Gönderen Konu: ANKARA ACIBADEM EMPHAİR 3478 KÖK EKİLDİ YAŞ 26  (Okunma sayısı 13505 defa)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ANKARA ACIBADEM EMPHAİR 3478 KÖK EKİLDİ YAŞ 26
« Yanıtla #106 : 08 Haziran 2020, 10:56:13 »
Fotoğraflar çok fazla uzak, değerlendirmek zor.

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #107 : 08 Haziran 2020, 13:51:59 »
Güle güle tarayın memnun olmanıza sevindim
Sürecinde devam ediyor.
tşk ederim hintet aynen daha devam ediyor ama böylede çok iyi ☺

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #108 : 08 Haziran 2020, 13:52:49 »
Fotoğraflar çok fazla uzak, değerlendirmek zor.
resmi büyüterek yakınlaştırabilirsin bitanede yandan atıyorum o birazdaha yakın

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #109 : 08 Haziran 2020, 13:53:38 »
7. Ay Bugün Çektim

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 08 Haziran 2020, 14:03:46 »
Kişinin memnuniyet durumuna göre değişir tabi ama ya insanlar fotoğraf çekmesini bilmiyor ya böyle kendini tatmin edip mutlu olmak güzel yorumlar almak istiyorlar, hayırlı olsun mutlu olmuşsanız sorun yok sadece klinik tercihleri için ekim yapacak arkadaşların yanılmaması için detaylı yakın gün ışığında doğru ışıkta üstten tepeden dipten detaylı fotoğraflar isteniyor geçmiş olsun

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #111 : 08 Haziran 2020, 18:58:39 »
Kişinin memnuniyet durumuna göre değişir tabi ama ya insanlar fotoğraf çekmesini bilmiyor ya böyle kendini tatmin edip mutlu olmak güzel yorumlar almak istiyorlar, hayırlı olsun mutlu olmuşsanız sorun yok sadece klinik tercihleri için ekim yapacak arkadaşların yanılmaması için detaylı yakın gün ışığında doğru ışıkta üstten tepeden dipten detaylı fotoğraflar isteniyor geçmiş olsun

+1

HairForFuture

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #112 : 08 Haziran 2020, 20:31:57 »

+1

Mesela 166. gün fotonuz gayet netken 7. ay fotoğraflarınız flu bir şey anlaşılmıyor maalesef kıyaslamak için.

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #113 : 09 Haziran 2020, 02:17:02 »
lafmı soktun iyi bişeymi dedin çözemedim  kendimi tatmin etmek için yada güzel yorum almak için yapmıyorum hocam. Çocuk degilim 6 milyar param gitmiş kötü olsa  söylerim giderim merkeze düzeltin derim önceki yazılarıma bakarsan anlarsın bi ara çok tedirgin oldum 5-6 ayda sonuç iyi degildi olmayacak filan diyordum ama 1.5 ayda saç kendini çok iyi toparladı aynaya bakınca çok çok az bir seyreklik var seyrek olan yerdende alttan gelenler kısa saç telleri var onlarda uzadıgı zaman tamamdır he hiç uzamasa böyle kalsa bile sonuçdan yine memnunum evrim geçirdim resmen ve çevremdekilerde çok iyi yorum yapıyor elimde olan bütün resimleri attım yakınlaştırarak bakabilirsiniz daha detaylı çeker yine atarım ne kimseyi kandırıyorum nede kendimi tatmin ediyorum o ergen yaşları geçeli çok oldu ektirmek isteyen arkadaşlarım bukadar sürede bu sonuca şaşırıyorlar neyse ben daha deraylı resimletide atarım  attıgım resime dikkatli yakından bakabilirsiniz sadece ön kısımda az bi seyreklik var ordanda alttan sayamadıgım kadar yeni uzayan kökler var 2 aya kadar oda olur ama dedigim gibi bu şekil bile memnunum inşallah herkes kendi ekiminden çok memnun olur çok sabır isteyen eziyetli bir iş inşallah herkes verdigi paranın hakkını alır

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #114 : 09 Haziran 2020, 04:28:11 »
Buda Saçın Düz Yapılmamış Doğal Hali İnanmayan Arkadaşlar İnanmama Sebebiniz Ne Bilmiyorum Ama Işık Altında Bu Yakınlık İyimi ?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 09 Haziran 2020, 22:29:00 »
Tamam hocam sorun değil demek sizin fotoğraf çekme yeteneğiniz bu kadar olabilir saygı duyuyorum siz mutluysanız sorun değil ama örnek fotoğraflar görmek istiyorsan benim ekim sayfamı son bir kaç ay önceki paylaşımlarıma bakabilirsin geçmiş olsun mutluluklar dilerim.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #116 : 09 Haziran 2020, 23:35:08 »
Mert  ilk saç ekimi yaptırdığın da tavsiye olarak empahair i yardımcı olurum Demişsin önceki yazılarında  ve tepki almışsın. Şimdi  hala tavsiye ediyormsuun. Bundan bir kaç önceki yazında da saçların zayıf olduğu için öneri istemişsin. Anlayamadım seni 🤔

Mert060444

• Full Member
« Yanıtla #117 : 10 Haziran 2020, 09:50:37 »
Mert  ilk saç ekimi yaptırdığın da tavsiye olarak empahair i yardımcı olurum Demişsin önceki yazılarında  ve tepki almışsın. Şimdi  hala tavsiye ediyormsuun. Bundan bir kaç önceki yazında da saçların zayıf olduğu için öneri istemişsin. Anlayamadım seni 🤔
Önceki yazılarımda tavsiye ettim sonra ben tedirgin oldum pişman oldum sonraki yazımda saç tellerim ince dedim kalınlaşması için takviye destegi istedim herkes takviye kullanıyor ben kullanmadm kullancakdm saç kendini toparlaynca erteledim sonra kullanırm diye ama şuan sonuçdan memnunum saçlarımda seyreklik yok denebilcek kadar az memnun kaldıgım için tavsiye ediyorum

Facebook Twitter Instagram