Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası DHT hakkında  (Okunma sayısı 476 defa)

Blue

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 165
Saç ekimi sonrası DHT hakkında
« : 26 Kasım 2019, 16:26:43 »
Bu ensedeki saçlar DHT'ye dayanıklılığından ziyade ense bölümünün DHT'ye karşı elverişli olmasından dolayı dayanıklı değil mi bu saçlar
Yani enseden alınan saçlar tepeye ekilince bu saçlar yine yoğun DHT saldırısına maruz kalmayacak mı? Bu durumda bu saçların ömrü ensede kalsaydı ne kadarsa o kadar mı olur yoksa tepeye ekilince ömürleri kısalır mı?

Kasey00

  • Newbie
  • *
  • İleti: 6
Ynt: Saç ekimi sonrası DHT hakkında
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2019, 20:57:05 »
Bu ensedeki saçlar DHT'ye dayanıklılığından ziyade marriott msg ense bölümünün DHT'ye karşı elverişli olmasından dolayı dayanıklı değil mi bu saçlar
Yani enseden alınan saçlar tepeye ekilince bu saçlar yine yoğun DHT saldırısına maruz kalmayacak mı? Bu durumda bu saçların ömrü ensede kalsaydı ne kadarsa o kadar mı olur yoksa tepeye ekilince ömürleri bluestacks  kısalır mı?

 DHT, androjen reseptörlerine bağlanan ve foliküler minyatürleştirmeyi etkileyen androjen olarak kabul edilir. Diğer bulguların yanı sıra, bu sonuç, saçsız kafa derisinde, saçsız kafa derisine kıyasla artmış DHT düzeylerinin bulunmasına dayanmaktadır. Saçsız kafa derisindeki DHT seviyeleri, saçsız kafa derisindeki DHT seviyelerine eşit olmadığı sürece, AGA'da foliküler minyatürleştirme androjenlere duyarlılık konusu olarak düşünülemez.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2019, 09:15:18 Gönderen: Kasey00 »

 

Facebook Twitter Instagram