Gönderen Konu: Periyodik Propecia Kullanımı  (Okunma sayısı 2001 defa)

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
Periyodik Propecia Kullanımı
« : 17 Kasım 2019, 10:56:02 »
Değerli arkadaşlar. 2018 yılında gerçekleştirilen ekimim seyrek olduğu için yeni bir ekim yaptırmayı planlıyorum. Bununla ilgili yaptığım araştırmalar neticesinde olan saçlarımın zayıfladığı bilgisini öğrendim. Bu sebeple herkesin bildiği fenasterid Propecia 1 mg tablet kullanmaya başladım. Buradan periyodik olarak paylaşarak saçdaki durumu brnimle birlikte sizlerinde görüp yorumlamanızı bekliyorum.
İlk 3 fotoğraf ilk kullanım günü, diğer 3 fotoğraf da birinci hafta sonundadır. Haftalık olarak paylaşmaya çalışacağım.
Tabi ki ışık farkı ve saçların olağan uzama farklarını da düşünmek gerekiyor.

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
Ynt: Periyodik Propecia Kullanımı
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2019, 10:57:09 »
Bu fotoğraflar da 1 hafta sonrasında çekilmiştir.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2019, 13:04:37 »
nereye ektirdin hocam? bu kadar az açıklık ve saglam donöre cidden çok kötü bir ekim yapmışlar

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2019, 14:04:16 »
Estemylife’a yaptırmıştım dostum. Malesef sonuç hiç beklendiği gibi olmadı. Bu sebeple yeni ekim yapacağım ve bu yüzden saçlarımı güçlendirmek için Propecia kullanmaya başladım.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2019, 22:01:55 »
Ekim üzerinden 1 yılı geçtiysen propecia dan ziyade hemen ekim yaptırıp ardından da başlayabilirsin fine çünkü donor cok kuvvetli duruyor.

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2019, 10:30:55 »
Propecia’yı, ekim öncesi mevcut saçları güçlendirmek için kullanıyorum. Malesef mevcut saçlarımda incelme söz konusu. Ekim ile birlikte kayıp yaşamamak için kullanıyorum.

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2019, 12:40:01 »
Bugün Propecia kullanımımda ikinci haftadayım. Umarım saçlarımda beklenen güçlenme olur.

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2019, 12:51:41 »
Kardeşim propecia 2 haftada sonuç göstermez , en az 6 ay kullanmalısın etkisini görmek için

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2019, 13:41:31 »
Gidip görüşmediniz mi ekim merkezinizden? Bu kadar kötü sonuça bişey söylemediler mi?! Açıklık az donör sağlam niye  böyle olmuş sonuç!

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2019, 14:54:46 »
Görüşmemi yaptım. Kendilerince ve sadece kendilerini tatmin edecek bahane ve cevaplar verdiler. Ben seyrek ekim yapılmış dedikçe onlar da yok prp yok igf vs. falan diyip durdular. Bende operasyon seyrek olduktan sonra istediğiniz uygulamayı yapın olmayan saçlar oluşmayacak dedim. Bir cevap yok. Yenileme öneriyorlar.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2019, 15:07:59 »
Hocam iki haftadır propecia kullanıyorsunuz herhangi bir yan etkisini gördünüz mü acaba ?

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2019, 16:14:04 »
Bir daha ekim yaltıracaksan sakın yine onlara gitme kıy paraya adam akıllı bi yere yaptır hocam bak valla cok pisman olursun benim gibi

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2019, 17:18:17 »
Ucuz etin yahnisi yavan olur atasözünü bir motto olarak kullanıcam. Ama bilindiği gibi o kadar çok alternatif var ki. Kafa karışabiliyor. Hangisi iyi hangisi kötü bilemiyoruz. Asmed ile görüştüm fakat onlarda da yoğunluk söz konusu. Bakalım. Şuan için ilacı kullanmaya ve araştırmalarıma devam ediyorum. İlacın herhangi bir yan etkisini görmedim.

ercnkoca

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2019, 13:33:07 »
Bugün Propecia’da üçüncü hafta geride kaldı. Saçlarımın yanlarını ve arkasını hafif kısalttırdım. İlacın herhangi bir yan etkisini görmedim. Kullanmaya devam ediyorum. Bir 6 ay oadar kullanmayı planlıyorum ve bu sırada da uygun bir ekim merkezi aramaya devam ediyorum.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Kasım 2019, 13:53:43 »
tepede işe yarar ve geri kalanları korur ama şakaklar......Orada şans lazım bende işe yaramadı misal sende yarayabilir de yaramayabilir de şansa bağlı

Facebook Twitter Instagram