Gönderen Konu: SRK POLİKİNLİĞİ / ARENAMED / SERKAN AYDIN BAŞARISIZ EKİMİ  (Okunma sayısı 969 defa)

boyoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yukarıda saydığım isimlerin hepsi aynı yer arkadaşlar. Haklarinda şikayet oldukça isim değişikliğine gidiyorlar sanırım.

Ben reklamlarina kanıp buraya 24.10. 2023 tarihinde saç ektirdim maalesef. Serkan Aydin kanallari açsın diye ekstra ücret talep edildi ve onu da verdim fakat kendisi sadece en ön saç çizgisini belirleyip gitti ( kanallarin tümünü açmadı bile ).

Size kafamı nasil paramparça ettiklerini, fazla greft sayıları söyleyip asla söyledikleri kadar ekmediklerini fotoğraflarla gösterecegim. Siz buraya giderseniz başınıza neler geleceğini bilin en azından. Bu arada süreç sonunda Serkan Aydın ile görüşmeyi talep etsem de asla görüştürülmedim. Paranizla rezil oluyorsunuz...!

İlk fotoğrafı işlemden önce ekim için ne denli uygun bir kafaya sahip olduğumu görmeniz için koyuyorum (FOTO 1)

Size yüksek greft sayıları verip kendilerine çekiyor ( bana da Mustafa isimli müdür herkes 3,5 derken 5000 demişti) ama asla öyle bir ekim yapmıyorlar. 5500 ekeceğiz diyerek 3500 bile ekmediler.

Müdür Mustafa 'genel ve sık bir ekim yapacağız , 5000 kadar ekeriz' demişti ama sizinle ekimden hemen sonraki fotoğrafı paylaşıyorum. Ne sık ne de genel bir ekim yapılmıştı (FOTO 5)

Yine müdür Mustafa 'Maksimum 10 gün içinde normal hayatınıza dönersiniz' demişti ön bilgilendirmede ama kafami öyle bir hale getirdiler ki hem önü hem arkası tarifi çok zor şekilde hirpalandı. Sizinle 10. Gün fotoğraflarını paylaşıyorum. Bırakın 10 gün sonra işe dönmeyi işlemden sonra sirf 20 gün rapor almak zorunda kaldım (FOTO 6&7)

Ayni iş yerinden üç arkadaş farkli farkli merkezlerde ekim yaptirdik. En çok parayı benim ödeyip en hasarlı ve en kötü ekime sahip olan ben oldum. Diğer iki arkadaşımın kafasının arkasından saç alındığını bile anlamazsıniz. Allah cezalarını versin.

Öyle amatör ve yetersiz kişilere ekim yaptırıyorlar ki ( ekim işlemini yalnızca doktorlarin yapması gerekirken..!) Saçımı hem berbat etkiler hem de donör alanımı ne hale getirdiler gözlerinizle görün (FOTO 10).

İki aydan fazla süre geçti, kafam hâlâ bu şekilde. Dermatolog ile görüştüm %70 düzelir dedi. Ne yapacağım bilmiyorum. Onca ekimci arkadaşım varken reklamlarina kanıp gittim, bu hale geldim. Çok ama çok üzgünüm. Bu başıma gelenler sebebiyle hem psikiyatr hem de kardiyolojiye gittim. Sadece kafam değil sağlığım da bozuldu maalesef..

Ben mahkeme sürecini başlatacagim, benzer durumu yaşayan arkadaşlar 'Ugurcanboyoglu' kullanici adimla instagramdan iletisime geçebilir. Birlik oluruz.

Siz siz olun buraya ne kendiniz gidin ne de tanidiklarinizi gönderin. Ben mahkemeye vereceğim, eğer siz de mağdurlardan biriyseniz 5 yil içerisinde mahkemeye başvurabilirsiniz. Sağlıcakla kalın...

RafieL07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam. Biz ne donörler gördük düzelen. Psikolojinizi anlıyorum ben de çok etkilenmiştim, nerden saç ektirdim diyordum. Ensenin haline bak, hele ki bir de şok vurmaya başlıyor üst kel arka kel mahvoluyor insan. Ama sonraki süreçte bu forumdan haberdar oldum. Ne donör sahalarının toparladığını gördüm dedim ki; benimkini tertemiz almışlar dedim şuan 111. gün oldu ekim yapılan alan ensem kusursuz vaziyette sayılır. 4500-5000 greft aldılar. Seninki gibi doku küsmesi vs. olmadı ancak, insan tribe giriyor illaki. Forumda gezindikten sonra arenamedin donör sahayı bu hale getirdiğini birçok ekimde gördük toparladığınıda gördük. Dediğim gibi süreç erken 5. 6. ayları beklemen gerekiyor. Canını sıkma desemde boş. Allah sabır versin.
  • Ekim Tarihi: 20.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Hairclinic Ankara
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Xpecia x2

Donatello

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ah be kardeşim çok geçmiş olsun şikayet var gibi yerlerde adamın milyon tane konusu var forumda da aynı şekilde orada yapılan birçok ekim var çoğunlukla rezalet ekimleri var,bu gibi ekim merkezleri tamamen para odaklı çalışıyor ve hayatları reklam paylaşım yaptığınız için teşekkürler bu konuyu gören arkadaşlara yol gösterici olur umarım
  • Ekim Tarihi: 18.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi Proscar, xpecia, redoxon, Solgarvm2000,venetura alpa lipoik asit,

Karakutu

• Hero Member
Geçmiş olsun ilk önce, üzücü bi durum. Yaşadığın durumu yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Hakkını ara ama imkanın varsa avukatla hareket et. Yoksa benim gibi haklıyken küçük bir hatadan mağduriyetin çıkmaza girmesin. Konum şikayet bölümünde takip edeceğin yol orda yazıyor( Mega Hair Trans ile ilgili, yeni güncelledim) İnşallah en azından mağduriyetin maddi yönden düzelirde tesellin o olur.

KELWİN

• Full Member
Geçmiş olsun donör bölge geçte olsa toparlar ama minoxidil sprey kullanın maalesef nekroz bölgesinden saç çıkmayabilir

yakubi006

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dönor toparlar kardeşim bunu dert etme çok geçmiş olsun. Ama hakkını ara sonuna kadar. Üzüldüm seni hayal kırıklığına uğratmışlar

boyoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun hocam. Biz ne donörler gördük düzelen. Psikolojinizi anlıyorum ben de çok etkilenmiştim, nerden saç ektirdim diyordum. Ensenin haline bak, hele ki bir de şok vurmaya başlıyor üst kel arka kel mahvoluyor insan. Ama sonraki süreçte bu forumdan haberdar oldum. Ne donör sahalarının toparladığını gördüm dedim ki; benimkini tertemiz almışlar dedim şuan 111. gün oldu ekim yapılan alan ensem kusursuz vaziyette sayılır. 4500-5000 greft aldılar. Seninki gibi doku küsmesi vs. olmadı ancak, insan tribe giriyor illaki. Forumda gezindikten sonra arenamedin donör sahayı bu hale getirdiğini birçok ekimde gördük toparladığınıda gördük. Dediğim gibi süreç erken 5. 6. ayları beklemen gerekiyor. Canını sıkma desemde boş. Allah sabır versin.

Çok teşekkür ederim. Sizin donör alanınız benimkine göre çok daha iyiymiş. Nasıl bu hale getiriyorlar anlamıyorum. Ben maalesef bu forumdan ekimden sonra haberdar oldum. Öncesinde bu şekilde yaptıklarını bilsem asla oraya yaptırmazdım. Maalesef reklamlarına kanıp gittim.. Aynı tarihte saç ektirdiğim arkadaşım var, inanın kafasının arkasından saç alındığını bile anlamazsınız. Aranemed bu kadar parçalamayı nasıl başardı anlamış değilim, reklamını iyi yapıp çoluk çocuğa işlem yaptırıyorlar.

boyoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ah be kardeşim çok geçmiş olsun şikayet var gibi yerlerde adamın milyon tane konusu var forumda da aynı şekilde orada yapılan birçok ekim var çoğunlukla rezalet ekimleri var,bu gibi ekim merkezleri tamamen para odaklı çalışıyor ve hayatları reklam paylaşım yaptığınız için teşekkürler bu konuyu gören arkadaşlara yol gösterici olur umarım
Maalesef sırf reklamlarına ve görüşme esnasında verdikleri güvene kanıp gittim. Şikayetvara bakmak aklıma bile gelmemişti, bu sayfadan da ekimden sonra haberdar oldum ne yazık ki. Ben de benim başıma geldi ama başkalarının başına gelmesin diye mümkün oldukca her yerde paylaşıyorum. insanlar hem para verip hem bu çileyi çekmeyi hak etmıyor. İnsanın psikoloisini çok kötü etkiliyor. Kardiyolojiye gittim, doktor kalbinin ritmi çok yüksek, neye üzüldün sen dedi. Öyle bir duruma geldim yani , siz düşünün :(

boyoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dönor toparlar kardeşim bunu dert etme çok geçmiş olsun. Ama hakkını ara sonuna kadar. Üzüldüm seni hayal kırıklığına uğratmışlar
Çok teşekkür ederim.. Sağlığıma kavuşayım gerisi umrumda değil inanın. Bu kafa nasıl toplayacak bilmiyorum. Gerekirse ikinci ekimi yaparız diyorlar. Siz olsanız kafanızı bu hale getiren bir merkeze tekrar güvenir misiniz dedim, sustu telefondaki arkadaş

boyoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun donör bölge geçte olsa toparlar ama minoxidil sprey kullanın maalesef nekroz bölgesinden saç çıkmayabilir
Nekroz değil yara oluştu ve o yarayla ilgilenirken ekilen saçları da söktüler maalesef. Gerekirse oraya ekim yaparız dedikleri bölge de orası zaten :(

boyoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun ilk önce, üzücü bi durum. Yaşadığın durumu yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Hakkını ara ama imkanın varsa avukatla hareket et. Yoksa benim gibi haklıyken küçük bir hatadan mağduriyetin çıkmaza girmesin. Konum şikayet bölümünde takip edeceğin yol orda yazıyor( Mega Hair Trans ile ilgili, yeni güncelledim) İnşallah en azından mağduriyetin maddi yönden düzelirde tesellin o olur.
Çok teşekkür ederim. Siz de aynı durumu yaşayan birisi olarak en iyi siz anlarsınız belki de :/ Size de çok geçmiş olsun... Eğer kabul ederseniz sizinle bu sureç hakkında fikir alışverişinde bulunmak isterim

Facebook Twitter Instagram