Gönderen Konu: Clear vs Head Shoulders  (Okunma sayısı 3371 defa)

bsrfrance

• Yeni üye
  • *
Clear vs Head Shoulders
« : 28 Kasım 2019, 15:03:42 »
Arkadaşlar saçlarımdaki DHT yağı temizlensin diye bir ton ürün kullandım son 5 senedir. Kerastase, sebamed, davines, alpecin vs. revita disinda bircok sampuan kullandim. Revita su an alamiyoruz mecbur. Eskilerden en iyi clear gibime geliyoe en azindan dus ferahligi serisi saci baya ferahlatiyor vs. ancak head shoulders yaglanma kontrolu de fena degil de emin olamadim head shoulders biraz daha kremimsi sanki. Yani blendax mentollu bile su saydiklarimdan daha iyi tepki verdi hem dokulmeye hem yağlanmaya. Ne diyorsunuz clear veya head shoulders kullanmak saç döker vs mi diceksiniz yoksa kullan mı?

Spencer

• Hero Member
Ynt: Clear vs Head Shoulders
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2019, 15:23:06 »
Saç dökmez kanka rahatlıkla kullanılabilirsin
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

bsrfrance

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2019, 16:05:18 »
Saç dökmez kanka rahatlıkla kullanılabilirsin

Sen ne kullanıyon

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2019, 20:03:01 »
Bu saydıklarından memnun kalmayıp head and shoulders ve cleara dönmek istemen garip geldi doğrusu .Normalde bu şampuanlar bahsettiğin kepek şampuanlarına 10 basar.
Hem saçında kepekmi varki bunları kullanmak istiyorsun?

bsrfrance

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2019, 20:44:51 »
Kepek yok da yağı almıyor hiç bu saydıklarım, ne öneriyorsun yağı iyi temizleyen ve ferahlatan olarak?

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2019, 21:07:53 »
Kepek yoksa clear yada head and shoulders kullanmana gerek yok.kerastase nin hangi serisini kullandın acaba ?
Kerastase bain divalent bu konuda iyi bir şampuan diye biliyorum ben.sen en iyisimi vichy yağlanma karşıtı olan şampuanı bir dene istersen vichy ürünleri kaliteli oluyor genelde.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2019, 01:20:57 »
Sen ne kullanıyon

Haftada bir kac kez konazol diğer günler revigen sampuan
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2019, 01:08:04 »
Geçmişte uzunca bir dönem ikisinide kullanmış biri olarak head and shoulders clear şampuana göre daha iyi diyebilirim.clear kepek konusunda head and shoulders kadar etkili olmadığını düşünüyorum tabi kullanım deneyimlerine göre bunu söylüyorum.

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2019, 11:43:17 »
Ben de senelerdir head & shoulders kullanıyorum. Normalde kepek problemim var. Ama bu aralar bende de yağlanma arttı. İçeriğini falan mı değiştirdiler bilemiyorum. Eskisi kadar verim alamıyorum doğrusu. Ha bir de ufak ufak dökülmeler de başladı bende ama öyle aşırı bir seyreklik yok. Yine de tedirgin oluyor insan.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2020, 02:49:03 »
Ben de senelerdir head & shoulders kullanıyorum. Normalde kepek problemim var. Ama bu aralar bende de yağlanma arttı. İçeriğini falan mı değiştirdiler bilemiyorum. Eskisi kadar verim alamıyorum doğrusu. Ha bir de ufak ufak dökülmeler de başladı bende ama öyle aşırı bir seyreklik yok. Yine de tedirgin oluyor insan.

Bende aynı sorunu clearda yaşadım head and shouldersa geçtim şimdilik düzeldi garip ama bir yerden sonra aynı sürekli aynı şampuanı kullanmak sorun yaratıyor galiba.
Bir arada ketoral şampurn kullanmıştım geçmişte kepeği silip atıyor ama saçlara iyi gelmiyor aklında bulunsun hocam bu şampuanlar kepeği önlemeye yetmiyorsa ketoral türü bir şampuanı arada denemek lazım.

Facebook Twitter Instagram