Saç Ekimi Sonuçları

Saç Ekimi Sonuçları => Saç ekimi sonuçları => Konuyu başlatan: samo - 16 Eylül 2018, 15:21:18

Başlık: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 15:21:18
Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle sacekimisonuclari.com forumunu oluşturan kişilere ve burada insanlara yardımcı olmak adına sürecini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Forum sayesinde seçim yapıp LifeHairAnkara Şahin beyi tercih ettim.

Foruma borçlandığımı düşündüğüm için sürecimi paylaşmak istiyorum. Umarım faydalı olabilirim ve umarım sunucum güzel olur.


Yaş              : 33

Greft            : 4200

Meslek           : Makine Mühendisi

Yaşadığım şehir  : izmir

Sigara kullanımı : Günlük 1,5 paket winston light

Alkol kullanımı  : Yok

Finasteride vs.  : Kullanmadım

Donör kapasitesi : 7500 greft ( Şahin beyin yorumu )
HAZIRLIK VE 3 GÜNLÜK EKİM SÜRECİ:

*Kararımı verdikten ve Şahin beyle fotoğraflar üzerine konuştuktan sonra  13 eylül için gün aldım.

*Seyahat yastığı ve climacool şapka aldım.

*Forumu okurken gördüğüm (HİNTELL in önerisi- teşekkürler kendisine) sigara önerisini uyguladım. winston one- günlük 12-15 adet kullanmaya başladım ve 1 haftada alıştım. Benim de önerimdir bırakamayanlar için müthiş çözüm 1 hafta direnin.

*Günde 3-4 bardak Dimes %100 Nar suyu içmeye başladım. Çekirdekleriyle beraber sıkıldığı için tadı iyi değil ama yararlı olan bu.( Nara alerjisi olanlar;
çok hassas midesi olanlar ve düşük tansiyonu olanlar temkinli olsun.Ayrıca aç karnına içmeyin). Kullanma sebebim kalp damar sağlığı için mucizevi birşey olması. Damar çeperlerini genişleterek kan akışını düzenlemesi. Ben fayda görüyorum genel sağlık açısından da.

*Ankara'da ekim merkezine 50-60 metre  yakınlıkta olan Alba Otelde 3 gün için rezervasyon yaptırdım.  (Şahin beyi tercih edecekler için : Günlük 190 TL. Sadece sabah kahvaltısı var. Artı 100 TL civarı otelde yemek masrafınız olacaktır.)

*Bir gün önceden otele giriş yaptım.

*13 eylül günü sabah 7 de kalktım ve iyi bir kahvaltı yaptım. Kahvaltı önemli kan şekeri düşecek sağlam gidin.

*Saat 8 de Şahin beyle Özkaya Tıp Merkezinde görüştük, planlamayı gercekleştirdik,tıraş oldum ve operasyon başladı.

*ilk olarak Şahin bey anestezi ve adrenalin işlemlerini yaptı. En çok kortuğum şeydi ama boşuna korkmuşum. Az acıdı. Kişisel birşey de olabilir ama ben rahat geçirdim dayanılabilecek bir yanma sadece.

*Sonrasında Şahin bey kanalları açtı, ardından kök alımı için mikromotor kullanımını Şahin bey, toplama işlemini hemşire hanım gercekleştirdi.

*Kökler alındıktan sonra yemek arası verdik.

*Ardından açılan kanallara kök yerleştirme işlemlerini 3 hemşire hanım gerçekleştirdi. Her biri oldukça tecrubeliydi. 3 saat civarı süren bu işlem hanımların pozitif enerjileri dolayısıyla oldukça keyifliydi. (Hepsinin adını hatırlayamadığım için hiçbirini yazmıyorum:) )

*Operasyon bitti ve hemen karşıdaki eczaneden reçetemdeki ilaçlarımı aldım(200 TL). Dextrocin,aspirin,xpecia,sebamed,bepanthol,Arvales,macrol. Arvales benim istediğim bi ağrı kesiciydi. macrol ise penisilin alerjim olduğu için kulladığım antibiyotik.

*Otele giriş yaptım. Çok fazla ağrım olmadı genel olarak rahat gecirdim. 2 günde toplam 6 tane arvales içtim.

*Seyahat yastığı + sağ ve sol kolumun altına yastık koyarak  ilk gece ve ikinci gece 6'şar saat uyudum. Sağa sola dönmeyi bu şekilde engellemeye çalıştım. Sorunsuz geçti.

*Protein ağırlıklı beslenme doku iyileşmesinde önemli olduğu için, otelde kahvaltı hariç bütün öğünlerimde et yedim.

*15 eylülde ilk yıkama yapıldı ve İzmir'e döndüm.

*Bütün süreçte tek başımaydım yanıma kimseyi almadım.
EKİM YERİ SEÇME SÜRECİM:

1- GOOGLE da izmir saç ekimi yazıp clinichair a doğru ilerlerken, ekşisözlükte "saç ektirmek" başlığında forumu öneren bir arkadaşı görmemle gözlerim açıldı. Aynı zamanda öneren kişi de forumda sürecini paylaşmış.Forum nicki "Berko" olan arkadaşa teşekkür ederim.

2- Donör,mikromotor,manuel alım , düşük devir, nekroz , greft , planlama gibi birçok ve benim için yeni terimleri öğrendikten sonra nelerin en önemli olduğunu mantıksal açıdan temelledirmeye çalıştım. Çünkü telafisi olmayabilirdi.

a)Donör kullanımı homojen ve 2.ekime imkan sağlayacak şekilde kullanılmalı (kötü kullanılıp başarılı olunan yerler olsa bile çok riskli kötü piyango bana vurabilirdi)

b)Manuel alım veya mikromotor önemli bir fark görmedim. Tek dikkat ettiğim konu düşük devir ve keskinlikti. Buna talaşlı imalatla illgilenen bir mühendis olarak yaklaştım. Kökler, yüksek devir ve/veya kör uçların diplerde oluşturduğu sürtünmeye bağlı yüksek sıcaklık artışı sebebiyle ölebilir. Ben daha düşük devirle metali kesebilecekken yüksek devirle kesmeye çalıştığımda matkap ucu veya parmak freze yanar.(veya kör olduğunda) Kesmeye çalıştığım metali bozar.
Bunun gibi birşey. yüksek devir 5 saat ,  düşük devir 8 saat . Yüksek devir daha çok operasyon imkanı daha çok para da diyebiliriz. Manuel de böyle bir sorun hiç yok ve çok risksiz-yavaş-pahalı sadece. Mikromotor kullanımı usta işi, kullanan gercekten iyi usta olmalı, kesme kalitesini hissetmeli ısınmadan yakmadan kestiğini bilmeli...


3- Nekroz ile ilgili kurduğum ilişki daha cok operasyonu yapan ekiple ilgili oldu o tarz vakaları olanları hemen eledim belki yanlış ama eledim.

4- Kanal açma ve kök alma işlemlerini tercih edeceğimiz kişinin yapıp yapmadığını sorguladım. Operasyon günü yoğunluk sebep gösterilerek sürpriz  başka biri kanal açmamalı kök almamalı diye düşündüm.

5- Herhangi bir olumsuzluk durumunda müdahale gerekebileceği için operasyonun hastane ortamında olması gerektiğine karar verdim.

6- Bu operasyonun yapacak kişideki özellikleri sadece doktor olmasının yetmeyeceği estetik - elbecerisi yeteneği - sabır - empati - müşteri değil hasta - gibi özelliklerinin de olası gerektiğini düşündüm. Daha da sayılabilir. Bunu düşünmemdeki temel sebep çalıştığım sektördür. Ben omurga cerrahisine implant tasarlayıp üretimlerini gercekleştiriyorum. Beyin cerrahları ile bayinin teknisyenleri ameliyatlara genelde beraber girerler. Bazılarının çok riskli olan bu açık ameliyatı doktordan daha iyi yapabilecek seviyede olduklarını bildiğimden düşüncem böyle oldu. Saç ekimi daha az riskli diyebiliriz hasta sağlığı açısından.

7-Baktığım sonuçlar ve kriterlerim eşliğinde Koray hacayı isterdim ama açıkçası bütçem yeterli değildi.

8- Şahin bey dikkatimi çekti

a)Hiç olumsuz vakası yoktu forumda
b)Donör alanları çok temizdi ve homojendi.
c)Kanal ve kök alımını kendisi yapıyordu.
d)Anestezi teknikeriydi
e)Hastane ortamında operasyon yapıyordu.
f)Vertexe ve diğer yerlere yön vermesi bence iyi idi.
g)Benim için en önemli iki tanesinden 1.si forumda gördüğüm süreçte kendisi ekimci olan bi arkadaşın kardeşini Şahin beye yönlendirmesiydi. Kardeşini seviyodur heralde dedim.
h)Benim için en önemli diğeri de ekim yaptırmış ve empati kurabilir olmasıydı.
İ)İşini severek,özenerek, teknik bir şekilde yaptığını hissettim.
J)Devir, mikromotor, manuel, keskin uçlar aynı fikirdeydik.

Şahin Bey de yaptırmaya karar verdim.PLANLAMA SÜRECİ:


Planlama yaparken vertexi çok taktığımı söyledim kendisine, fakat Şahin beyin yönlendirmesi ve planlaması daha mantıklı geldi. Ön bölgeye yoğun çalışmayı sonrasında gerekirse 2.ekimi önerdi. Böylece kayıp olsa bile eskiye göre daha
yoğun vertex 2. ekimle daha başarılı olacaktı. Ayrıca ön bölge yoğun olacağı için ekim daha anlamlı olacaktı. Şahin Beyin planlamasını kabul ettim.


OPERASYON SONRASI ALDIĞIM BAZI BİLGİLER:1) 0,8 mm bıçak kullanılıyor ve her hasta için değiştiriliyor.
2) Olabildiğince az adranalin kullanılıyor çalışma zorluğu oluşturup süreyi uzatsa da hasta için olumlu oluyor.
3) Sigara tabi ki önermiyor fakat 1 hafta önce bırakılan sigaranın yarattığı stres daha zararlı o yüzden 5-6 tane içebilirsin diyor.
4) punch markası söyledi fakat adını unuttum önemini vurguladı...Şahsi önerim: Aslında istediğiniz  yer farklı şehirlerde diye gitmeye üşenirseniz kötü bir sonuç neticesinde Almanyaya bile gidebilecek enerjiyi içinizde bulursunuz. Ata sözü gibi oldu:)

işallah sonucum iyi olur.
işallah yardımım dokunmuş olur.

Bazı yanlış bilgiler vermiş isem eğer arkadaşları yanlış yönlendirmemek adına uyarıda bulunursanız ve değerlendirme yaparsanız memnun olurum.

Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 15:23:32
devam
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 15:24:43
devam2
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 15:25:28
devam 3
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Curtis - 16 Eylül 2018, 18:07:21
Çok bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler.  Bence güzel bir planlama olmuş . Insallah memnun kalırsınız.  Ekimden sonra dönerken kafanızı kapatacak birşey kullandinizmi bone gibi.  Bende 16 ekime gün aldım ancak dönüş yolunda kafamı nasıl kapaticam diye düşünüyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: komsermesutgüneri - 16 Eylül 2018, 18:24:04
Ekiminiz hayırlı olsun planlama iyi duruyor, detaylı yazı için teşekkürler. Özellikle vertex bölgesindeki sürecin takibinde olacağım :) Düzenli paylaşım yaparsın umarım bol sabırlı günler :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Rsnkl - 16 Eylül 2018, 18:32:37
Hayırlı olsun
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 18:36:32
Çok bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler.  Bence güzel bir planlama olmuş . Insallah memnun kalırsınız.  Ekimden sonra dönerken kafanızı kapatacak birşey kullandinizmi bone gibi.  Bende 16 ekime gün aldım ancak dönüş yolunda kafamı nasıl kapaticam diye düşünüyorum.


İyi dileklerin için teşekkür ederim. Dönüşte kafamı kapatmadım. Bana yol boyunca bakan insanları hayatımda bir daha hiç görmeyeceğimi düşündüm ve rahatladım. Bence zaten zor bir karar almışken insanları düşünmeye değmez rahat ol derim. Bunu yapınca özgüven de artıyo. Umarım senin de istediğin gibi olur ve memnun kalırsın.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: alfonzomontana - 16 Eylül 2018, 18:55:38
Detaylı bilgi için teşekkürler umarız gönlünüzdeki saçlara kavuşursunuz
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Radament - 16 Eylül 2018, 19:07:30
Maşallah, hayırlı olsun. Bol sabırlar.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: kelboy - 16 Eylül 2018, 19:25:43
Gayet güzel bilgilendirici bir paylaşım olmuş bunun için teşekkürler.dikkat ediyorumda yabancı forumlarda genelde paylaşımlar bu tarz uzun bilgilendirici ve detaylı yazılarla başlıyor ama bizde iki kelime  karalanıp  direkt fotoğraflarla başlanıyor.bu tarz paylaşımların çoğalması  foruma kalite getirir umarım paylaşım yapacak diğer arkadaşlarımızada örnek teşkil eder.
Ekiminiz hayırlı olsun bu arada umarım hayal ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 16 Eylül 2018, 19:43:30
hayırlı olsun kardes yarın bende sahın hocaya ektircem heyecan basladı endede
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 19:49:49
Gayet güzel bilgilendirici bir paylaşım olmuş bunun için teşekkürler.dikkat ediyorumda yabancı forumlarda genelde paylaşımlar bu tarz uzun bilgilendirici ve detaylı yazılarla başlıyor ama bizde iki kelime  karalanıp  direkt fotoğraflarla başlanıyor.bu tarz paylaşımların çoğalması  foruma kalite getirir umarım paylaşım yapacak diğer arkadaşlarımızada örnek teşkil eder.
Ekiminiz hayırlı olsun bu arada umarım hayal ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.

Teşekkürler , umarım faydalı olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 19:53:10
hayırlı olsun kardes yarın bende sahın hocaya ektircem heyecan basladı endede

İşallah istediğin gibi olur. Heyecanın operasyonun ilk yarım saati geçecek merak etme. Hemen alışıyosun nasıl olcak acaba heyecanı başlıyo.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Eylül 2018, 19:55:16
Ekiminiz hayırlı olsun planlama iyi duruyor, detaylı yazı için teşekkürler. Özellikle vertex bölgesindeki sürecin takibinde olacağım :) Düzenli paylaşım yaparsın umarım bol sabırlı günler :)

Düzenli paylaşım yaparak foruma borcumu ödemeyi düşünüyorum  :) teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 17 Eylül 2018, 11:43:14
4. gün

Kabuklar oluştu kafam oldukça sert. İşe de başladım. Yüzüm biraz şiş gözlükle idare ediyoruz artık.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Moraless - 18 Eylül 2018, 00:25:46
kafam oldukça sert yazdığınıza göre kafa derisi çok kuru kalmış demektir ,biraz nemli tutmakta arada ıslatmakta fayda var diye düşünüyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 18 Eylül 2018, 00:34:08
kafam oldukça sert yazdığınıza göre kafa derisi çok kuru kalmış demektir ,biraz nemli tutmakta arada ıslatmakta fayda var diye düşünüyorum.


Gün içerisinde ıslatmalı mıyım? Akşamları yıkıyorum birdaha dokunmuyorum şuanda. Böyle yapınca gün içinde kuru oluyor.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Rsnkl - 18 Eylül 2018, 09:39:39
Ben ekimden sonra hocaya aynı kişi ile alakalı sormuştum bir fısfıs yardimi ile islatabilirsin demişti. İşe yarıyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 18 Eylül 2018, 11:41:15
Özelden mesaj atmıssın kardeşim cevap olarak: Ekim planlaman gayet güzel doğru bir planlama olduğunu düşünüyorum onun dışında var olan daçlarını koruman güçlendirmen gerekiyor her ne kadar şahin bey hoşlanmasada( hastalarından biliyorum) finasterid kullanman gerekicek.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: drejan - 18 Eylül 2018, 12:51:30
Takip ediyoruz vertex ekimi daha az verimli oluyo gibi bakalim senin sonuc nasil olacak insallah memnun kalirsin
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 18 Eylül 2018, 14:18:13
Özelden mesaj atmıssın kardeşim cevap olarak: Ekim planlaman gayet güzel doğru bir planlama olduğunu düşünüyorum onun dışında var olan daçlarını koruman güçlendirmen gerekiyor her ne kadar şahin bey hoşlanmasada( hastalarından biliyorum) finasterid kullanman gerekicek.

Yorumun için teşekkür ederim. Şahin beye sordum finasterid kullanımını tavsiye etmedi dediğin gibi. Yan etkilerinden dolayı kararsızım açıkçası.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 18 Eylül 2018, 14:21:48
Takip ediyoruz vertex ekimi daha az verimli oluyo gibi bakalim senin sonuc nasil olacak insallah memnun kalirsin

Teşekkür ederim işallah hepimiz için iyi olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 24 Eylül 2018, 16:13:17
Planlama süper duruyor, bakalım sonuç ne olacak?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: ALİ37 - 24 Eylül 2018, 21:17:54
Teşekkür ederim işallah hepimiz için iyi olur.

Merhabalar. 2 yıla yakın fınasterıd kullanan bir kişi olarak söylüyorum sakın kullanmayın. cınsel isteksizlik kilo alımı ve göğüslerde büyüme yapıyor. yan etkiler er geç ortaya cıkıyor ve bıraksanız bile etkiler az da olsa devam ediyor. yani eskisi gibi olmuyor hiçbişey
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 24 Eylül 2018, 22:05:14
Merhabalar. 2 yıla yakın fınasterıd kullanan bir kişi olarak söylüyorum sakın kullanmayın. cınsel isteksizlik kilo alımı ve göğüslerde büyüme yapıyor. yan etkiler er geç ortaya cıkıyor ve bıraksanız bile etkiler az da olsa devam ediyor. yani eskisi gibi olmuyor hiçbişey

Teşekkür ederim bilgilnedirme için. Kısa dönemde yan etki görürseniz bırakın deniyor ama kısa dönem yan etki görülmeyip uzun dönem sorunlarıyla geri dönülmez şekilde başbaşa kalınması gibi bir durum olabilir. Sizin durum sanıyorum bu şekilde oldu.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: black06 - 24 Eylül 2018, 23:07:45
ekiminiz hayırlı olsun.
ekim planınız farklı olmuş
sonucunuzu merak ediyorum
sonuna kadar paylaşın lütfen
iyi bir sonuç elde etmeniz dileğiyle  ;)
geçmiş olsun
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 24 Eylül 2018, 23:56:49
Kabuksuzluk ve donör
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 25 Eylül 2018, 00:02:10
ekiminiz hayırlı olsun.
ekim planınız farklı olmuş
sonucunuzu merak ediyorum
sonuna kadar paylaşın lütfen
iyi bir sonuç elde etmeniz dileğiyle  ;)
geçmiş olsun

Teşekkür ederim. Elimden geldiğince paylaşımlar yapmaya gayret edicem.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 25 Eylül 2018, 00:39:28
hayırlı olsun kardes güzel görüntü ins 6 ay sonrada su goruntudeki sac tellerinin hepsi durur
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 25 Eylül 2018, 10:57:08
hayırlı olsun kardes güzel görüntü ins 6 ay sonrada su goruntudeki sac tellerinin hepsi durur

işallah kardeşim. Ön kısım iyi olur diye düşünüyorum ama vertex ne olcak bakalım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 28 Eylül 2018, 11:20:47
15. gün

Hergün 15-20 kıl geliyor elime şok dökülme için erken mi acaba?

Bu sivilceler normal mi? Bende pek olmazdı.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Radament - 28 Eylül 2018, 11:38:34
Gayet normal.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 28 Eylül 2018, 12:18:41
Arkadaşımızın söylediği gibi normal kardeşim merak etme
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 01 Ekim 2018, 11:53:23
Şok dökülme

Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Radament - 01 Ekim 2018, 12:17:21
Başlamış dökülmen, hayırlı olsun.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 01 Ekim 2018, 12:38:50
Başlamış dökülmen, hayırlı olsun.

teşekkür ederim işallah geri çıkar :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 01 Ekim 2018, 18:22:39
Şu dökülme olmasa ekilen çıksa ne güzel olurdu ben tadını çıkarıyorum haftaya başlar benimde
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: YasinGuler - 01 Ekim 2018, 18:53:57
Hayırlı olsun herşey dileğince olur umarım
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sergeant - 01 Ekim 2018, 19:07:02
bende 15. gündeyim başladı şok dökülme korkulacak bir durum değilmiş. Xpecia yada biotin kullanıyorsan yan etki yapabilir sivilcelenmeyi biotin yapıyor.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 01 Ekim 2018, 19:10:04
Şu dökülme olmasa ekilen çıksa ne güzel olurdu ben tadını çıkarıyorum haftaya başlar benimde

Ekilenin doğrudan uzamaya başlamasının bi matemetiği var mı acaba? Şok dökülmeye uğramayan saçlar olduğuna göre olmalı bence. Bunun üzerinde çalışılsa belki başarısız ekim sayısı da minimize edilmiş olur diye düşünüyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 07 Ekim 2018, 21:11:28
24.gün
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Ekim 2018, 12:30:46
1 ay oldu
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Radament - 14 Ekim 2018, 12:33:36
Kendi saçınla beraber şoktan kalanlar uzuyor, bol sabır dilerim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Ekim 2018, 12:36:02
Kendi saçınla beraber şoktan kalanlar uzuyor, bol sabır dilerim.

teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Ekim 2018, 14:31:52
Şunda hiç saç dökülmüyor. Şok dökülme durup sonra devam ettiği oluyor mu?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 22 Ekim 2018, 21:52:45
40.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 22 Ekim 2018, 21:57:18
şok dökülme tamamlanmış 40 gün sonra yeni çıkıcak saçlar fılızlenmeye başlamış olur inşallah geçmiş olsun
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 22 Ekim 2018, 22:01:25
Küçük siyah noktalar ölü saç mı yoksa çıkış mı?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 22 Ekim 2018, 22:03:06
şok dökülme tamamlanmış 40 gün sonra yeni çıkıcak saçlar fılızlenmeye başlamış olur inşallah geçmiş olsun

Teşekkürler Hintell işallah olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 22 Ekim 2018, 23:01:24
benimde 36. gun her masajdan sonra sac geliyor  inş benim şok dokulmede biter artık:) sabır donemındeyız 5 ay sonra belli eder saclar kendini su an ne desek bos
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 22 Ekim 2018, 23:31:56
Şok dökülme tamamlanınca insanın kafasında bir rahatlama oluyor sürecin 3 aşamasına geçilmiş oluyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: mr.emre - 23 Ekim 2018, 11:00:54
Bilgilendirme için teşekkürler, istediğiniz sonuca ulaşırsınız umarım. Şahin Bey'i takibe alıyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Boss2609 - 23 Ekim 2018, 15:20:06
Dostum güzel ve açıklayıcı bir paylaşım olmuş.19 temmuz da 2. ekimimi şahin bey'e yaptırdım(vertex) söylediklerine harfiyen katılıyorum kendisi çok mütevazi,dürüst ve işini severek yapan bi insan.Şu an 94. gündeyim ve vertex in geç çıkması durumu bana göre efsane. Şu anda gözle görülür bi kararma ve cıkış var.İşallah sonuç umduğun gibi olur.İncelemek istersen https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4973.0
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: shadow - 23 Ekim 2018, 15:52:45
Konunuz ve net açıklamalarınız için teşekkürler.
Sizin tüm açıklamaları okuduktan sonra saç ekim işlemimi burada yapılabilir listesine ekledim.

Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 23 Ekim 2018, 16:39:14
Dostum güzel ve açıklayıcı bir paylaşım olmuş.19 temmuz da 2. ekimimi şahin bey'e yaptırdım(vertex) söylediklerine harfiyen katılıyorum kendisi çok mütevazi,dürüst ve işini severek yapan bi insan.Şu an 94. gündeyim ve vertex in geç çıkması durumu bana göre efsane. Şu anda gözle görülür bi kararma ve cıkış var.İşallah sonuç umduğun gibi olur.İncelemek istersen https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4973.0
[/q

Yorumunuz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Görüşmemizde vertex ekimiyle ilgili  Şahin beyin, kişinin durumuna göre %20 ila %30 arasında kayıpların olabileceği yorumu oldu bana. Sizin konunuza baktım gerçektende çok iyi ilerleme olmuş. İşallah daha iyi ve gönlüne göre olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Boss2609 - 23 Ekim 2018, 16:52:13
Dostum güzel ve açıklayıcı bir paylaşım olmuş.19 temmuz da 2. ekimimi şahin bey'e yaptırdım(vertex) söylediklerine harfiyen katılıyorum kendisi çok mütevazi,dürüst ve işini severek yapan bi insan.Şu an 94. gündeyim ve vertex in geç çıkması durumu bana göre efsane. Şu anda gözle görülür bi kararma ve cıkış var.İşallah sonuç umduğun gibi olur.İncelemek istersen https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4973.0
[/q

Yorumunuz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Görüşmemizde vertex ekimiyle ilgili  Şahin beyin, kişinin durumuna göre %20 ila %30 arasında kayıpların olabileceği yorumu oldu bana. Sizin konunuza baktım gerçektende çok iyi ilerleme olmuş. İşallah daha iyi ve gönlüne göre olur.
Evet bu kayıp olayından bana da bahsetti ben sacı uzun kullanacağım için şu anki halinin kalınlaşıp forma girmesi bile kafi.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Ekim 2018, 12:22:52
vertex
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 27 Ekim 2018, 12:46:11
Sürecide belirtirseniz paylaşılan fotograflara iyi olur
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Ekim 2018, 12:51:07
Sürecide belirtirseniz paylaşılan fotograflara iyi olur

Tamamdır hintell unutmuşum
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Ekim 2018, 12:52:04
44. gün VERTEX
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: kelboy - 27 Ekim 2018, 12:59:38
Kırıklar üç ay ile dört ay arasında çıkar o zamana kadar bekleme modunda kalacaklar  :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 27 Ekim 2018, 13:20:10
Şok tamamlanmış artık bundan sonra zor zamanlar çıkmasını beklemek sabır dılıyorum suana kadar herşey güzel ilerledi sizin için bundan sonrada aynı şekilde olmasını ümit ediyorum geçmiş olsun
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Ekim 2018, 13:25:57
Şok tamamlanmış artık bundan sonra zor zamanlar çıkmasını beklemek sabır dılıyorum suana kadar herşey güzel ilerledi sizin için bundan sonrada aynı şekilde olmasını ümit ediyorum geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim Hintell. ilerleyişten ben de memnunum ama tabi ki sonuç önemli. işallah iyi olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 27 Ekim 2018, 14:01:08
tabıkı sonuç önemli bunlar ilk adımlar hayırlısı olsun
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 27 Ekim 2018, 14:57:26
İnş guzel olacak sonuc
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 01 Kasım 2018, 17:12:31
50.
Hafif ıslak
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 13 Kasım 2018, 14:44:49
2. ay

Hafif ıslak

Ön çizgi beliyor gibi...
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: tsimonoce - 14 Kasım 2018, 01:02:54
Gecmis & hayirli olsun... ... iyi gözüküyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 28 Kasım 2018, 23:18:04
75.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: stoper - 29 Kasım 2018, 00:08:50
Yavas yavas toparlanmaya baslamıs gecmıs olsun. Umarım ıyı sonuc alacaksınız.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: tolga06 - 29 Kasım 2018, 00:21:20
Guzel gidiyor. Takipdeyiz. Guzel sonuclanmasi dilegiyle.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 29 Kasım 2018, 00:28:38
teşekkürler önlerde çok fazla çıkış var vertex de eskiye göre yanlardan bir tık kapanıyor gibi bakalım işallah iyi sonuçlanır. 15 günde bir paylaşım yapmayı düşünüyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 29 Kasım 2018, 13:35:59
maşşallah kardeşim geliyolar inş saçlı saçlı poz vercez burda:)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 29 Kasım 2018, 13:46:36
maşşallah kardeşim geliyolar inş saçlı saçlı poz vercez burda:)

İşallah kardeşim beni tebessüm ettirdin hayal kurdurdun :) teşekkür ederim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 29 Kasım 2018, 22:29:23
Kısa kestirmişken donörü de ekleyeyim 76.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Aralık 2018, 14:40:01
3. Ay vertex

Makineyle ekim bölgesini traş edebilir miyim? Bi mahsur olur mu
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 14 Aralık 2018, 14:46:15
Ekilen bölgeleri Makasla kısalt 6 ay kardeşim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Aralık 2018, 14:53:06
Ekilen bölgeleri Makasla kısalt 6 ay kardeşim

Tamamdır Hintell teşekkür ederim. Bu arada gelişmeyle ilgili ne dersin? Kapanır mı sence.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 14 Aralık 2018, 15:13:13
3 ay çok erken bir süre bu zaman diliminde değerlendirme yapmak doğru olmaz  daha başlamadı çıkışların kardeşim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 14 Aralık 2018, 17:00:40
Son fotoğraf çok parlak, net gözükmüyor. Donör çok iyi toparlamış bu arada.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Aralık 2018, 18:32:16
Üstten 3.ay
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 14 Aralık 2018, 19:29:44
Bu fotolar daha iyi, vertex haliyle geriden geliyor. Şu an bir sorun yok gibi.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 14 Aralık 2018, 23:16:27
Verteks biraz zaman  aliyor daha yolun basi hafiften cikislar baslamis
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 15 Aralık 2018, 01:25:18
3 ay çok erken bir süre bu zaman diliminde değerlendirme yapmak doğru olmaz  daha başlamadı çıkışların kardeşim

Doğru söylüosun Hintell , insan işte sabırsız oluo bu dönemde ama beklemekten başka da yapçak bişey yok.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 15 Aralık 2018, 01:26:57
Bu fotolar daha iyi, vertex haliyle geriden geliyor. Şu an bir sorun yok gibi.

Teşekkür ederim yorumun için. İşallah kapanır bakalım...
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 15 Aralık 2018, 01:29:31
Verteks biraz zaman  aliyor daha yolun basi hafiften cikislar baslamis

Evet kardeşim Şahin hocanın benimle yakın zamanda olan bir vertex ekimi var gayet iyi giden, benim de öyle olur mu demiştim ama bünyeden bünyeye farklı tabi.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 16 Aralık 2018, 14:36:30
Saçlarımın eskiye göre baya bi güçlendiğini hissediyorum. Paylaşmak istedim :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 16 Aralık 2018, 15:31:01
Güzel o zaman :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 25 Aralık 2018, 12:57:52
102.

önce ve sonra olarak

Yorum yaparsanız memnun olurum arkadaşlar.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: demdem - 25 Aralık 2018, 13:51:27
102 günde güzel bir fark oluşmuş daha iyi olacağına eminim sizin adınıza sevindim 😊
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Boss2609 - 25 Aralık 2018, 14:00:35
çok iyi gidiyor dostum daha yolun başı.bol bol yeşil çay iç sigara kullanıyorsun.ben günde 3 fincan içiyorum bence faydası var. 1,5 pakette ben içiyorum sigara.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 25 Aralık 2018, 14:55:30
102 günde güzel bir fark oluşmuş daha iyi olacağına eminim sizin adınıza sevindim 😊

Çok teşekkür ederim işallah dediğiniz gibi olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 25 Aralık 2018, 14:58:00
çok iyi gidiyor dostum daha yolun başı.bol bol yeşil çay iç sigara kullanıyorsun.ben günde 3 fincan içiyorum bence faydası var. 1,5 pakette ben içiyorum sigara.

Teşekkür ederim tavsiyelerin için. Ben DİMES yüzdeyüz nar suyu kullanıyorum benim de sana tavsiyem olsun. Yeşil çaydan daha etkili olduğunu öğredim araştırmalarımda.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: tolga06 - 25 Aralık 2018, 20:07:30
4 ay bile dolmamışken muazzam bir gelişme var. Bu siteden takip ettiklerim kadarıyla şahin beyin ekimlerinden birkaç tanesi kötü sonuçlandı, birkaç tane nekrozlu ekimi var onun dışındakiler baya güzel sonuçlandı. Acaba burada gözün kapalı ekim yaptırabilir misin yoksa ekim sonucun şans işi mi? Emin olsam direk buraya ektircem.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 25 Aralık 2018, 22:16:39
4 ay bile dolmamışken muazzam bir gelişme var. Bu siteden takip ettiklerim kadarıyla şahin beyin ekimlerinden birkaç tanesi kötü sonuçlandı, birkaç tane nekrozlu ekimi var onun dışındakiler baya güzel sonuçlandı. Acaba burada gözün kapalı ekim yaptırabilir misin yoksa ekim sonucun şans işi mi? Emin olsam direk buraya ektircem.

Açıkçası ben %100 başarılı bir ekimci görmedim.  Kendime belirli kriterler eşliğinde, hissiyatımla beraber Şahin beyi tercih ettim. Şans işi olduğunu düşünmüyorum. Şans işi olan yerler de var tabi ki. O da şöyle;
ekim merkezine gittiğinizde ekiminizi kimin yapacağını bilmiyorsanız şans işi.
Örneğin;
Kök alan kişi sayısı: 7
Kanal açan kişi sayısı:7
Ekim yapan kişi sayısı: 21

olan bir ekim merkezinde en iyi sonucu alma ihitimali bütün bu grupların en iyilerinin sizin ekiminizi yapmasına bağlı. 1/7 x 1/7 x 3/21 .  Bu da yaklaşık % 0,2 gibi bir şans oluyor. Biraz abarttım sanki ama şans işi mi acaba kısmı bu şekilde değerlendirilirilebilir ekim merkezi açısından diye düşünüyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 25 Aralık 2018, 22:24:58
Massallah çok iyi gidiyor nazar değmesin nar suyunu unutuyorum:) inş çok güzel olacak
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: tolga06 - 26 Aralık 2018, 22:55:49
Ben de makine mühendisiyim. Sizin gibi ekim yerlerini iyi analiz ederek tümevarım yapmaya çalışıyorum. Evet özellikle ekime giren ekip çok önemli doğru tespit. Bakalım ben de şahin beye karar verdim sayılır ama burada şahin beye ektiren birkaç arkadaşın saçları hiç çıkmadı. Aslında sizin gibi süreci güzel giden arkadaşlar şahin beye ektirip kötü sonuclanan arkadaşlarla bir kritik yapsa sorun ekipte mi sonraki süreçte mi kritik yapsanız herkes için aydınlatıcı olacak. Mesela kartalizma1903 rumuzlu arkadaşımızın ekimini incelediniz mi? Hiç kendisiyle konustunuz mu merak ettim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4392.0
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 26 Aralık 2018, 23:41:46
Ben de makine mühendisiyim. Sizin gibi ekim yerlerini iyi analiz ederek tümevarım yapmaya çalışıyorum. Evet özellikle ekime giren ekip çok önemli doğru tespit. Bakalım ben de şahin beye karar verdim sayılır ama burada şahin beye ektiren birkaç arkadaşın saçları hiç çıkmadı. Aslında sizin gibi süreci güzel giden arkadaşlar şahin beye ektirip kötü sonuclanan arkadaşlarla bir kritik yapsa sorun ekipte mi sonraki süreçte mi kritik yapsanız herkes için aydınlatıcı olacak. Mesela kartalizma1903 rumuzlu arkadaşımızın ekimini incelediniz mi? Hiç kendisiyle konustunuz mu merak ettim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4392.0

Meslektaşım olarak doğru bir noktaya yönlendirme sorusu teşekkür ederim. Seni de çok iyi anlıyorum tam karar verme aşamasında en ufak bir "acaba" ya yer olmasın arzusundasın. Yukarıda cevap olarak yazdığım şans işi konusunda greft kalitesi ve genel sağlık durumu da değerlendirilebilir. Ve burada bir eleştiri de yapılabilir Şahin bey için.

kartalizma1903 ün ekimi, ben ekim yaptırmışken iyi ilerleyen bir süreçteydi o yüzden konuşma ve görüşme yapmadım. Olumsuza doğru döndüğünde konunun tamamını takip ettim. Arkadaşımız B12 vitamin eksikliği sebebiyle iğne olmaya başladı sürecinde. Saç için önemli bir vitamin. Bu durum ne kadar etkili olmuştur bu olumsuz ekimde bilemiyorum ama böyle bir durum var. Daha önceden bu ve buna benzer başka durumlar  tespit edilebilirdi eleştirisini yapabiliriz. Belki de vitaminsizlik düzeltilip ekim yapılsa daha başarılı olabilirdi.

Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: robie_fowliver - 27 Aralık 2018, 00:22:14
Meslektaşım olarak doğru bir noktaya yönlendirme sorusu teşekkür ederim. Seni de çok iyi anlıyorum tam karar verme aşamasında en ufak bir "acaba" ya yer olmasın arzusundasın. Yukarıda cevap olarak yazdığım şans işi konusunda greft kalitesi ve genel sağlık durumu da değerlendirilebilir. Ve burada bir eleştiri de yapılabilir Şahin bey için.

kartalizma1903 ün ekimi, ben ekim yaptırmışken iyi ilerleyen bir süreçteydi o yüzden konuşma ve görüşme yapmadım. Olumsuza doğru döndüğünde konunun tamamını takip ettim. Arkadaşımız B12 vitamin eksikliği sebebiyle iğne olmaya başladı sürecinde. Saç için önemli bir vitamin. Bu durum ne kadar etkili olmuştur bu olumsuz ekimde bilemiyorum ama böyle bir durum var. Daha önceden bu ve buna benzer başka durumlar  tespit edilebilirdi eleştirisini yapabiliriz. Belki de vitaminsizlik düzeltilip ekim yapılsa daha başarılı olabilirdi.

Hocam vitamin eksikliği ile ekim arasında nasıl bir korelasyon var acaba bilimsel kaynak üzerinden bir yönlendirme yapabilir misiniz?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Aralık 2018, 01:02:45
Hocam vitamin eksikliği ile ekim arasında nasıl bir korelasyon var acaba bilimsel kaynak üzerinden bir yönlendirme yapabilir misiniz?

Bu konuda akademik düzeyde bir bilgim yok aslında bunun da ne kadar etklidir bilemiyorum şeklinde ifade etmiştim. Konu ile ilgili bir makele buldum. Değerlendirme açsısından yardımcı olur musun? Çünkü bazı kavramları tam olarak anlayamadım.

https://www.researchgate.net/profile/Walter_Krugluger/publication/228496387_Vitamin_B12_Activates_the_Wnt-Pathway_in_Human_Hair_Follicle_Cells_by_Induction_of_b-Catenin_and_Inhibition_of_Glycogensynthase_Kinase-3_Transcription/links/54b4ebf20cf2318f0f96fbd6.pdf

Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Aralık 2018, 14:11:05
Bu konuda akademik düzeyde bir bilgim yok aslında bunun da ne kadar etklidir bilemiyorum şeklinde ifade etmiştim. Konu ile ilgili bir makele buldum. Değerlendirme açsısından yardımcı olur musun? Çünkü bazı kavramları tam olarak anlayamadım.

https://www.researchgate.net/profile/Walter_Krugluger/publication/228496387_Vitamin_B12_Activates_the_Wnt-Pathway_in_Human_Hair_Follicle_Cells_by_Induction_of_b-Catenin_and_Inhibition_of_Glycogensynthase_Kinase-3_Transcription/links/54b4ebf20cf2318f0f96fbd6.pdf

Özet olarak bu makalede saç ekimine , saç folekülü gelişimine  B12 etkisi değerlendirilmiş ve saç folekülünün anejen faza geçişini destekler nitelikte bir etkisi olduğu tespit edilmiş. 
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: blackman - 27 Aralık 2018, 22:48:39
Verteksteki gül şeklini çok güzel vermiş şahin hoca henüz üç ay olmasına rağmen verteks çok iyi gözüküyor ve çok doğal görünüyor maşallah diyelim  :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: komsermesutgüneri - 27 Aralık 2018, 23:27:54
Maşallah eğer şahin hocanın vertex başarıları böyle devam ederse bir sonraki durağım orası :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 28 Aralık 2018, 11:32:44
Massallah çok iyi gidiyor nazar değmesin nar suyunu unutuyorum:) inş çok güzel olacak

Saolasın kardeşim. Ben çok kişiye tavsiye ettim özellikle yaşlı ve tansiyon hastası tanıdıkları olanlara şimdi kendim zor buluyorum marketlerde. Unutma bence gerçekten iyi geliyor.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 28 Aralık 2018, 11:34:27
Verteksteki gül şeklini çok güzel vermiş şahin hoca henüz üç ay olmasına rağmen verteks çok iyi gözüküyor ve çok doğal görünüyor maşallah diyelim  :)

Çok teşekkür ederim yorumun için. İşallah iyi bir şekilde devam eder.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 28 Aralık 2018, 11:36:58
Maşallah eğer şahin hocanın vertex başarıları böyle devam ederse bir sonraki durağım orası :)

Teşekkür ederim yorumun için. Senin de güzel bir gelişmen oldu umarım senin de gönlüne göre olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Mukavemet18 - 30 Aralık 2018, 21:38:55
Ben de makine mühendisiyim. Sizin gibi ekim yerlerini iyi analiz ederek tümevarım yapmaya çalışıyorum. Evet özellikle ekime giren ekip çok önemli doğru tespit. Bakalım ben de şahin beye karar verdim sayılır ama burada şahin beye ektiren birkaç arkadaşın saçları hiç çıkmadı. Aslında sizin gibi süreci güzel giden arkadaşlar şahin beye ektirip kötü sonuclanan arkadaşlarla bir kritik yapsa sorun ekipte mi sonraki süreçte mi kritik yapsanız herkes için aydınlatıcı olacak. Mesela kartalizma1903 rumuzlu arkadaşımızın ekimini incelediniz mi? Hiç kendisiyle konustunuz mu merak ettim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4392.0
Her ekimcinin başarısız sonuçları olur.Önemli olan bunu yüzdeye vurmaktır.Serkan Aydın,Serkan Aygın,İlhan Serdaroğlu,Zekeriya Kul,Muttalip keser,Hakan Doğanay,Sibel Ulusan bunlar aklıma gelenler hepsinin başarısız sonuçları mevcut.Önemli olan başarısızlığın arkasında durmak mağdur etmemek.Şahin Bey başarısız ekimlerinde ücretsiz revizyon yapıyor istemeyen olursa para iadesi yapıyor.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: tolga06 - 30 Aralık 2018, 23:19:17
Her ekimcinin başarısız ekimi var haklısınız ama kiminin sonuçları fireli kimininki hiç çıkmıyor. Fireli topikle falan belki biraz toparlar ama hiç çıkmaması durumu sinir bozucu. Revizyon ya da para iadesi teselli ikramiyesi. Heba olan greftler ve çekilen 6 ay çile paha biçilmez.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 13 Ocak 2019, 16:15:46
120. gün
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 13 Ocak 2019, 16:19:36
Ekim öncesi bi de bu var.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: demdem - 13 Ocak 2019, 17:52:16
on taraf iyi olmuş 2..3 ay sonra çok iyi olur. verteks e gelince büyük bir açıklık varmış baya  kapanmış kısa sürede , 11 ve 12. aylarda acikligin kapanacağını düşünüyorum. kapanmazsa biraz seyrek kalır  mini operasyonla çok iyi olur herşey yolunda gayet iyi gidişat guzel
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 13 Ocak 2019, 22:01:34
on taraf iyi olmuş 2..3 ay sonra çok iyi olur. verteks e gelince büyük bir açıklık varmış baya  kapanmış kısa sürede , 11 ve 12. aylarda acikligin kapanacağını düşünüyorum. kapanmazsa biraz seyrek kalır  mini operasyonla çok iyi olur herşey yolunda gayet iyi gidişat guzel

Çok teşekkür ederim yorumunuz için, moral oldu bana.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 13 Ocak 2019, 22:55:03
Senin gidişat iyi zaten, canın mı sıkılmıştı? Vertexte bile 4 ayda bir hayli çıkış olmuş. Böyle devam ederse 2 aya bitecek işin inşallah.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 13 Ocak 2019, 23:15:18
Senin gidişat iyi zaten, canın mı sıkılmıştı? Vertexte bile 4 ayda bir hayli çıkış olmuş. Böyle devam ederse 2 aya bitecek işin inşallah.

Kardeşim aslında biliosun bu süreçte hep inişli çıkışlı bi psikoloji oluyor. Dönem dönem acaba kapanır mı ,kapanmıcak mı, daha çıkar mı soruları oluyor kafada. Bu durum için olumlu bir yorum yaptı arkadaş o yüzden öyle yazdım. Teşekkür ederim yorumun için.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 14 Ocak 2019, 02:08:08
Kardeşim aslında biliosun bu süreçte hep inişli çıkışlı bi psikoloji oluyor. Dönem dönem acaba kapanır mı ,kapanmıcak mı, daha çıkar mı soruları oluyor kafada. Bu durum için olumlu bir yorum yaptı arkadaş o yüzden öyle yazdım. Teşekkür ederim yorumun için.
Bir kere senin planlaman çok iyi, Şahin hoca bir mühendis gibi özenle planlamış. Ayrıyetten senin baya da kendi saçında var ve 4200 greftte baya sık bir ekim. Ben açıklıklarının komple kapanacağını düşünüyorum, çıkışların başlamış. İçin rahat olsun. :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Ocak 2019, 13:36:18
Bir kere senin planlaman çok iyi, Şahin hoca bir mühendis gibi özenle planlamış. Ayrıyetten senin baya da kendi saçında var ve 4200 greftte baya sık bir ekim. Ben açıklıklarının komple kapanacağını düşünüyorum, çıkışların başlamış. İçin rahat olsun. :)

Saolasın kardeşim sen de moral verdin :) İşallah senin de yüzünü güldürecek bir sonucun olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 14 Ocak 2019, 14:29:55
Saolasın kardeşim sen de moral verdin :) İşallah senin de yüzünü güldürecek bir sonucun olur.
Sağ olasın, inşallah öyle olur.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 14 Ocak 2019, 19:28:23
Kardeşim on taraf  kapanmis sorun kalmamis tepede eskiye gore gelişim guzel  simdi cikis dönemlerine girdik iki ay sonra ekimlerimiz belli olur inş güzel sonuç alcaz
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 14 Ocak 2019, 23:29:01
Kardeşim on taraf  kapanmis sorun kalmamis tepede eskiye gore gelişim guzel  simdi cikis dönemlerine girdik iki ay sonra ekimlerimiz belli olur inş güzel sonuç alcaz

İşallah kardeşim teşekkür ederim yorumun için.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 03 Şubat 2019, 13:50:54
140.
tepe ve ön
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: stoper - 03 Şubat 2019, 14:03:31
Vertekse yaptığı ekimde tutmuş kaldıki en zor yer olarak bılınır. Gayet güzel olmus tam kapanmıyacak bellı uzun sac ıle o acıklık kapanabılınır. Lakın kucuk bır verteks ekımı dusunulebılınır. Bende verekse ekım dusunuyorum bence ekım basarılı
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Mukavemet18 - 03 Şubat 2019, 14:20:01
Ekim güzel gidiyor.Daha 140. Gün ama verteks baya iyi kapanıyor gibi,6.aydan önce verteksten iş bitmiş gibi konuşmamak lazım.Ön çizgin de inşallah ilerleyen zamanda oturur.Güzel ekim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 03 Şubat 2019, 19:47:06
Vertekse yaptığı ekimde tutmuş kaldıki en zor yer olarak bılınır. Gayet güzel olmus tam kapanmıyacak bellı uzun sac ıle o acıklık kapanabılınır. Lakın kucuk bır verteks ekımı dusunulebılınır. Bende verekse ekım dusunuyorum bence ekım basarılı

Teşekkür ederim yorumunuz için
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 03 Şubat 2019, 19:47:56
Ekim güzel gidiyor.Daha 140. Gün ama verteks baya iyi kapanıyor gibi,6.aydan önce verteksten iş bitmiş gibi konuşmamak lazım.Ön çizgin de inşallah ilerleyen zamanda oturur.Güzel ekim

Teşekkür ederim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Curtis - 03 Şubat 2019, 21:03:21
Bence ekim güzel gidiyor vertex biraz kapandimi tamamdır.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 03 Şubat 2019, 22:02:38
Vertex komple kapanacak, zaten daha planlamadan belli etmişti ekim kendini.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 04 Şubat 2019, 09:56:46
Bence ekim güzel gidiyor vertex biraz kapandimi tamamdır.

Teşekkürler kardeşim işallah kapanır
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 04 Şubat 2019, 09:58:31
Vertex komple kapanacak, zaten daha planlamadan belli etmişti ekim kendini.

İşallah kardeşim çıkan saçların yanlarından çıkışlar oluyor bakalım bekliyoruz. Ama gayet memnunum ilerleyişten.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 04 Şubat 2019, 15:22:02
vay be 140. günlere geldik zaman valla çabuk akıyor, ön taraf çok güzel olmuş  zamanla dahada gelişçek orayla işin kalmamış;) verteks de ilk haline göre çok güzel ilerlemiş 10. ayda tamamen kapanır gibime geliyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: drejan - 04 Şubat 2019, 16:28:00
12 ayda vertxi merak ediyorum in taraf sonuclanmis sayilir
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 04 Şubat 2019, 16:47:25
İlk sayfaya döndüm de, verteks zaten baya açıkmış, şu an süreç kusursuz. Şahin hocanın en iyi ekimlerinden biri olacak bence bu.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 04 Şubat 2019, 17:33:21
Gayet güzel gidiyor maşallah
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 04 Şubat 2019, 23:31:08
Gayet güzel gidiyor maşallah

İlk sayfaya döndüm de, verteks zaten baya açıkmış, şu an süreç kusursuz. Şahin hocanın en iyi ekimlerinden biri olacak bence bu.

12 ayda vertxi merak ediyorum in taraf sonuclanmis sayilir

vay be 140. günlere geldik zaman valla çabuk akıyor, ön taraf çok güzel olmuş  zamanla dahada gelişçek orayla işin kalmamış;) verteks de ilk haline göre çok güzel ilerlemiş 10. ayda tamamen kapanır gibime geliyor
Değerlendirmeleriniz iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 04 Şubat 2019, 23:40:51
Bir sorum olacak arkadaşlar. Sadece xpacia kullandım ve son 10 tane kaldı. Sanırım bana olumlu bir etkisi oldu. Bu takviyeyi sürekli kullanmamın en azından haftada 2 tane gibi olacak şekilde zararı olur mu?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 05 Şubat 2019, 18:54:32
Bir sorum olacak arkadaşlar. Sadece xpacia kullandım ve son 10 tane kaldı. Sanırım bana olumlu bir etkisi oldu. Bu takviyeyi sürekli kullanmamın en azından haftada 2 tane gibi olacak şekilde zararı olur mu?

bır zararı olmaz bence devam et tabı çok bır şey de bekleme
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 11 Şubat 2019, 16:49:43
bır zararı olmaz bence devam et tabı çok bır şey de bekleme

Teşekkür ederim Hintel.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 11 Şubat 2019, 16:50:24
148. gün vertex yakından.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Drarda - 11 Şubat 2019, 16:52:08
tepe bölgenizde baya çıkış gözlemlenmekte hızlı ilerlemiş siz de tepe bölgesi sanki maşallah
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 12 Şubat 2019, 10:32:20
Tepe bölgeniz iyi gidiyor dostum güzel gelişmiş kısa zamanda
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Şubat 2019, 15:47:51
tepe bölgenizde baya çıkış gözlemlenmekte hızlı ilerlemiş siz de tepe bölgesi sanki maşallah

Tepe bölgeniz iyi gidiyor dostum güzel gelişmiş kısa zamanda

Teşekkür ederim yorumlarınız için;
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Şubat 2019, 15:52:40
164.

jöle sürmek istedim bugün. Ön çizgide daha çıkış devam ediyor tam oturmasa da memnunum ilerleyişten.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: besyo89 - 27 Şubat 2019, 15:56:36
baya guzel gorunuyo daha gelisim ve cikis da olcaktir heralde fazlasiyla memnun edicek bu ekim masallah diyelim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: demdem - 27 Şubat 2019, 16:13:20
verteks ne durumda reis
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 27 Şubat 2019, 16:39:05
inş 8. aydan sonda jöle süreriz:) bende bazen ıslatıp bakıyorum baya seyrek duruyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 27 Şubat 2019, 16:57:04
jole seyrek gösterır mat wax kullanmanı önerirrim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: soydaşbey - 27 Şubat 2019, 17:19:50
inşallah iyi olur ;)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Şubat 2019, 21:31:10
baya guzel gorunuyo daha gelisim ve cikis da olcaktir heralde fazlasiyla memnun edicek bu ekim masallah diyelim

inşallah iyi olur ;)

inş 8. aydan sonda jöle süreriz:) bende bazen ıslatıp bakıyorum baya seyrek duruyor

Teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Şubat 2019, 21:33:17
jole seyrek gösterır mat wax kullanmanı önerirrim

Deneyeyim Hintell saolasın. hiç wax kullanmadım hayatımda ekim vasatısayla deneyim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Şubat 2019, 21:35:14
verteks ne durumda reis

Vertex de değişen pek bişey olduğu söylenemez çok yavaş olacak olacaksa bişeyler. Olmadı sıklaştırma yaptırabilirim. Bi fotoğraf atayım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Şubat 2019, 21:38:37
164. vertex
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: demdem - 27 Şubat 2019, 21:41:34
alan geniş ekilen greft belli ama süreç daha erken ilerleyen aşamada iyi olacağını düşünüyorum 2000 greft daha ekildimi verteks e yeter bence
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 10 Mart 2019, 12:39:12
174. ön hat yakın çekim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: alfonzomontana - 10 Mart 2019, 12:47:45
abi vallahi senin vertex, ön ve tepe bölgesinden daha erken meyve vermeye başlamış hayırlı olsun :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 10 Mart 2019, 13:15:07
Vertexi de çeker misin? Çok iyi gidiyor bence.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Curtis - 10 Mart 2019, 15:02:34
Gayet guzel olmuş. Vertex kapanmasa bile bence rahatsiz edici bir durum oluşturmaz yaş itibariyle. Olmadi ilerleyen donemde saç sakal karışık ufak bir ekimle çözülür.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 10 Mart 2019, 19:37:38
vertex 174. flashsız ışık altında çekmeye çalıştım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 10 Mart 2019, 21:09:26
Gayet iyi, Şahin Hocanın en iyi ekimlerinden biri olacak bence bu.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Mart 2019, 09:46:08
191.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: son gohan - 27 Mart 2019, 10:11:44
öncelikle hayırlı olsun daha saçlar kalınlascak form vs bi önceki sayfanda yorumunu gördüm xpecia faydasını gördüm kullansam zararı yan etkimi vs ne diye ben 1yıldır kullanıyorum hiç bi yan etki görmedim ek olarak finastirede basladım 3ay oldu onunda 0 yan etkisini gördüm xpecia finastired baya iyi oluyor bi düşün istersen
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 27 Mart 2019, 11:07:35
hayırlı olsun kardeşim ekim öncesine göre baya kapanmış inş dahada gelişcek saçlar kalınlaşcak dahada iyi olacaktır
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: theyoda - 27 Mart 2019, 11:18:13
Donör bölgesi nasıl hocam?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Mart 2019, 11:53:38
Donör bölgesi nasıl hocam?

Donör hiç alım yapılmamış gibi hiç sorun yok.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Mart 2019, 11:55:11
hayırlı olsun kardeşim ekim öncesine göre baya kapanmış inş dahada gelişcek saçlar kalınlaşcak dahada iyi olacaktır

Saolasın kardeşim İşallah bakalım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Mart 2019, 12:05:13
öncelikle hayırlı olsun daha saçlar kalınlascak form vs bi önceki sayfanda yorumunu gördüm xpecia faydasını gördüm kullansam zararı yan etkimi vs ne diye ben 1yıldır kullanıyorum hiç bi yan etki görmedim ek olarak finastirede basladım 3ay oldu onunda 0 yan etkisini gördüm xpecia finastired baya iyi oluyor bi düşün istersen

Tavsiyelerin için teşekkür ederim ama Finasteridsiz ilerledim ve memnunum açıkçası.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Texas1616 - 27 Mart 2019, 12:40:07
164.

jöle sürmek istedim bugün. Ön çizgide daha çıkış devam ediyor tam oturmasa da memnunum ilerleyişten.

Bu ürünü kullanmanı tavsiye ederim.kapaklı falan olmadığı için kurumuyor.ayrıca hacim sağlıyor.çok kolay yıkanıyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 27 Mart 2019, 13:32:52
Bu ürünü kullanmanı tavsiye ederim.kapaklı falan olmadığı için kurumuyor.ayrıca hacim sağlıyor.çok kolay yıkanıyor

Sağolasın kardeşim siparişini veriim hemen. Böyle bir tavsiyeye ihtiyacım vardı.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Curtis - 27 Mart 2019, 17:56:45
Maşallah diyelim güzel görünüyor. Vertex dahada guzel olacaktır zamanla.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 27 Mart 2019, 18:22:37
berbere gıdınce bunu kullanıyorum guzel bır ürün sevdım ben fiyatı ne kadarmış bu şekillendiricinin ?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 27 Mart 2019, 23:10:32
Bu sekillendiricinin saca zarari olurmu geri dokmesin saclari zor kavuştuk:) 
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: kelboy - 27 Mart 2019, 23:45:14
Ekimin çok doğal görünüyor hiç sırıtmıyor aynı kendi saçın gibi ayırt edilmiyor.
Verteks içinse daha erken zamanla çok daha iyi olacaktır.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Texas1616 - 28 Mart 2019, 02:04:05
berbere gıdınce bunu kullanıyorum guzel bır ürün sevdım ben fiyatı ne kadarmış bu şekillendiricinin ?

Şuan internet fiyatı 50 tl civarı.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Texas1616 - 28 Mart 2019, 02:09:28
Bu sekillendiricinin saca zarari olurmu geri dokmesin saclari zor kavuştuk:)

Bana göre en büyük artılarından bir tanesi paraben içermiyor oluşu.
Kütu aç kapa olmadığı için ürünün bozulmaması
%100 de TÜRK MALI
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: tugrul - 28 Mart 2019, 09:23:40
Ekiminiz hayırlı olsun bence çok başarılı olmuş
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 28 Mart 2019, 13:38:03
Bana göre en büyük artılarından bir tanesi paraben içermiyor oluşu.
Kütu aç kapa olmadığı için ürünün bozulmaması
%100 de TÜRK MALI
eyv kardeş bende arıyordum böyle birşey jöle olmaz seyrek gösterir  saçı bu çok iyi olacak sağolasın verdim iki tane sipariş:)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: drejan - 28 Mart 2019, 15:06:08
30000 tl verip vertexi bu hale gelmeyenler var yyzde 20 lik bir cikis daha olsa 10 uzerinden 10 bu ekim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 29 Mart 2019, 00:59:25
Maşallah diyelim güzel görünüyor. Vertex dahada guzel olacaktır zamanla.

Ekimin çok doğal görünüyor hiç sırıtmıyor aynı kendi saçın gibi ayırt edilmiyor.
Verteks içinse daha erken zamanla çok daha iyi olacaktır.

30000 tl verip vertexi bu hale gelmeyenler var yyzde 20 lik bir cikis daha olsa 10 uzerinden 10 bu ekim

Teşekkür ederim arkadaşlar güzel yorumlarınız için.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: imhotep - 29 Mart 2019, 14:22:04
Ön taraftan jölesiz bir fotoğraf atabilir misiniz? Son durum nedir jölesiz merak ettim
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 29 Mart 2019, 14:37:13
Ön taraftan jölesiz bir fotoğraf atabilir misiniz? Son durum nedir jölesiz merak ettim

Atiim kardeşim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: benimalnımgeniş - 29 Mart 2019, 14:49:49
Çok güzel görünüyor dostum. Gelişim devam ediyor mu sence hala?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 29 Mart 2019, 14:53:49
Çok güzel görünüyor dostum. Gelişim devam ediyor mu sence hala?

Evet daha çıkışlar devam ediyor. Küçük noktalar var  küçük yeni çıkan saçlar var ve de tüy şeklinde kalınlaşmayı bekleyen saçlar var. Vertexte de batmalar var.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 29 Mart 2019, 15:32:05
gayet güzel gelişmiş saçlar çokta doğal duruyor şuanki süreç için maşallah
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: imhotep - 30 Mart 2019, 00:38:47
Atiim kardeşim.
gayet iyi bence. Teşekkürler  :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 30 Mart 2019, 12:11:10
gayet güzel gelişmiş saçlar çokta doğal duruyor şuanki süreç için maşallah

Sağolasın Hintell. Güzel bir süreç geçirdim çok şükür. İşallah aynı güzellikte devam eder.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 12 Nisan 2019, 12:42:56
206.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 12 Nisan 2019, 13:40:40
Vertexi de görebilir miyiz? Çok iyi görünüyor böyle. :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 12 Nisan 2019, 14:05:50
20 gün içinde ön çizgide ilerleme olduğunu düşündüğüm için paylaştım. Daha bi seyrekti , kalınlaşmalar oldu diye düşünüyorum. Vertex de atarım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Ferhatyılmaz - 12 Nisan 2019, 14:20:50
Çok güzel görünüyor güle güle tarayın😊
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 12 Nisan 2019, 15:04:13
hay maşşallah jölemi var birde:) çok iyi görünüyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 26 Nisan 2019, 23:30:32
hay maşşallah jölemi var birde:) çok iyi görünüyor

Çok güzel görünüyor güle güle tarayın😊

Vertexi de görebilir miyiz? Çok iyi görünüyor böyle. :)

teşekkür ederim arkadaşlar.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 26 Nisan 2019, 23:32:03
7buçuk ay
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: demdem - 27 Nisan 2019, 00:04:39
çok güzel olmus umarim bende aynı sonucu alırım verteks gün ışığında atabilirmisin rica etsem
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 07 Mayıs 2019, 15:22:40
çok güzel olmus umarim bende aynı sonucu alırım verteks gün ışığında atabilirmisin rica etsem

Teşekkür ederim kardeşim. Unutuyorum genelde , bi ara atarım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 07 Mayıs 2019, 15:25:15
230 civarı.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 07 Mayıs 2019, 15:26:16
gayet güzel başarılı bir süreç tepe bölgen güzel gidiyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 07 Mayıs 2019, 15:38:29
maşşallah
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 00:17:45
8ay oldu.
Ekimden oldukça memnunum lakin tepe bölgesi seyrek durumda. ilerleyen aylarda kapanabilir mi? Duruma göre bir operasyon daha düşünüyorum bu yüzden donör resmi de ekledim. 1. yıl dolduğunda yaptırmam mantıklı mı sizce?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 00:20:17
Hintell çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun. çabaların siteyi çok önemli bir noktaya getirmiş durumda ve ben ve benim gibi birçok insan doğru seçimler yapabilyoruz.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 00:21:12
gayet güzel başarılı bir süreç tepe bölgen güzel gidiyor

Hintell çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun. çabaların siteyi çok önemli bir noktaya getirmiş durumda ve ben ve benim gibi birçok insan doğru seçimler yapabilyoruz.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hatayli - 19 Mayıs 2019, 08:01:42
8ay oldu.
Ekimden oldukça memnunum lakin tepe bölgesi seyrek durumda. ilerleyen aylarda kapanabilir mi? Duruma göre bir operasyon daha düşünüyorum bu yüzden donör resmi de ekledim. 1. yıl dolduğunda yaptırmam mantıklı mı sizce?
Selamlar samo. Ekim öncesi ile ekim sonrasi halin arasinda daglar kadar fark var. Hayirli olsun, cok güzel bir sonuc almissin. Bir yilini doldurduktan sonra ikinci bir ekimi yaptirman neden mantiksiz olsun ki?? Sen suan gencsin, senin suan saclara ihtiyacin var... nasil ilk ekiminin sana vermis oldugu pozitif enerji senin piskolojine katkida bulunduysa, ikinci bir ekim, daha da bir katkida bulunacaktir. Kimileri " saclar 42-44 yasina kadar dökülebilir, ektirme bekle " deselerde... sen donöründen alinan greftleri alipta cöpe atmiyorsun ki??? Ha su var, ekim merkezine dersin, ne olur ne olmaz, donörde rezerve biraksinlar... gerisini de ektir derim!!
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: miroglu_46 - 19 Mayıs 2019, 11:53:33
Hayırlı olsun kardesim gayet güzel olmuş saçların güle güle tara
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 19 Mayıs 2019, 12:22:52
Hala çıkış gözlemliyor musun? Elini attığında batmalar geliyor mu?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: imhotep - 19 Mayıs 2019, 12:25:00
Gayet güzel olmuş, hayırlı olsın  :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 13:03:47
8ay oldu.
Ekimden oldukça memnunum lakin tepe bölgesi seyrek durumda. ilerleyen aylarda kapanabilir mi? Duruma göre bir operasyon daha düşünüyorum bu yüzden donör resmi de ekledim. 1. yıl dolduğunda yaptırmam mantıklı mı sizce?
Selamlar samo. Ekim öncesi ile ekim sonrasi halin arasinda daglar kadar fark var. Hayirli olsun, cok güzel bir sonuc almissin. Bir yilini doldurduktan sonra ikinci bir ekimi yaptirman neden mantiksiz olsun ki?? Sen suan gencsin, senin suan saclara ihtiyacin var... nasil ilk ekiminin sana vermis oldugu pozitif enerji senin piskolojine katkida bulunduysa, ikinci bir ekim, daha da bir katkida bulunacaktir. Kimileri " saclar 42-44 yasina kadar dökülebilir, ektirme bekle " deselerde... sen donöründen alinan greftleri alipta cöpe atmiyorsun ki??? Ha su var, ekim merkezine dersin, ne olur ne olmaz, donörde rezerve biraksinlar... gerisini de ektir derim!!

Hataylı merhaba yorumun için teşekkür ederim. Aslında vertex için 1buçuk yıl bekleyin deniyor o yüzden mantıklı mı diye sordum. Senin ilk ekim sonucuyla benzeştiriyorum oyüzden senin şuanki sonucun 2. ekim için beni çok gaza getiriyor.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 13:09:48
Hala çıkış gözlemliyor musun? Elini attığında batmalar geliyor mu?

Sonnyto batmalar çok var özellikle vertexte. Ama kapanmaya yeter mi bilmiyorum. Özellikle saçları biraz kaldırınca iyi durmuyor.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 13:11:09
Hayırlı olsun kardesim gayet güzel olmuş saçların güle güle tara

Gayet güzel olmuş, hayırlı olsın  :)
Teşekkür ederim arkadaşlar
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Hintell - 19 Mayıs 2019, 14:12:31
Donörün gayet güzel sonucunu beğendim umarım sende mutlusundur 2 saç ekimini 1 yıl doldurunca yapman en doğrusu 12/16 ay arası
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: kelboy - 19 Mayıs 2019, 16:45:32
harika bir sonuç olmuş verekse ikinci bir ekimle dahada güzel olur bu arada finasterid kullanıyormuydun sen kardeşim.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 18:28:52
Donörün gayet güzel sonucunu beğendim umarım sende mutlusundur 2 saç ekimini 1 yıl doldurunca yapman en doğrusu 12/16 ay arası
Sağılasın Hintell mutluyum ben de. Senenin dolmasını bekleyip bir karar vericem artık.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 19 Mayıs 2019, 18:30:17
harika bir sonuç olmuş verekse ikinci bir ekimle dahada güzel olur bu arada finasterid kullanıyormuydun sen kardeşim.

Teşekkür ederim. Finasterid kullanmadım 3 kutu expecia kullandım sadece.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 19 Mayıs 2019, 18:46:15
Hala çıkış gözlemliyor musun? Elini attığında batmalar geliyor mu?

Sonnyto batmalar çok var özellikle vertexte. Ama kapanmaya yeter mi bilmiyorum. Özellikle saçları biraz kaldırınca iyi durmuyor.
Zaten yüksek çoğunluğu kapanmış, çıkışların devam ettiğine ve daha saçların form da kazanacağını düşünürsek kapanır diye düşünüyorum. Zaten ekildiği ilk günden beri en çok merak ettiğim Şahin bey ekimiydi, planlamaya bayılmıştım. :) Daha da güzel olur diye düşünüyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Lacivert - 07 Haziran 2019, 14:10:32
Ekiminiz başarılı olmuş hayırlı olsun,
Güzel günlerde tarayın
Emek verip çok detaylı bir şekilde açıklama yapmışsınız. Böyle paylaşımlar çok daha bilgilendirici oluyor. Teşekkürler
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Cet06 - 25 Haziran 2019, 19:27:18
Abi L şeklinde dökülme oldu mu birde 1.5 paket  sigara demisin bu  süreçte devam ettin mi?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Rsnkl - 25 Haziran 2019, 20:52:19
Tebrik ederim çok güzel görünüyor
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 25 Haziran 2019, 21:12:30
Son durum nedir bu arada, yeni foto istiyoruz. :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 10 Temmuz 2019, 23:43:56
10. ay a 5 var.

Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Murat_T - 10 Temmuz 2019, 23:45:58
maşallah ışıkta çekmene rağmen çok iyi görünüyor .saç derdine elveda dememe çok az kalmış   :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 10 Temmuz 2019, 23:58:02
maşallah ışıkta çekmene rağmen çok iyi görünüyor .saç derdine elveda dememe çok az kalmış   :)

Saolasın Murat , hala batıo bişiler vertexde, ne zamana kadar saç çıkar acaba?
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: Sonnyto - 11 Temmuz 2019, 00:16:44
Gün ışığında flaşsız da atar mısın Samo? Şu haliyle bile çok iyi.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: İzmir1984 - 11 Temmuz 2019, 00:42:04
MaşaAllah süper olmuş. Şahin beyin ziyaretine gitmeli diye düşündüm :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: kelimben - 11 Temmuz 2019, 01:04:57
Ekimin çok çok doğal gözüküyor hayırlı olsun. Ve çok teşekkür ederim muhteşem konu detaylar falan vermen baya özel bir başlık yapmış senin başlığını hocam güle güle tara saçlarını :)
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 11 Temmuz 2019, 22:00:20
Ekiminiz başarılı olmuş hayırlı olsun,
Güzel günlerde tarayın
Emek verip çok detaylı bir şekilde açıklama yapmışsınız. Böyle paylaşımlar çok daha bilgilendirici oluyor. Teşekkürler

MaşaAllah süper olmuş. Şahin beyin ziyaretine gitmeli diye düşündüm :)

Ekimin çok çok doğal gözüküyor hayırlı olsun. Ve çok teşekkür ederim muhteşem konu detaylar falan vermen baya özel bir başlık yapmış senin başlığını hocam güle güle tara saçlarını :)

maşallah ışıkta çekmene rağmen çok iyi görünüyor .saç derdine elveda dememe çok az kalmış   :)

Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için.  Benim sürecimde dahil her konunun içinde insalara yol gösterici yorumlar, fikirler ve bilgiler oluyor. Ben aralardan çektiğim cümlelerle birşeyler öğrenip karar verme fırsatı buldum.Bu bağlamda; bu faydalı platformda elimden geldiğince hem kendi motivasyonum için hem de insanlara fayda sağlamak için paylaşımlarımı sürdürüdüm ve davam ediyorum.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 11 Temmuz 2019, 22:01:22
Abi L şeklinde dökülme oldu mu birde 1.5 paket  sigara demisin bu  süreçte devam ettin mi?

Sigarayı hiç bırakmadım kardeşim. L de oldu I şeklinde de oldu dökülmeler.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: samo - 11 Temmuz 2019, 22:03:32
Ön hattı da paylaşayım.
Başlık: Ynt: LIFEHAIRANKARA Şahin Bey 4200 greft 13 EYLÜL 2018
Gönderen: melanin - 12 Temmuz 2019, 09:15:09
maşşallah kardeşim bence çok güzel olmuş güle güle tara çok doğal duruyor daha ne olsun