Gönderen Konu: Ahmet Tosun-The Hair Clinic /4800 greft / 22 yaş  (Okunma sayısı 5903 defa)

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ahmet Tosun-The Hair Clinic /4800 greft / 22 yaş
« : 05 Mayıs 2023, 16:38:37 »
Herkese merhaba
04.05.23 The Hair Clinic'te saç ekim operasyonunu gerçekleştirdim. Sabah 8'de merkezdeydim. Operasyon yaklaşık 7-8 saat sürdü. Bugün ilk yıkamayı yapıp bandajı çıkardık.
 Sürece gelirsek ön çizgiyi Ahmet Beyle beraber gerçekleştirdik, daha sık olacaksa çizgiyi daha yukarıdan başlatabileceğimizi söyledim fakat gerek olmadığı söyledi. Ön çizgi belirleme ve kanal açma işlemlerini Ahmet Bey yaptı onun dışında ekibiyle beraberdim, kendisi de süreci kontrol etmek için ara ara geliyordu. 5500 greft düşünüyorduk ama donör alanındaki dokum yumuşak olduğu için 4800 greft çıkarabildiklerini söylediler. Şu an için merkezin verdiği ağrı kesici, şampuan, ödem sökücü dışında bir şey kullanmıyorum. Kullanabilirsem 6 ay finansterid kullanacağım. Önerdiğiniz takviyeler, vitaminler var mı? Ekim nasıl olmuş sıklık, greft, ön çizgi bakımından yorumlar mısınız ? Hintell yorumun benim için önemli.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun-The Hair Clinic /4800 greft / 22 yaş
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2023, 19:10:48 »
Hayirli olsun 7 ay sonra mutlu olursun

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2023, 22:23:51 »
Hayırlı olsun ekim sık görünüyor çizgide gayet yerinde olmuş .Donör alanın yumuşak olması ekim için dezavantajmıymış ilk defa duyuyorum benim .Benimde donör bölge fazla yumuşak geliyor elime  :) çok sorun olmuyordur umarım .

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2023, 23:29:23 »
Hayırlı olsun ekim sık görünüyor çizgide gayet yerinde olmuş .Donör alanın yumuşak olması ekim için dezavantajmıymış ilk defa duyuyorum benim .Benimde donör bölge fazla yumuşak geliyor elime  :) çok sorun olmuyordur umarım .
Donör kısmını ben de tam anlayamadım açıkçası 😅 durumu bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok güzel olur
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2023, 01:13:53 Gönderen: Eren886 »

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2023, 01:18:30 »
İlk yıkama sonrası

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2023, 04:47:02 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz güzel temiz bir saç ekimi olmuş ön çizgi başarılı sıklık güzel saç ekimi temiz özenli inşallah sonuç da güzel olur yıkamalara güzelce düzenli devam et dostum aksatmadan.
Global Moderator

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2023, 16:19:53 »
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar😀 bir de şeyi sormak istiyorum kafada hala ödem var bu şişlik tahmini ne zaman iner? Yavaş yavaş yüzüme de inmeye başladı.

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2023, 16:52:12 »
kanka yaşın genç olduğu için finasteride kullanmazsan ileride çok pişman olursun söyleyeyim
dht saldırısı bu yaşlarda pik yapıyor.tedavi uygulamazsan ekilen saçları da inceltip dökecektir
finasteride araştır ve hemen başla

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2023, 18:36:39 »
5. Gün
Süreç nasıl sizce
donördeki kabukları kaldırınca elime minik minik saç telleri geliyor normal mi

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2023, 20:42:17 »
Ekim gayet güzel görünüyor umarım hayalindeki gibi olur saçların.
Aralardan minik minik dökülenleride çok kafana takma çoğu ekimde oluyor .Kanal açmak için kullandıkları alette kendi saçlarına zarar verip bu tür dökülmelere neden olabiliyor.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2023, 20:55:57 »
Gayet normal

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Mayıs 2023, 08:58:36 »
Ekim gayet güzel görünüyor umarım hayalindeki gibi olur saçların.
Aralardan minik minik dökülenleride çok kafana takma çoğu ekimde oluyor .Kanal açmak için kullandıkları alette kendi saçlarına zarar verip bu tür dökülmelere neden olabiliyor.
Teşekkür ederim

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Mayıs 2023, 09:56:05 »
Herkese merhaba
04.05.23 The Hair Clinic'te saç ekim operasyonunu gerçekleştirdim. Sabah 8'de merkezdeydim. Operasyon yaklaşık 7-8 saat sürdü. Bugün ilk yıkamayı yapıp bandajı çıkardık.
 Sürece gelirsek ön çizgiyi Ahmet Beyle beraber gerçekleştirdik, daha sık olacaksa çizgiyi daha yukarıdan başlatabileceğimizi söyledim fakat gerek olmadığı söyledi. Ön çizgi belirleme ve kanal açma işlemlerini Ahmet Bey yaptı onun dışında ekibiyle beraberdim, kendisi de süreci kontrol etmek için ara ara geliyordu. 5500 greft düşünüyorduk ama donör alanındaki dokum yumuşak olduğu için 4800 greft çıkarabildiklerini söylediler. Şu an için merkezin verdiği ağrı kesici, şampuan, ödem sökücü dışında bir şey kullanmıyorum. Kullanabilirsem 6 ay finansterid kullanacağım. Önerdiğiniz takviyeler, vitaminler var mı? Ekim nasıl olmuş sıklık, greft, ön çizgi bakımından yorumlar mısınız ? Hintell yorumun benim için önemli.

genelde çoğu ekim merkezi çizgiyi yukarı çekmeye çalışır
ashmet bey çekmediyse saçlar çıktıktan sonra kötü görüneceği için çekmemiştir
ön çizgin yüzüne göre gayet iyi
ekim sıklığında iyi
için rahat olsun maşallah tertemiz
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Mayıs 2023, 10:14:53 »
genelde çoğu ekim merkezi çizgiyi yukarı çekmeye çalışır
ashmet bey çekmediyse saçlar çıktıktan sonra kötü görüneceği için çekmemiştir
ön çizgin yüzüne göre gayet iyi
ekim sıklığında iyi
için rahat olsun maşallah tertemiz
Evet kendisi de dedi genelde çizgiyi aşağı çekmenin pazarlığı yapılır sende tam tersi diye 😀 şu an için bir sorun yok çok şükür.
Hocam kabuk dökümü için merkezle cumartesi gününü konuştuk, sanırım ekim gününü de sayıyorlar 10 günün içinde. Erken olmuyor değil mi döküm ? Kendim yapacağım gerçi de

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Mayıs 2023, 17:01:19 »
donör ile uğraşma kendi haline bırak iz bırakırsın yoksa daha fazla ekim alanıda  sağlıklı güzel her şey düzenli yıkamalara devam bundan sonra sabah akşam yıkama yapabilirsin daha kolay dökmek için kabuklarını
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram