22:37 »
Çok şey istiyorsun arkadasim...amaç kafayı kapatmaksa saç uzatılır...zaten sınırlı bir bölgeye Ekim olur ki...o da kesinlikle sizi mutlu edemez düşüncesindeyim... Açıklık çok fazla...donörun bile ekime ihtiyacı var sizin.. bir de 3 numaradan bahsediyorsunuz ki saygı duyarım isteyebilirsiniz ancak gercekcide olmak lazım...ekime uygun degilsiniz...simülasyon da sırıtır...protezlik bir acikliga sahipsiniz...tabii bu da doğal olanından lazım...para ya bakar...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2019, 12:52:41 »
Önden çizdiğim alana kadar ekim olabilir çok sıklık beklemeyin gerisi fantazi olur sizin için yaparım diyenden de uzak durun
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2019, 12:59:35 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

krep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2019, 13:07:15 »
Yok kesinlikle eğer bir yol yöntem varsa bunu duymak uygulamak istiyorum açıkcası eğer uygun değilse bu işe hiç bulaşmak istemiyorum saç protezini bilmiyorum o konuda hiç bir bilgim yok

krep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2019, 13:09:16 »
Bu arada ankarada öncelikli olarak kimleri hangi ekim merzkezlerini araştırmam gerekli bu fotoğrafları yollasam

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 12 Ekim 2019, 16:13:21 »
Dostum  saçın  çok zayıf genetik dökülme  var  finasterid+ Phyto Kapsül  kulan   1 sene kulan  sonra saç ekim  yap 

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Ekim 2019, 16:15:17 »
Bu sekilde  saç ekim  yapsan seni mutlu etmez

krep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2019, 17:47:51 »
Görüşleriniz için teşekkür ederim anladığım kadarıyla ekim için maceraya gerek yok gibi

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2019, 20:00:53 »
Görüşleriniz için teşekkür ederim anladığım kadarıyla ekim için maceraya gerek yok gibi

Bence de Ekim sizi memnun etmez diye düşünüyorum

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Ekim 2019, 20:28:06 »
  Kesinlikle  saç ekim  yapma . 

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2019, 21:45:40 »

Reklam için paylaşmiyorum...nasıl ki Ekim merkezlerinin iyisini kötüsünü belirtiyoruz...burasida İstanbul'da hesaplı ve işini samimiyetle yapan bir merkez...

Facebook Twitter Instagram