Gönderen Konu: saç simülasyonu dikkat edilmesi gereken şeyler  (Okunma sayısı 3413 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: saç simülasyonu dikkat edilmesi gereken şeyler
« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2020, 16:25:25 »
Dövme şeytifikam vay abi oluy mu?

Sezerciğe bağlayınca dedikleriniz doğru mu oluyor? İlk konunuzda da yazdığım gibi dövmecisiniz, kalıcı dövme ile geçmeyen simalasyon yaptığınızı iddia ediyorsunuz. Olurda yaptıran kişi ilerleyen yıllarda pişman olursa lazerle sildirirse iz bırakarak yaptırdığınız işlemi sildirmiş olacak. Kalıcı dövme bile ilerleyen yıllarda rengi soluyorken, üstüne yeniden boya atılıyorken burada gerçek dışı söylemlerle müşteri kazanmaya çalışıyorsunuz. Dünya da bunu kimse akıl edemiyorda, bir siz akıl etmişsiniz! Gerçekten bravo. Sezerciğe, Yumurcağa bağlamanıza şaşmamalı! :D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2020, 17:50:32 »
Sezerciğe bağlayınca dedikleriniz doğru mu oluyor? İlk konunuzda da yazdığım gibi dövmecisiniz, kalıcı dövme ile geçmeyen simalasyon yaptığınızı iddia ediyorsunuz. Olurda yaptıran kişi ilerleyen yıllarda pişman olursa lazerle sildirirse iz bırakarak yaptırdığınız işlemi sildirmiş olacak. Kalıcı dövme bile ilerleyen yıllarda rengi soluyorken, üstüne yeniden boya atılıyorken burada gerçek dışı söylemlerle müşteri kazanmaya çalışıyorsunuz. Dünya da bunu kimse akıl edemiyorda, bir siz akıl etmişsiniz! Gerçekten bravo. Sezerciğe, Yumurcağa bağlamanıza şaşmamalı! :D

Bir dövmeciye küçük bir yara izimi kapattırmak için soru sormuştum. Dövme 10 yıl kalır sonra tekrardan rötuş gerekir demişti. Yani uzun bir süre sonra solma falan oluyor galiba anladığım kadarıyla

Ama bütün dövmeler aynımıdır bilmiyorum

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2020, 20:01:54 »
Dövme boyasıyla simülasyon boyası ayrı bu arada. Saç simülasyonunu profesyonel kişiler yapmalı dövmeciler değil. Profesyonel kişiler 0 kafayı juveline yapabilirler. Bence saç simülasyonu saç isteyen adamı tatmin etmez birde kafa yapın düzgün olması lazım yüz hatları değiştirilebilir ama kafa yapısı düzgün değilse hiç olmaz.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Facebook Twitter Instagram