Gönderen Konu: Mossi sac vitamini ekim sonrasi  (Okunma sayısı 3567 defa)

murattarum

• Hero Member
Mossi sac vitamini ekim sonrasi
« : 16 Ocak 2020, 00:36:30 »
Arkadaslar mossi sac vitaminleri hakkinda bilgisi olan varmi daha once kullanan yada arastiran ozelliklerini okudugumda dhf yi baskilar falab yaziyordu ozamab finanstan farki kaliyormu yan etki acisindan finans gibi yat etkileri varmi dht baglaminda dusunecek olursak ne zor bir surecya lanet olsun dr ara karar ver sonra ekimden sonraki vitaminleri arastir off offf!!! Neden biz neden  milleti goruyorum super saclari biz ruzgar esince sudan cikmis baliga donuyoruz bimbir zahmetletle kapattigimiz sac ruzgar esince dagilinca yine husran millet el atiyor duzeliyor biz foncek sekil ver lanet olsun kafaya takmayana ok de takana cok buyuk bir zulum cadir kurup ormanda yasayasin geliyor bazen isyan ediyorsun sonra kendinu avutuyorsun olsun saglikliyim kolum var bacagim var hasta deilim falan ama yaninda sacli biri olunca icerleniyorsun geri basa sariyorsun.hic bir zaman mutlu olamiyorsun.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Mossi sac vitamini ekim sonrasi
« Yanıtla #1 : 17 Ocak 2020, 20:35:31 »
Arkadaslar mossi sac vitaminleri hakkinda bilgisi olan varmi daha once kullanan yada arastiran ozelliklerini okudugumda dhf yi baskilar falab yaziyordu ozamab finanstan farki kaliyormu yan etki acisindan finans gibi yat etkileri varmi dht baglaminda dusunecek olursak ne zor bir surecya lanet olsun dr ara karar ver sonra ekimden sonraki vitaminleri arastir off offf!!! Neden biz neden  milleti goruyorum super saclari biz ruzgar esince sudan cikmis baliga donuyoruz bimbir zahmetletle kapattigimiz sac ruzgar esince dagilinca yine husran millet el atiyor duzeliyor biz foncek sekil ver lanet olsun kafaya takmayana ok de takana cok buyuk bir zulum cadir kurup ormanda yasayasin geliyor bazen isyan ediyorsun sonra kendinu avutuyorsun olsun saglikliyim kolum var bacagim var hasta deilim falan ama yaninda sacli biri olunca icerleniyorsun geri basa sariyorsun.hic bir zaman mutlu olamiyorsun.

mossi şampuanı duydumda vitamini ilk defa duyuyorum.
hocam madem sen bu kadar takıntı yapıyorsun resmini bir atda beraber saç problemine çare bulalım :)

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2020, 18:47:43 »
Ben kullaniyorum hocam, finas gibi yan etki olayi yok..
Ilk kutu bitti 2 ay gidiYor ve gayet memnunum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2020, 19:06:12 »
İçindekileri paylasabilirmisiniz miktarlarıyla birlikte ?

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #4 : 19 Ocak 2020, 01:35:32 »
İçindekileri paylasabilirmisiniz miktarlarıyla birlikte ?

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2020, 08:56:46 »
Son zamanlarda libido düsüklügü vardi ama uyguladigim bir diyet vardi ona bagliyordum ama sanirim bu vitamin yan etki yapti bende..bugün itibariyle hapi biraktim.. belki de bu konuyu okuduktan sonra psikolojik oldu ama olan oldu bir kere..
Isin kötüsü yurt disindayim diye sadece vitamin olarak düsündügüm icin baya toplu almistim, ucuz da degil yazik oldu.
Almanyadan olan varsa ve kullanmak isteyen arkadas olursa yollayabilirim
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2020, 09:05:31 Gönderen: Supermen »

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2020, 09:09:59 »
Ekim yeri bu vitaminin böyle bir yan etkisi olmayacagini söylüyor..icerigindeki neye bagli olarak cinsel isteksizlik yapabilir ??

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2020, 09:31:09 »
Psikolojik olabilir hocam, içinde ısırgan otu var vitamin haricinde o mu yaptı diyecem ama ısırgan otu libidoyu daha artırıyormuş.

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2020, 09:45:11 »
Psikolojik olabilir hocam, içinde ısırgan otu var vitamin haricinde o mu yaptı diyecem ama ısırgan otu libidoyu daha artırıyormuş.
Ne yapmak lazim peki, vitaminden de memnundum aslinda..2 aydir bir sikinti yoktu..

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2020, 09:49:52 »
Ne yapmak lazim peki, vitaminden de memnundum aslinda..2 aydir bir sikinti yoktu..
Libidoyu artıracak şeyler yiyebilirsin bal pekmez fındık ceviz vs. Finasterid in yan etkilerini azaltmak için L-arginine var onu kullaniyorum ben doğal bi aminoasit, onu kullanabilirsin baya etkili kan akışını hızlandırıyor. Vitaminin bi sucu yok bence de burda.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Ocak 2020, 11:20:14 »
Çok kaliteli bir vitamin olduğunu düşünüyorum bu setin.

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2020, 17:24:23 »
Çok kaliteli bir vitamin olduğunu düşünüyorum bu setin.
dedigim gibi vitaminden cok memnunum..
Iceriginde seker ve karbonhidrat olmayan bir diyet yapiyorum velkide o yuzden böyle oldu, vitaminin sucu yok..cünkü diyete basladigimdan beri halsizlik ve yorgunlukta var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Ocak 2020, 19:12:39 »
Sağlam bir vitamin evet ama sadece vitamin saç dökülmesine çok faydası olmaz genetik dökülmeyi durdurucak ürünler belli genetik yoksa fayda sağlar ya da genetiği baskılıyorsan
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram