Gönderen Konu: Şahin Bey Life Hair Ankara 4100 greft 30 Yaş  (Okunma sayısı 607 defa)

niteblue

• Newbie
  • *
Şahin Bey Life Hair Ankara 4100 greft 30 Yaş
« : 06 Temmuz 2019, 14:07:52 »
Merhaba herkese, ekimim 5 Temmuz günü saat 08’den 14:30’a kadar sürerek gerçekleşti. İşlem genellikle ağrısız geçti sadece anestezi aşamadı biraz ağrılı oluyor onun dışında pek bir şey hissetmedim. Canımı sıkan bir kaç konu oldu; ekim öncesi fotoğraflar üzerinden yapılan temsili çizim, tepe bölgesinde istediğim yerin gerisinde kakıyordu. Ben söz konusu planlamadan memnun olmadığımı ve görüşme sırasında tekrar değerlendirme yapılmasını talep edip karşı taraftan onay alınca ekim yapmaya karar vererek Ankara’ya gittim. Ekim merkezinde Şahin Bey malesef çok aceleci davranarak benim tepedeki durumun değişmeyeceğini söyledi ben de herhalde temsili çizimdeki noktaya kadar saç ekilecek diye düşünüp onay verdim. Fakat ekimden sonra fotoğraflardan gördüm ki temsili çizgiden en az 2cm geride ekim yapılmış. Ben kendilerine daha sonra söylediğim için buraya da yazıyorum, bu şekilde olacağını bilseydim kesinlikle ekim yaptırmazdım. Malesef hiç ummadığım bir davranış görmüş oldum. En azından ekim yapılmadan hemen önceki çizimi göstermeleri gerekiyordu. Şahin Bey hakkında genellikle hep olumlu referanslar var burada; ki ben de bu site üzerinden görüşmeye karar kılmıştım, malesef benim için genel anlamda olumsuz bir ekim oldu. Süreci buradan aktarmaya çalışacağım kısmetse.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 12:02:07 Gönderen: niteblue »

niteblue

• Newbie
  • *
Ynt: Şahin Bey Life Hair Ankara 4100 greft 30 Yaş
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2019, 14:11:20 »
Ekim öncesi ve ekimin birinci günü

niteblue

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2019, 14:14:28 »
Ekim sonrası2

tolga06

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2019, 15:39:06 »
hayırlı olsun. Umarım ekilenlerin hepsi çıkar bu dertten kurtulursun. donör zayıf gibi duruyor şahin bey ne yorum yaptı? ilaç takviyesini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aahmett_1907

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2019, 20:16:09 »
ekiminiz hayırlı olsun. sakaldan alım yapıldı mı ?

niteblue

• Newbie
  • *
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2019, 07:27:35 »
hayırlı olsun. Umarım ekilenlerin hepsi çıkar bu dertten kurtulursun. donör zayıf gibi duruyor şahin bey ne yorum yaptı? ilaç takviyesini kesinlikle tavsiye ediyorum.
Teşekkürler. Şahin Bey de biraz zayıf olduğunu söyledi. İlaç olarak sadece xpecia alacağım fin ve dut yan etki yapıyor malesef

niteblue

• Newbie
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2019, 07:30:09 »
ekiminiz hayırlı olsun. sakaldan alım yapıldı mı ?
Sağolasın. Yok sakaldan alım yapılmadı ama Şahin Bey vertex için gidersem sakaldan takviye yapılabileceğini söyledi

EMİNBEY

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2019, 02:10:21 »
Hocam hayırlı olsun, kısıtli donor den iyi bir rakam yakalanmış, çıkışlar iyi olursa saç problemin bencede hallolur. Ektirerek iyi yapmışsın. Öncesinde kötü bir görüntü varmış. İnşallah iyi bir sonuç alirsin

niteblue

• Newbie
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2019, 12:04:52 »
Bahsettiğim temsili çizim ve gerçekleşen durum:

Facebook Twitter Instagram