Gönderen Konu: Satılık 3 Kutu XPecia  (Okunma sayısı 3950 defa)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Satılık 3 Kutu XPecia
« Yanıtla #16 : 22 Ağustos 2018, 04:50:15 »
Hocam reçete gerekmiyor değil mi?

hayır gerekmiyor. Ama size tavsiye, sahibinden ya da n11 gibi yerlerden sağlam feedback’li satıcılar bulup alın. Bunlar ilaç değil, gıda takviyesi olduğu için fiyatlamada bir tavan yok, devlet karışmıyor. Bu yüzden yanyana 2 eczanede bile bu ürün için farklı fiyatlar alabilirsiniz

Splendor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2018, 17:50:37 »
hayır gerekmiyor. Ama size tavsiye, sahibinden ya da n11 gibi yerlerden sağlam feedback’li satıcılar bulup alın. Bunlar ilaç değil, gıda takviyesi olduğu için fiyatlamada bir tavan yok, devlet karışmıyor. Bu yüzden yanyana 2 eczanede bile bu ürün için farklı fiyatlar alabilirsiniz

Teşekkür ederin hocam. 2 gün öncesinde iki farklı eczaneye Proscar’ı sordum fakat yoktu.. O sitelere baktım onlarda da yok zaten  ::)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2018, 18:21:04 »
Teşekkür ederin hocam. 2 gün öncesinde iki farklı eczaneye Proscar’ı sordum fakat yoktu.. O sitelere baktım onlarda da yok zaten  ::)

Proscar ilaçtır. İnternette satılmaz

Splendor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 22 Ağustos 2018, 20:00:18 »
Hocam Xpecia ile aynı değil mi? Proscar reçeteli mi satılıyor yani?

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 23 Ağustos 2018, 03:31:49 »
Hocam Xpecia ile aynı değil mi? Proscar reçeteli mi satılıyor yani?

Xpecia’nın içinde finasterid’e benzer etki yapan saw palmetto var. Bu bitki özüdür. Diğer bileşenler de zaten vitamin olduğu için xpecia internette satılabiliyor. Proscar ise kimyasal bileşenler içeren bir ilaçtır. Bu yüzden sadece eczanede satılır.

Facebook Twitter Instagram