Gönderen Konu: Doner bolge sorunu  (Okunma sayısı 6134 defa)

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Doner bolge sorunu
« : 09 Kasım 2016, 16:18:11 »
Arkadaslar merhaba foto ekledim bende de alice gibi ayni durum mevcut suan icin gidisati takip edip arastiriyorum sac ekimi yaptirdigim arenamed sordugumda duzelicek dendi ama suanki goruntuden cok endiseliyim

mehmet0606

• Ziyaretçi
Ynt: Doner bolge sorunu
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2016, 16:40:59 »
Kaç gün oldu üstad?

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2016, 16:55:17 »
Hep aynı merkez Aranamed .Tüccar kasaplar.

Ustaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2016, 17:00:12 »
Geçmiş olsun ekim bölgeni de görseydik iyiydi aslında bizim whatsapp grubu var arenamedde ekim yaptıranlar olarak numaranı yaz oraya ekleyelim. Ayrıca maximum graft çalışması yapıyor arenamed sen de biliyorsundur o yüzden %90 bu gibi durumlar yaşanıyor ayrıca henüz derin iyileşmemiş biraz zamana ihtiyacın var psikolojik olarak zor bir durum hepimiz yaşadık umarım toparlar.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2016, 22:08:57 »
Geçmiş olsun ekim bölgeni de görseydik iyiydi aslında bizim whatsapp grubu var arenamedde ekim yaptıranlar olarak numaranı yaz oraya ekleyelim. Ayrıca maximum graft çalışması yapıyor arenamed sen de biliyorsundur o yüzden %90 bu gibi durumlar yaşanıyor ayrıca henüz derin iyileşmemiş biraz zamana ihtiyacın var psikolojik olarak zor bir durum hepimiz yaşadık umarım toparlar.

durumun max greft çalışılmasıyla alakası yok sıtede max gref calısılan en az 30 ekım var  durumun tamamen kalın panc la guvenli bölgenın dışına çıkıp zorlanmasıyla ve acemi hızlı özensiz umursamaz dikkatsiz yapılmasıyla alakası var..

aynı merkeze ünlülerin ekımlerınde bu sekılde bır problem olmamasıda cok enteresan sanırım unlulere ozel bır ekıp var :)) bırde umursamadıkları ınsanları dogruyan kasaplar

neyse daha fala konusup arkadasın morelini bozmak ıstemıyorum sadece bu merkezin artık kendıne çeki düzen vermesi gerektigini düşünüyorum bence saç ekımı yapmaları suç ınsanları parasıyla rezıl etmelerının kapasıtesinin  cok ustunde calısıp 3 kurus daha fazla kazanmak ıcın kişilerin hayatlarını mafetmeye hakları yok

ınstagramda göz boyadıkları ekımlere rıca edıcem bu mafettikleri insanların donör bölgelerınıde koysunlar en azından sag gösterıp sol vurmazlar
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2016, 22:17:52 Gönderen: can29 »

ruadrash

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2016, 01:18:02 »

durumun max greft çalışılmasıyla alakası yok sıtede max gref calısılan en az 30 ekım var  durumun tamamen kalın panc la guvenli bölgenın dışına çıkıp zorlanmasıyla ve acemi hızlı özensiz umursamaz dikkatsiz yapılmasıyla alakası var..

aynı merkeze ünlülerin ekımlerınde bu sekılde bır problem olmamasıda cok enteresan sanırım unlulere ozel bır ekıp var :)) bırde umursamadıkları ınsanları dogruyan kasaplar

neyse daha fala konusup arkadasın morelini bozmak ıstemıyorum sadece bu merkezin artık kendıne çeki düzen vermesi gerektigini düşünüyorum bence saç ekımı yapmaları suç ınsanları parasıyla rezıl etmelerının kapasıtesinin  cok ustunde calısıp 3 kurus daha fazla kazanmak ıcın kişilerin hayatlarını mafetmeye hakları yok

ınstagramda göz boyadıkları ekımlere rıca edıcem bu mafettikleri insanların donör bölgelerınıde koysunlar en azından sag gösterıp sol vurmazlar

kardeşim gerçekten tespitin çok doğru ünlüler için ayrı bir ekip var.ve 3  tane odada günde en az 10 kişi ekim yapıyorlar.

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2016, 08:58:01 »

Cok saol evet bende durumun farkindayim ama goruntu cok kotu oldugundan insan cok tedirgin oluyo ozelden numarayi attim

Mehmege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2017, 00:15:35 »

Hocam bende Arena Med'e 22 şubat 2017 de ektirdim, aklımda deli sorular var... şu gurup neyse Beni de eklermisim???

Sülo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Mart 2017, 09:50:11 »
Selamlar bendede anynı sorun var ikı üç hafta içerisinde toparlanır diye düşündüm
Nerde burda yazılımlara göre en az 5-6 zombi gibi dolaşacak

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Mart 2017, 10:24:10 »
usta bu kafaları bir dermotologa gosterirseniz içiniz rahatlar
saçları ekmeydi dersin

CELL11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2017, 15:49:18 »
Konuyu açan fatih ve sülo kardeş size tavsiyem acilen doktora gidin. dönor bölgesi bekliyip düzelir ama aylarca böyle dolaşmanın bir mantığı yok. Sülonun durum daha vahim. İlk kez böylesini gördüm. Ayrıca sülo 2-3 hafta değil 3-4 aya anca toparlanır o bölge moralini bozmak istemem.

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2017, 00:11:43 »
Bøyle bi rezllik yok ya bu adamlar kendini ne zannediyor anlamiyorum aranemed isi iyice civitti saygisiz insanlar

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2017, 10:36:56 »
kesin mantar olusmusdur. Dermatologa hemen gidin.

ermancakman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2017, 22:33:47 »
Bende saç ekimi yaptırdım dün .Çok yer araştırdım ve sordum.  Bir arkadsimi gordum ve Este palace Fulya da yaptirmaya karar verdim Çok iyi geçti,insanlar super ordaki..Gerçekten şu an çok iyiyim 4500 greft alındı , bildiğiniz keldim umarım iyi sonuçlar olur benim için .. 1 sene sonrasını görmek için sabirsizlaniyorum.
İyi ki saç ekimi yapmışım:)

OKTAY035

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Mart 2017, 23:37:52 »
Ben olayım dava ederim...Bilir kişi raporunu alır onların 1 senelik kazancını tazminat olarak alırım.....

Facebook Twitter Instagram