Gönderen Konu: TOPİC, FİXPLANT VB. ÜRÜNLER HAKKINDA  (Okunma sayısı 2956 defa)

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: TOPİC, FİXPLANT VB. ÜRÜNLER HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2016, 11:38:06 »
yaklaşık 1 sene kullandım , açıklık çok fazlaysa kullanma derim   hatta tepe bölgemde ileri derecede dökülme oldu ayrıca bakımıda zahmetli her akşam yıkaman lazım , elini saçına attığında toz eline yapışır sıcakta bazen kaşıntıda yapabilir   görsel olarak  evet güzeldir kapatır ama dediğim gibi zahmetlidir . kullanım aşaması ise tozu saçına dağıttığında spreyi ile sabitlemen lazım, çok iyi muhafaza etmen lazım  topikte topaklanma oluyor oda iyi bişey değil hocam

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2016, 18:22:09 »
Topik pahalı, HSR en uygunu, Fixplant orta segment. Fixplant fiyat ve performans olarak en iyisi diyebilirim..

Başarılı şekilde kullanırsanız ve çok açıklığınız yoksa eğer çok doğal bir görüntü elde edersiniz. Ayrıca Morfos saç spreyi var turuncu, her berberde görürsünüz, bir adette ondan alıp uyguladıktan sonra spreyle şekillendirebilirsiniz. Hem dağılmaz hem doğal durur hem de bozulmaz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Chiquita

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2016, 10:50:23 »
Öncelikle yorumlar için teşekkürler. Bu ürünü 2. seansım öncesi hafif olan açıklıklara uyguluyodum zaten ve her akşam yıkayıp hairforte spreyi sürüyordum. Sabahında da kahvaltı sonrası 1 adet xpecia tablet. Bir nevi uyuşturucu ve panzehir uygulaması yapıyorum açıkcası :)  Tabi akıl akıldan üstündür belki bilmediğimiz ayrıntılar vardır diye ve benden başka diğer insanlarda bu konu hakkında bilgi sahibi olsun diye bu başlığı açtım. Çünkü bu konuyla ilgili yeterli ve açıklayıcı bilgiler başka yerde yok ve  bu forum gibi başka bir forum da yok :)

Facebook Twitter Instagram