Gönderen Konu: Estecenter da 3000 greft saç ekimi yaptırdım.  (Okunma sayısı 2350 defa)

Emre 07

• Newbie
  • *
Ynt: Estecenter da 3000 greft saç ekimi yaptırdım.
« Yanıtla #30 : 18 Şubat 2019, 20:31:57 »
İnandırıcı gelmedi bana size sorular soruyorlar bir de ters cevap veriyorsunuz Antalya da yaşıyorum ben de. saçlarınız gerçek olamayacak kadar güzel olmuş yakından görmek isterdim müsait olduğunuz bir zaman görüşüp bir kahve ısmarlıyayım 😊

Numaranı yazıp adresini ver tabiki seve seve gelirim.

Emre 07

• Newbie
  • *
« Yanıtla #31 : 18 Şubat 2019, 20:33:00 »
İlk fotoğraf takı öncesi sonrası fotoğraf larindaki kişiler farklı kişiler Ekim yapıldığıni iddia eden kişinin zaten saçı var olduğu nu düşünüyorum

Kardeşim bence sen bi doktora göster gözlerini.

Emre 07

• Newbie
  • *
« Yanıtla #32 : 18 Şubat 2019, 20:33:54 »
yeni saçlarınız hayırlı olsun :) güzel olmuş maşallah
Teşekkür ederim

Emre 07

• Newbie
  • *
« Yanıtla #33 : 18 Şubat 2019, 20:34:58 »
hahaha alemsin sloocer ama arkadaş sınavı geçmiş  ;D ben beklemezdim açıkçası sınavı geçmesini.
o değilde o nasıl sonuç öyle protez saç yaptırdında bizi keklemiyorsun değilmi ;D

Tabiki kendi saclarim

Emre 07

• Newbie
  • *
Ynt: Estecenter da 3000 greft saç ekimi yaptırdım..
« Yanıtla #34 : 18 Şubat 2019, 20:36:35 »
Normalde reklam olduğunu düşünür esgeçerdim ama sloccerin sınavını geçtiği için bende bişeyler yazıcam yeni saçlarının hayırlı olmasını diliyorum arkadaşlara ortalamanın üstünde mükemmele yakın bir sonuç birde eklemek istiyorum saç ekiminde donör alandaki saçın gücü vücuttaki kan akışı var olan saçların ekime vereceği tepkiler çok önemlidir.. bende bu yüzden bir merkez seçilirken tavsiyelerden çok içinize ne kadar sineceğine dikkat etmelisiniz. Tabi bu söylediğim koray hoca muttalip hocaları gibi değil ortalama merkezler için. Yani genel olarak bence saç ekim merkezi tavsiye üzerine değil çok fazla araştırılarak karar verilmeli.
Tabiki doğru karar sizin..

Roninn3

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 18 Şubat 2019, 20:50:59 »
Ekimden önce başka fotoğrafın yokmu.
İşte böyle baştan konu açmayınca kimse inanmıyor sonradan açılan konulara ama saçların kötü olmuş olsaydı herkes inanırdı o zaman  :) bu tür paylaşımlar forumda her zaman reklam olarak görülür bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan kimseye inandıramazsın  :) hoş kimseye inandırmak zorunda değilsin ama ben inandım misal.
Şu durumda inanmakta çok önemli değil çünkü istatistiksel olarak estecenterın başarı oranını gösteren bir sonuç değil sonuçta bir tek senin sonucun var forumda  oda memnun olduğun için var.

ilkeresmer

• Newbie
  • *
« Yanıtla #36 : 18 Şubat 2019, 20:59:53 »
İşte böyle baştan konu açmayınca kimse inanmıyor sonradan açılan konulara ama saçların kötü olmuş olsaydı herkes inanırdı o zaman  :) bu tür paylaşımlar forumda her zaman reklam olarak görülür bu saatten sonra ağzınla kuş tutsan kimseye inandıramazsın  :) hoş kimseye inandırmak zorunda değilsin ama ben inandım misal.
Şu durumda inanmakta çok önemli değil çünkü istatistiksel olarak estecenterın başarı oranını gösteren bir sonuç değil sonuçta bir tek senin sonucun var forumda  oda memnun olduğun için var.
bi tek onun sonucu yok kardeşim estecenterın çok fazla sonucu var forumda ve hepsi d güzel

George

• Full Member
« Yanıtla #37 : 18 Şubat 2019, 21:15:15 »
Bence aynı kişi sadece bi fotoda mutlu diğerinde değil ayrıca her iki fotodada sağ kaş üstünde çizik var ama helal olsun tanınmayacak hale gelmişsin

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 18 Şubat 2019, 23:42:47 »
bi tek onun sonucu yok kardeşim estecenterın çok fazla sonucu var forumda ve hepsi d güzel

ben niye görmedim yada göremiyorum .üstelik forumun altını üstüne getirmiş biriyim bahsettiğin gibi estecenterın herhangi bir sonucunu göremedim nedense son bir kaç haftadır forumda isimleri fazlaca geçiyor.

Emre 07

• Newbie
  • *
« Yanıtla #39 : 19 Şubat 2019, 08:35:27 »
Bence aynı kişi sadece bi fotoda mutlu diğerinde değil ayrıca her iki fotodada sağ kaş üstünde çizik var ama helal olsun tanınmayacak hale gelmişsin

Ayrıntıları yakalamışsın teşekkür ederim

Emre 07

• Newbie
  • *
« Yanıtla #40 : 19 Şubat 2019, 08:38:33 »

Haklisiniz formu önceden bilmiyordum yoksa ozaman paylaşırdım.Dedigim gibi burda amacım ben böyle bir sonuç aldım görün isteyende gitsin görüşsün kararı kendi versin.Son karar sizin.

Picasso16

• Newbie
  • *
« Yanıtla #41 : 24 Haziran 2019, 15:58:58 »
Hocam hangi doktor ekimi gerçekleştirdi? Adamın üst kulakları hafif kepçe. Emre bey bu gerçekte de öyle duruyor

Alion

• Newbie
  • *
« Yanıtla #42 : 12 Ekim 2019, 21:34:22 »
Güncel bir foto alabilir miyiz?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #43 : 12 Ekim 2019, 21:52:38 »
Reklam başka bişey değil . Bari doğru düzgün  bir reklam yapın inandırıcı  olun biraz. Benmi öğretim  size nasıl Reklam yapılaçağını.

Facebook Twitter Instagram