Gönderen Konu: 06.09.2021 Şahin Çelik4500 greft nasıl olmuş arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 3410 defa)

ultraka

• Yeni üye
  • *
Kabuklar oluşmaya başlamış güzel süreç elim alanıda sağlıklı gayrt
Teşekkür ederim Hintell yorumlariniz benim için çok değerli sağolun

Umutsuz vaka

• Jr. Member
  • **
  • trabzon imperial saç ekimi merkezi
10. Günden sonra kabuk dökümü içun dozu çok arttırmadan ovalayarak yıkamaya başlayabilirsin.her geçen gün biraz daha sert yıkayabilirsin bunda sorun yok. Kabukla gelen saç hepimiz de oldu sorun yok kökler oturmuştur artık onlar şokta gidecek saç telleri sadece

ultraka

• Yeni üye
  • *
10. Günden sonra kabuk dökümü içun dozu çok arttırmadan ovalayarak yıkamaya başlayabilirsin.her geçen gün biraz daha sert yıkayabilirsin bunda sorun yok. Kabukla gelen saç hepimiz de oldu sorun yok kökler oturmuştur artık onlar şokta gidecek saç telleri sadece
Çok teşekkür ederim yorumlarınızı okudukça rahatlıyorum resmen sağolun Emre Köse

ultraka

• Yeni üye
  • *
Bugün kabukları döktüm son durumda nasıl görünüyor arkadaşlar
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2021, 22:13:12 Gönderen: ultraka »

ultraka

• Yeni üye
  • *

ultraka

• Yeni üye
  • *
Bugün kabukları döktüm son durumda nasıl görünüyor arkadaşlar
arkadaşlar kabuk dökümü sonrası nasıl görünüyor

ultraka

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar ekimden 2-3 hafta sonra saçı makina ile kisaltabilir miyiz düzeltmek amaçlı ?

Yoksa makasla mi kisaltmaliyiz
Makina köklere zarar verir mi 

Alpha

• Hero Member
Ekimin sık ve güzel görünüyor makina ise bence kullanma saç derisini tahriş edebilirsin onun yerine makasla kısalttır.

ultraka

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar merhaba Şok dökülme bende erken başladı daha iki hafta oldu olmadı dökülmeler başladı baya döktüm ama ön taraflarda dökülen yerlerin kökü gözükmüyor tepede dökülen yerlerin kökleri gözüküyor bu durum normal mi yani ön taraflar kökten dokulmemistir değil mi ??

Ned Stark

• Full Member
Arkadaşlar merhaba Şok dökülme bende erken başladı daha iki hafta oldu olmadı dökülmeler başladı baya döktüm ama ön taraflarda dökülen yerlerin kökü gözükmüyor tepede dökülen yerlerin kökleri gözüküyor bu durum normal mi yani ön taraflar kökten dokulmemistir değil mi ??
Şok bazı kişilerde erken başlayabiliyor dökülenler köksüz geldiyse problem yoktur tekrardan çıkacağını düşünüyorum tecrübeli arkadaşlar daha iyi açıklar. Kabuk dökümü sonrasi görüntü gayet güzel hocam umarim dilediğiniz saçlara kavuşursunuz
  • Ekim Tarihi: 14.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

ultraka

• Yeni üye
  • *
Şok bazı kişilerde erken başlayabiliyor dökülenler köksüz geldiyse problem yoktur tekrardan çıkacağını düşünüyorum tecrübeli arkadaşlar daha iyi açıklar. Kabuk dökümü sonrasi görüntü gayet güzel hocam umarim dilediğiniz saçlara kavuşursunuz
çok teşekkür ederim hocam
Diğer arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gayet sağlıklı ve güzel suruyor kabuk sonrası görüntü umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram