Gönderen Konu: Antalya Estetik Hair Adem Korkut ortalama 3000 greft. 28.11.2019 yas 31  (Okunma sayısı 26773 defa)

scofield7

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim evet önceki haline göre biraz daha ilerleme var. Bakalım 1 yıl sonucu ne olacak

Nasıl hocam durumlar ben de aynı yerde yaptıracagım tavsiye eder misiniz

Escobarp

• Full Member
6.7. Aylara gore gelisme olmuş hocam,şuan ne durumda?

sade_americano

• Sr. Member
Nasıl hocam durumlar ben de aynı yerde yaptıracagım tavsiye eder misiniz

Son attığım fotoyla aynı

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun dostum başlığa baktım ve son sayfaya baktım. Sonucun tatmin etmeyeceği başlığından belliydi. Greft sayısına ortalama 3000 demişler sana. Böyle bşy olablr mi bu işin ne kadar ciddiyetsizcr yapıldığını gösteriyor. Kaç tekli kaç ikili kaç çoklu greft ekildi bu greftlerin kalınlık ortalaması nedir kç cmye kaç greft düşecek hiç bi hesap kitap yok Allaha emanet bi ekim. Gerçekten koray erdoğan ve bi kaç merkez dışında diğer merkezlerin doktorların işlerine çok saygı duymadıklarını düşünuyorm. Moralini bozma inş hayırlısı olur senin için

scofield7

• Yeni üye
  • *
Baştan sona inceledim hocam.Sürecin sonuna gelmişsiniz zaten bu saatten sonra değişiklik olmaz.Öncelikle son fotograflara baktıgımda ön bölge gayet güzel ve doğal duruyor,ön taraftan bakınca gayet hacimli ve başarılı buldum sadece tepe bölge seyrek kalmış,ben incelerken sayfa sayfa dolmuştur diye bekledim ama kısmen başarı var gibi o bölgede.Kafanıza çok takılıyorsa sadece orası için daha sonra ekim düşünebilirsiniz

sade_americano

• Sr. Member
Baştan sona inceledim hocam.Sürecin sonuna gelmişsiniz zaten bu saatten sonra değişiklik olmaz.Öncelikle son fotograflara baktıgımda ön bölge gayet güzel ve doğal duruyor,ön taraftan bakınca gayet hacimli ve başarılı buldum sadece tepe bölge seyrek kalmış,ben incelerken sayfa sayfa dolmuştur diye bekledim ama kısmen başarı var gibi o bölgede.Kafanıza çok takılıyorsa sadece orası için daha sonra ekim düşünebilirsiniz

Teşekkürler hocam, valla bende zaten bayağı saç vardı, ilk sayfadan görmüşsünüzdür, daha fazla çıkış olmasını beklerdim. Bir sene sonra belki bir ekim daha düşünüyorum, bu ekimden maalesef yüzde yüz memnun olamadım. Benim donör kalitem ve açıklığımda daha iyi olması gerekirdi

Zobizeretta

• Full Member
Kötü bir ekim değil ama yetersiz hiç moralinizi bozmayın bir sıklaştırma ile harika olur.

baldman

• Hero Member
ben beğendim ekim sonucunu sıklaştırma olmasına rağmen çok güzel olmuş.

MURAT K.

• Sr. Member
7. ay ve 9. ay fotoları arasında bariz fark var olumlu anlamda. 7. ay durum vahimmiş ama ters köşe olmuş, 9. ay fotosunu değerlendirirsek başarılı duruyor. Işık altında vs çoğu kişi de seyreklik illa belli olur hocam ya sıkmayın canınızı, ekiminiz kötü değil, çok nadir de olsa 9-12 ay arası biraz daha hacimlenme oluyor, umarım sizin de olur, vitamin kompleksleri bu saça iyi gelebilir, tatmin edici bir kapatıcılık sağlayabilir, kullanıyor musunuz bir şey?

sade_americano

• Sr. Member
7. ay ve 9. ay fotoları arasında bariz fark var olumlu anlamda. 7. ay durum vahimmiş ama ters köşe olmuş, 9. ay fotosunu değerlendirirsek başarılı duruyor. Işık altında vs çoğu kişi de seyreklik illa belli olur hocam ya sıkmayın canınızı, ekiminiz kötü değil, çok nadir de olsa 9-12 ay arası biraz daha hacimlenme oluyor, umarım sizin de olur, vitamin kompleksleri bu saça iyi gelebilir, tatmin edici bir kapatıcılık sağlayabilir, kullanıyor musunuz bir şey?

Teşekkür ederim, evet 7. Aylarda bayağı moralim bozuktu, şuan daha iyi. Günde 1 multivitamin alıyorum

hexstopper

• Yeni üye
  • *
Ben de aynı şahsa ekim yaptırıp başarısız bir süreç geçirdim. Keşke 1 sene daha bekleseydim senin konunu görür vazgeçerdim benzer şekilde benim de açıklığım az sıklaştırma operasyonu lazımdı becerilemedi. Bizden sonra okuyacaklara uyarı olsun hiç değilse.  Revizyon istediğimde de gelince duruma bakalım görelim diyip geçiştirildi neyse en azından bana cevap vermişler ona da şükür :)

emekli kel

• Hero Member
 tepe zaten zor beslenen bolge en uc taraflarındada ekim zordur.sayı az .tepede donoru yakalamak için one gore 2 kata yakın fazla greft harcamak gerekir.keşke 4500 falan ekilseydi.bence tepeye az yoğunlaşmışlar.planlamayı beğenmedim.ama sene sonunu bekle.ekilen 3 bin çıkıcakta rakam az.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sade_americano

• Sr. Member
Ben de aynı şahsa ekim yaptırıp başarısız bir süreç geçirdim. Keşke 1 sene daha bekleseydim senin konunu görür vazgeçerdim benzer şekilde benim de açıklığım az sıklaştırma operasyonu lazımdı becerilemedi. Bizden sonra okuyacaklara uyarı olsun hiç değilse.  Revizyon istediğimde de gelince duruma bakalım görelim diyip geçiştirildi neyse en azından bana cevap vermişler ona da şükür :)

Süreciniz var mi forumda?

sade_americano

• Sr. Member
1,5 yıl sonuçları. Evde ışık altında

Facebook Twitter Instagram