Gönderen Konu: Sac ekimine uygun mudur??  (Okunma sayısı 745 defa)

YUMRUX35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimine uygun mudur??
« : 19 Şubat 2020, 20:02:29 »
Yas 33, dokulme hizim yavas,on senedir dokulme yasiyorum, iki senedir saclarim boyle kaldi. İlk etapta şakak ve verteksten başladi, ilactakviyesi de kullanmiyorum.. Cumartesi günü Ankara life hair Sahin Celik hocada on muayeneye gidicem , bide sizin fikrinizi alayim dedim iki etapli bi ekim dusunuyorum ilk etap on ve ust ilerde donor alan yeterli gelirse verteksede ikinci bir ekim yaparim diyorum. Yorumlarinizi alabilirmiyim??

YUMRUX35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimine uygun mudur??
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2020, 20:05:20 »
Saclarim bu arada biraz ince telli bu biraz korkutuyor, bakalim sahin bey ne dicek acikcasi olmicak duaya amin demek istemiyorum ama bakalim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2020, 20:17:20 »
Donör güçlü değil ve ince telli açık alan fazla tepe çok geniş zor bir vaka kafanız başarı için ön ve orta hedeflenmeli ilk olarak tabi ekim yaptırırsanız.
Global Moderator

YUMRUX35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2020, 20:40:39 »
Fotograflardan 3500-4000 arasi greft cikartabilirim dedi hoca enseyi bozmadan ama yakin muayeneden sonra netlestiririz dedi , bakalim umarim olur

YUMRUX35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2020, 20:42:19 »
İlk olarak on ve orta kisma ektirme yaptirmayi dusunuyoruz zaten sonra donor durumuna gore tepeye ikinci bir ekim yaptiririm

YUMRUX35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2020, 15:49:08 »
Donör güçlü değil ve ince telli açık alan fazla tepe çok geniş zor bir vaka kafanız başarı için ön ve orta hedeflenmeli ilk olarak tabi ekim yaptırırsanız.

Ustad , hoca donör gücsüz der ama ekim yapabilirim derse hic girmeyeyim mi bu ise ne dersiniz hani kas yaparken goz cikarip arka tarafi da bozmayayim , hoca fotografa bakip tahminen 3500 -4000 greft ekim olur demisti ama ??

Facebook Twitter Instagram