Gönderen Konu: Saç ekim merkez öneri (İstanbul)  (Okunma sayısı 2634 defa)

Bayram84

• Yeni üye
  • *
Saç ekim merkez öneri (İstanbul)
« : 14 Mart 2020, 21:06:28 »
Selam arkadaşlar, saç ektiren ve ektirmeyi düşünen herkezin iyi sonuç almasını dilerim. Benim adım Bayram saç ektirmeyi düşünüyorum yaşım 35. Deneyimli arkadaşlar göz kararı kaç greft gerekir yazabilir ve işini iyi yapan ve bütçede fazla uçmayan saç ekim merkezleri önerebilir mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim merkez öneri (İstanbul)
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2020, 12:38:17 »
İstanbul için o fiyat aralıklarında

Dr serkan aygın
Dr bilgehan aygın

Ekimlerine bakabilirsin.
Global Moderator

Bayram84

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2020, 16:20:52 »
Araştıracağım teşekkürler. :)

Alibey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2020, 20:30:19 »
Asumanhair transplat clinic mutlaka bunuda listene al bende senin gibi arayiştayim asumanhairi gözden kaçirmamani siddetle tavsiye ederim.Serkan aygın ve bilgehan aydında benim listemde Asumanhair 1 adım önde gibi ama 1 aydır forumda araştirdigim sonuca göre.ama bakalim son kararim ne olacak.
Bol şans

Bayram84

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2020, 20:55:03 »
Tmm tavsiyen için teşekkürler.

Dumanmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Nisan 2020, 23:06:57 »
asuman hair kapalıymış ben bugun görüştüm kendisiyle ay sonu durum değerlendırmesınden sonra karar verilecekmiş. bende çok kararsız kaldım bilgehan aydına gittim görüştüm telefonla konustugumla yuzyuze görüşmede aynı fiyatı vermediler ve teldeki sözlerle realde ki sözler bir olmadığı için vazgeçtim açıkcası. serkan aygın da kapalıymıs onu da sordum.

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2020, 14:59:03 »
Bilgehan aydın banada hiç güven vermedi önden kapora istediler, bende asuman hanım ve serkan aygın arasında kaldım.

Dumanmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2020, 17:16:50 »
Yarın essila hair kadir beyin yanına gidicem telefonda görüştüm yüzyüze görüşüp anlaşırsak biran önce operasyonu yaptırmak istiyorum duruma göre bilgilendirme de bulunucam ilk izlenimim sıcak kanlı canı yakın, telefonla direk kendisiyle görüşüyorsun ve anladığım kadarıyla operasyonu baştan sona kendisi yapıyor. yarın daha detaylı bilgiye ulaşıp burdan fikirlerimi yazıcam.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2020, 21:22:49 »
Yarın essila hair kadir beyin yanına gidicem telefonda görüştüm yüzyüze görüşüp anlaşırsak biran önce operasyonu yaptırmak istiyorum duruma göre bilgilendirme de bulunucam ilk izlenimim sıcak kanlı canı yakın, telefonla direk kendisiyle görüşüyorsun ve anladığım kadarıyla operasyonu baştan sona kendisi yapıyor. yarın daha detaylı bilgiye ulaşıp burdan fikirlerimi yazıcam.

görüşüp anlaşmak nedir hocam .adamlar ya güzel ekim yapıyordur yada vasat ve kötü olabilir.yüzyüze görüşüp anlaşarak bunu nasıl anlayacaksınız.
sıcak kanlı ,cana yakınsa aksine uzak durmakta fayda var .sert ciddi karakterli ama işinde çivi gibi adamlara ihtiyaç var tam tersi.

Dumanmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2020, 23:31:58 »
görüşüp anlasmak nedir kardesim biliyormusun,ekim yaptığı yeri görerek insana güven verip vermediğini anlamak, bu işi gerçekten ciddiyetle mi yapıyor yoksa merdiven altı tabir ettiğimiz şekilde mi yapıyor, insana yaklaşımı nasıl güven veriyor mu ! bu forumda ciddi gibi görünüp ekimini beğenmeyen mağdur olan çok arkadaş var. biri oraya gidiyorsa zaten araştırma yaparak gider. s.a ben geldim diyemezsin önce araştırırsın yaptığı ekimlere bakarsın memnun olmayan varmı, şikayet varmı içine sinerse bu sefer telefonla görüşme isteği doğar ve karşında muhattap olacagın kişi en önemlisi bence, sekreter değil saç ekimi yapanın kendisini görmek istersin ve kafandakı soru işaretlerin varsa tek tek sorar, cevapları alırsın tatmin ederse cevapları içine sinerse ona yaptırırsın bu kadar basit. Ve çoğu saç ekim merkezinde bilmem şu dr.un ismi saç ekim merkezi ee tamam nerde kendisi yok belki hiç görmiceksin bile ama ekim yapanın  kim olduğunu bilmiceksin. hani bilsen ona göre araştırırsın. herkesin tarzı baskadır sende çivi gibi karakterli birinin kliniğinde yaptırırsın ekimini birsey dıyemem. ama benim tarzım da bu bugun görüşme mi yaptım gerekli olan seylerı gereksiz olan seyleri konustuk nasipse çarşamba günü ekimi planladık, ekimden sonra resimleri sizler paylasacağım.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2020, 23:41:09 »
 saçın   çok zayıf ince    dostum    ilk  önce   medikal yardım  alman lazım  1 sene finasteride  kullan  sonra saç ekim düşünun    saç ekim  olduktan sonra  devam et 1 sene bırak  bu sekilde  iyi sonuç alırsın dostum      Serkan  aygın clinic  veya Şahin çelik    iyi bir sonuç elde edersin.

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2020, 21:37:01 »
görüşüp anlasmak nedir kardesim biliyormusun,ekim yaptığı yeri görerek insana güven verip vermediğini anlamak, bu işi gerçekten ciddiyetle mi yapıyor yoksa merdiven altı tabir ettiğimiz şekilde mi yapıyor, insana yaklaşımı nasıl güven veriyor mu ! bu forumda ciddi gibi görünüp ekimini beğenmeyen mağdur olan çok arkadaş var. biri oraya gidiyorsa zaten araştırma yaparak gider. s.a ben geldim diyemezsin önce araştırırsın yaptığı ekimlere bakarsın memnun olmayan varmı, şikayet varmı içine sinerse bu sefer telefonla görüşme isteği doğar ve karşında muhattap olacagın kişi en önemlisi bence, sekreter değil saç ekimi yapanın kendisini görmek istersin ve kafandakı soru işaretlerin varsa tek tek sorar, cevapları alırsın tatmin ederse cevapları içine sinerse ona yaptırırsın bu kadar basit. Ve çoğu saç ekim merkezinde bilmem şu dr.un ismi saç ekim merkezi ee tamam nerde kendisi yok belki hiç görmiceksin bile ama ekim yapanın  kim olduğunu bilmiceksin. hani bilsen ona göre araştırırsın. herkesin tarzı baskadır sende çivi gibi karakterli birinin kliniğinde yaptırırsın ekimini birsey dıyemem. ama benim tarzım da bu bugun görüşme mi yaptım gerekli olan seylerı gereksiz olan seyleri konustuk nasipse çarşamba günü ekimi planladık, ekimden sonra resimleri sizler paylasacağım.

Kardesim durum nedir bugun ekim yapacaktiniz. ?? Gorseller ve surec hakkinda bilgi verirmisin
  • Ekim Tarihi: 07.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde2, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan,

Dumanmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2020, 21:44:55 »
Ekimi yaptik kardeşim gayet sağlıklı geçti süreçler şimdi çok ödem var kafa pansumanı çıkartıp süreçlerin hepsini paylasicam

Giresun

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 17 Nisan 2020, 00:13:05 »
Ekimi yaptik kardeşim gayet sağlıklı geçti süreçler şimdi çok ödem var kafa pansumanı çıkartıp süreçlerin hepsini paylasicam

Bekliyoruz kardesim. Insallah iyi sonuc alirsin.
  • Ekim Tarihi: 07.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde2, Prozinc Plus Şampuan ve Losyon, Ketoral Şampuan,

Alper25

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2020, 14:46:18 »

Merhaba ekimi nerede yaptrdınız? Şu süreçte ekim merkezleri kapalı diye biliyorum. Ben de ekim yaptırmayı düşünüyorum maliyet ve greft sayısı nedir? Bir de fotograf da gönderebilir misiniz ekim ile ilgili?

Facebook Twitter Instagram