Gönderen Konu: Estetik hair Adem Korkut Bey//23.06.2017//2500-3000 arası greft tam bilmiyorum..  (Okunma sayısı 5368 defa)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimi nerede yaptirdin kac greft ekildi ekimden onceki fotografini da koyar misiniz ayrica basligi degistirip greft sayinizi ve ekim yerinizi yazarsaniz daha iyi olur

Tufan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim.kac greft Ekim yaptırdın,nerde yaptırdın.

Huso09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tam sayı bilmiyorum ama 3000 civarı doktor bey sık ekim yapıcam sana dedi. Hemen atıyorum.

Huso09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Huso09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim günü dahil 3. Gün kimse ilgilenmiyor neden acaba ?

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimler çok büyük hocam daha kücülterek atarsanız daha güzel olur

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam resimleriniz çok büyük. ekim öncesi halinizi paylaştığınız gibi foto eklerseniz daha net yorumlar gelecektir.

Huso09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hızlıresime atıp oradan link atıyorum pek bi bilgim Yok o yüzden böyle oldu..

Huso09

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar bunlar normal mi ?

Davluka

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam ,adem beyi bende uzun süredir araştırıyorum,fotoları ara ara paylaşırsan,sürecin iyi gidip gitmediğini öğrenmiş oluruz

Serkan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, öncelikle ekim hayırlı olsun, güzel sonuçlarınız olur inş. Fakat benim bildiğim Adem bey doktor değil, ben de görüştüm ekim öncesi çok fazla ama ekimi Adem bey e yaptırmadım, siz canlı sonuç gördünüz mü ? Referans için?

Davluka

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ben internet ekim fotoları gördüm,ama donör alanını,saçın sonraki hallerini görmedim,ama facebook sayfasında ekimlerinden,memnun gibiler,ama burda pek yorum yok adem bey hakkında

Davluka

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3000 grafti  ne kadara ektidin ,bide saçının son hali nedir, şok dökülme başladımı,ha bide ekime  kaç kişi girdi,adem beyde saç başında durdumu

Facebook Twitter Instagram