Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası kabuklanma  (Okunma sayısı 592 defa)

semibaldman

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrası kabuklanma
« : 17 Mart 2020, 13:12:29 »
Saç ekimi operasyonumun üzerinden 13 gün geçti ve kafamda halen kahverengimsi kabuklar yer yer durmaktadır, ayrıca her yıkamadan sonra beyaz kepeğimsi şeyler göze çarpıyor sizce bu noktadan sonra saçımı yıkarken kahverengi beyaz Allah ne verdiyse hepsini ovalayarak yok etmeli miyim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası kabuklanma
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2020, 13:23:44 »
artık kabukları dökmelısın güzelce losyonla 45 dakika bekletim ardından avuç içi ile saat yönüne doğru ovalayarak kabukları dök güzelce hepsini korkmadan
Global Moderator

semibaldman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2020, 13:29:53 »
artık kabukları dökmelısın güzelce losyonla 45 dakika bekletim ardından avuç içi ile saat yönüne doğru ovalayarak kabukları dök güzelce hepsini korkmadan
Hintell hocam doktorum losyonu tasvip etmedi, şampuanla 45 dakika beklersen sorun olur mu? Kabukların kendi kendine atmasını beklemek saçlara zarar verir mi ilk ekimde öyle yaptım saçlarımın çoğu çıktı şimdi tamamı çıksın istiyorum :) ayrıca ilk ekimde nerdeyse hiç şok dökülme olmadı kendi kendilerine dökülmesini beklediğimden olabilir diye de düşünüyorum ama tabiki emin değilim tecrübenizi paylaşırsanız memnun olurum..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2020, 13:50:52 »
Hintell hocam doktorum losyonu tasvip etmedi, şampuanla 45 dakika beklersen sorun olur mu? Kabukların kendi kendine atmasını beklemek saçlara zarar verir mi ilk ekimde öyle yaptım saçlarımın çoğu çıktı şimdi tamamı çıksın istiyorum :) ayrıca ilk ekimde nerdeyse hiç şok dökülme olmadı kendi kendilerine dökülmesini beklediğimden olabilir diye de düşünüyorum ama tabiki emin değilim tecrübenizi paylaşırsanız memnun olurum..

Nasıl losyonu tavsip etmedi? Sadece şampuan mı kullanıyorsun doktorun kim?
Global Moderator

semibaldman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2020, 14:02:22 »
Nasıl losyonu tavsip etmedi? Sadece şampuan mı kullanıyorsun doktorun kim?
Evet sadece şampuan kullanıyorum, hiç losyon kullanmadım saçlar çıkmaz mı? Ölümcül bir hata mı yaptım, Ekim yaptırdığım yeri dava ediyim mı?

Facebook Twitter Instagram