Gönderen Konu: 27 Ocak 2020 - Dr.Serkan Aygın - 4000 greft  (Okunma sayısı 19481 defa)

magritte

• Full Member
27 Ocak 2020 - Dr.Serkan Aygın - 4000 greft
« : 28 Ocak 2020, 18:27:32 »
Merhaba arkadaşlar,
Bu forum benim karar vermeme çok yardımcı olduğu için ben de bana düşen görevi yerine getirmek istedim, hem süreci size gösterip zamanla yorumlarınızı almak da iyi olacak.

27 Ocak'a randevu almıştım, sabah Serkan hoca gördü çizgiyi önerdi, çok öne gelmesini istemedim o da zaten tavsiye etmedi. (ama daha geriye gidersek ileride mutlu olmazsın dedi)

Saçım görebileceğiniz gibi baya açık, tepe kısmını ikinci sefere bırakacağımızı biliyordum/tahmin ediyordum, fakat ilaçla (propecia vs.) düzeltme ihtimalin de çok fazla dedi. Onu istemezsen ileride ikinci ekim ve önü sıklaştırma operasyonu yaparız dedi.

Artık herkes biliyordur ama operasyon Koç Hastanesinde oluyor. Diğer merkezlerden duymadığım bir şey, burada damardan sedasyon veriyorlar (ki güzel bence, kafama giren iğneleri hissetmedim genelde uykuluydum, çok hızlı geçti) Ama genel anestezi gibi değil öyle anlamayın. Sadece acı eşiğinizi halletmek için, biraz mayıştırmak için. Onlar bir komut verince (şuraya döner misiniz) gibi döndüm gerisini onlar yaptı zaten.

Yaklaşık 6 saat sürdü sanırım. Herkesin ismini tek tek hatırlayamıyorum ne yazık ki, ama ekip gayet kibar ve işine vakıf kişiler. Cüneyt hocam forumdakilere bir sitem etti bu arada :D ilaçlarınızı bırakmayın propecia veya en kötü ihtimalle xpecia tedavinin parçası, sonrasında önem vermelisiniz diyor. (özellikle benim gibi ince telli saçlara sahip olanlar)

İlk halimi, operasyon günü ve sargı çıktıktan sonraki halimi paylaşıyorum.
Görüşmek üzere

Ekim öncesi:

Ekim:

Pansuman ve lazer sonrası:

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 27 Ocak 2020 - Dr.Serkan Aygın - 4000 greft
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2020, 18:35:10 »
Planlama oldukca iyi umarun hayirli olur cok gecmis olsun

magritte

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2020, 18:52:33 »
Çok teşekkürler, 4-5 ay sonra göreceğiz bakalım neler olacak :D

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2020, 19:39:16 »
bu kilinik gerçekten güzel ekim yapıyor ektirenlerde doner bölge olsun nekroz olsun olumsuz bir durum hiç görmedim bence en büyük başarıları planlamada gizli .
greft sayısı ve dağılım çok iyi umarım çıkışlarda har safhada olur kardeşim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2020, 19:41:52 »
hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin

ekim öncesi var olan saçlarınız tolejen faza inmiş kısaca dökülme evresindeler finasterid onlar için kurtarıcı olabilir bu süreçte kullanmayı düşünürseniz

açıklığa göre ekim planmanız gayet yerinde ve güzel

umarım güzel bir spnuç alırsınız geçmiş olsun
Global Moderator

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2020, 19:44:58 »
Hayırlı olsun güzel bir ekim temiz işçilik sonucunda güzel olur inşallah.

magritte

• Full Member
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2020, 20:48:34 »
hayırlı olmasını dilerim saç ekiminizin

ekim öncesi var olan saçlarınız tolejen faza inmiş kısaca dökülme evresindeler finasterid onlar için kurtarıcı olabilir bu süreçte kullanmayı düşünürseniz

açıklığa göre ekim planmanız gayet yerinde ve güzel

umarım güzel bir spnuç alırsınız geçmiş olsun
çok teşekkürler hocam. O kalan saçları yok sayıp üstüne mi ektiler onu tam anlamadım ama evet hem o kısmı hem belki vertexi bile kurtarmak için finasterid iyi olabilir. Yan etkilerinden biraz çekiniyorum ama belki denerim. Xpecia veya Kerozan kesinlikle kullanacacağım ama.

Muribab ve hyperKel, çok teşekkürler umarım güzel olur.

architectura

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2020, 20:53:30 »
Hayırlı olsun, guzel olmus umarim beklediğiniz gibi bir sonuç elde edersiniz.

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #8 : 29 Ocak 2020, 18:48:29 »
Öncelikle hayirli olsun..

Op sirasinda yada sonrasinda agriniz falan oldumu

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2020, 21:09:13 »
Hayırlı olsun güzel planlama güzel ekim umarım sonuç mutlu eder.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2020, 21:14:19 »
Ekim’iniz hayırlı olsun istediğiniz gibi bir sonuç elde edersiniz umarım

Bagwell

• Sr. Member
  • olur olur..
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2020, 21:55:03 »
Ekiminiz hayırlı olsun bende yakın zamanda Serkan hocaya ektirdim,ilk günler için kafanıza azami dikkat göstermeniz gerekiyor su içmek ödemi atmada yardımcı olacaktır kesinlikle tavsiye ederim,aynı zamanda donör bölgenin hızlı onarılması ve tedavide başarı sağlamak adına (nacizane görüşüm herhangi bir tıbbi bilgiye sahip değilim kendi yaptığım araştırmalar sonucunda hücre yenilenmesine katkısının oldugunu öğrendiğim için paylaşıyorum) Protein bazlı yiyecekler bolca ceviz,fındık ve balık türevi yiyecekler tüketmenizde fayda olacaktır,seçenekler arttırılabilir

magritte

• Full Member
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2020, 23:43:56 »
Hayırlı olsun, guzel olmus umarim beklediğiniz gibi bir sonuç elde edersiniz.
teşekkürler umarım :)

Öncelikle hayirli olsun..

Alıntı yapılan: erkankoc
Op sirasinda yada sonrasinda agriniz falan oldumu
Yok hocam hiç ağrı olmadı. Operasyonda zaten uyuşturuyorlar, sonrası için de ağrı kesici verdiler sadece ilk gece attım(ağrı olmadı ama rahat uyursunuz ilk gece kullanın dediler). Sonra hiç kullanmadım gerek de olmadı.

Alıntı yapılan: Cihandoğan
Hayırlı olsun güzel planlama güzel ekim umarım sonuç mutlu eder.
Teşekkürler :)

Alıntı yapılan: BayX
Ekim’iniz hayırlı olsun istediğiniz gibi bir sonuç elde edersiniz umarım
Teşekkürler :)

magritte

• Full Member
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2020, 23:45:18 »
Ekiminiz hayırlı olsun bende yakın zamanda Serkan hocaya ektirdim,ilk günler için kafanıza azami dikkat göstermeniz gerekiyor su içmek ödemi atmada yardımcı olacaktır kesinlikle tavsiye ederim,aynı zamanda donör bölgenin hızlı onarılması ve tedavide başarı sağlamak adına (nacizane görüşüm herhangi bir tıbbi bilgiye sahip değilim kendi yaptığım araştırmalar sonucunda hücre yenilenmesine katkısının oldugunu öğrendiğim için paylaşıyorum) Protein bazlı yiyecekler bolca ceviz,fındık ve balık türevi yiyecekler tüketmenizde fayda olacaktır,seçenekler arttırılabilir
Çok teşekkürler, size de geçmiş olsun umarım çok başarılı olur :) Haklısınız bol su içmeye çalışıyorum, ödem atıcı ilaç da var günde 3'er tane atıyorum henüz :D

Düzgün beslenmeye çalışıyorum evet, bu aşamada önemlidir bence de. Çok teşekkürler :)

magritte

• Full Member
« Yanıtla #14 : 01 Şubat 2020, 17:27:09 »
5.gün, üç gündür yıkıyorum sanırım her şey yolunda.

Facebook Twitter Instagram