Gönderen Konu: Donör bölge güçlü mü?  (Okunma sayısı 2475 defa)

Mt123

• Full Member
Ynt: Donör bölge güçlü mü?
« Yanıtla #16 : 21 Mart 2020, 20:06:53 »
Donör güçlü açık alan az biraz finasterid kullananilirsin eger saçlar gene seyrek kalırsa ufak bir ön bölgeye ekim yaptırırsın. Az greft ile tabi yaşın 21 büyük ise

Donör bölgende güzel kardeşim
Yaş 26 abi , finastan korkuyorum ya bu mavi suyun içinde de o var falan dediler onu kullanıyordum bıraktıkran sonra yan etki biraz yaptı şimdi normale döndüm sayılır o yüzden eczacı arkadaş expecia al daha bitkisel dedi ama sizin kadar bu işlerden anladıklarını düşünmüyorum en son çare olmazsa başlarım , yorumunuz önemliydi hayırlı kandiller Başkan 🙋🏼♂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Mart 2020, 01:47:16 »
Ben olması gerekeni söylerim ama ilaca başlayıp başlamana karar veremem buna sen kendin araştırıp karar verirsin ya da bir doktora danışıp karar verirsin.

Saç durumuna göre gerekli dökülme devam edicek ve çok fazla incelmiş dökülmeye yakın saç olduğu için saç ekimi bunları kaybetmene neden olabilir.

Korkman doğal ilaç için olumsuz çok yazı ve yan etki gören insanlar olabiliyor.
Global Moderator

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #18 : 22 Mart 2020, 10:34:40 »
Ben olması gerekeni söylerim ama ilaca başlayıp başlamana karar veremem buna sen kendin araştırıp karar verirsin ya da bir doktora danışıp karar verirsin.

Saç durumuna göre gerekli dökülme devam edicek ve çok fazla incelmiş dökülmeye yakın saç olduğu için saç ekimi bunları kaybetmene neden olabilir.

Korkman doğal ilaç için olumsuz çok yazı ve yan etki gören insanlar olabiliyor.
Haklısın abi , expecia ve biotinden gerekli yararı veya dökülmeyle alakalı bir azalma görmezsem başlayacağım , hayırlısı artık 😊

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 22 Mart 2020, 11:29:23 »
Finas harici bir seyden yarar gorebilecegini sanmiyorum direk basla yan etki gorursen birakirsin

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 25 Mart 2020, 00:37:03 »
Dostum yaşın çok genç bu yaşlarda ekim yapan sonra malesef pişman oluyor, zaten saçlarınızın arasına girip ekim yaptırmak risk ve kendi saçlarınıza zarar verebilir , bu saçı finas çok güzel toparlar 30 yaşa kadar , ondan sonra eğer çoğu gidecekse ekim yapabilirsin

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #21 : 25 Mart 2020, 01:33:52 »
Dostum yaşın çok genç bu yaşlarda ekim yapan sonra malesef pişman oluyor, zaten saçlarınızın arasına girip ekim yaptırmak risk ve kendi saçlarınıza zarar verebilir , bu saçı finas çok güzel toparlar 30 yaşa kadar , ondan sonra eğer çoğu gidecekse ekim yapabilirsin
Yorumunuz için teşekkür ederim emin abi; finas beni korkutuyor bu mavi suyu kullanıyordum onu bile bırakınca 10 15 gün yan etkisi oldu içinde finas falan var deniyor sadece finasterid kullanırsam saçı kurtarıcaz derken daha büyük sorun oluşması bende büyük çekince oluşturuyor , ama dediğiniz tabiki tecrübeye bakarak haklısınız bu yaşlarda saç olmadıktan sonra da 30 lardan sonra çok mu gerekir onu düşünürek biraz hareket ediyorum, bu gidişle başlayacağım ama finasa herkes ısrar ediyor :)) expecia ve biotin kullanıyorum şimdilik sadece ne kadar yarar yarar mı tabiki soru işareti :)

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 25 Mart 2020, 08:08:14 »
Yorumunuz için teşekkür ederim emin abi; finas beni korkutuyor bu mavi suyu kullanıyordum onu bile bırakınca 10 15 gün yan etkisi oldu içinde finas falan var deniyor sadece finasterid kullanırsam saçı kurtarıcaz derken daha büyük sorun oluşması bende büyük çekince oluşturuyor , ama dediğiniz tabiki tecrübeye bakarak haklısınız bu yaşlarda saç olmadıktan sonra da 30 lardan sonra çok mu gerekir onu düşünürek biraz hareket ediyorum, bu gidişle başlayacağım ama finasa herkes ısrar ediyor :)) expecia ve biotin kullanıyorum şimdilik sadece ne kadar yarar yarar mı tabiki soru işareti :)
Öyle düşünmeyin insan her zaman çevreden yakışıklı görülmesini istiyor ve bu yaşa bağlı değil , çoğusu evlendikten sonra saç ektiriyor hatta eşinin ısrarıyla , onun için 26 yaşında saça önem veren kesinlikle 30 40 50 yaşlardada saçına önem verir

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 25 Mart 2020, 10:43:23 »
xpeciada da finasterid olduğunu düşünüyorum ve düşünenler de çoğunlukta. Çünkü yan etkileri finasla aynı.

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #24 : 25 Mart 2020, 11:11:11 »
O zaman istemesekte kullanıyoruz abi desene umarım artı yönde bir etkisi olup yan etkisi olmaz başlayalı 1 hafta oldu günde 1 defa alıyorum ben 2 de almıyorum bunda da yan etki gördüğüm gibi bırakırım ben o riskleri almam  , tavsiyeniz için teşekkür ederim ilgilenip yazıyorsunuz :)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 25 Mart 2020, 11:18:26 »
O zaman istemesekte kullanıyoruz abi desene umarım artı yönde bir etkisi olup yan etkisi olmaz başlayalı 1 hafta oldu günde 1 defa alıyorum ben 2 de almıyorum bunda da yan etki gördüğüm gibi bırakırım ben o riskleri almam  , tavsiyeniz için teşekkür ederim ilgilenip yazıyorsunuz :)
Kerozan öneriliyor Xpecia yerine onu da bi araştırabilirsin. Xpecia nin üretim yeriyle ilgili olumsuz şeyler söyleniyor. Forumda bi konu açıldı bununla ilgili, neden Xpecia kullanıyoruz du galiba konunun adı.

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #26 : 25 Mart 2020, 11:20:50 »
Kutu bitsin ona başlarım öyle dediyseler doğrudur kerozana devam ederim ben güçlensin biraz dökülme az biraz azalsın istiyorum o kadar , kerozonu bilmiyordum almadan bir kaç yerde gördüm forumda ona bakıcam sonrasında şimdi boşa para gitmesin :)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 25 Mart 2020, 11:27:35 »
Kutu bitsin ona başlarım öyle dediyseler doğrudur kerozana devam ederim ben güçlensin biraz dökülme az biraz azalsın istiyorum o kadar , kerozonu bilmiyordum almadan bir kaç yerde gördüm forumda ona bakıcam sonrasında şimdi boşa para gitmesin :)
Kullan tabi yan etki görürsen bırakırsın. Bunlar vitamin finas kullanmadığın sürece çok hızlı etki bekleme. 6 ay kullanman lazım bence en az. Çünkü bi yandan dökülme devam ediyor, onu engelliyor ondan sonra saçın kalitesini artırması uzun zaman alıyor.

Mt123

• Full Member
« Yanıtla #28 : 25 Mart 2020, 11:30:25 »
Vitamin olarak alıyorum zaten saçlara biraz güç gelsin beklediğim :) eyvallah teşekkür ederim yok 6 ay 1 sene kullanırım en az saç ekimi olduktan 6 7 ay sonra daha heöen bırakmam sonra yarım yarım kullanıp bırakırım azaltıp umarım etki alırsam onuda kaybetmeyiz tabi bıraktığımız da da sonu olmuyor yoksa bunların:)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 25 Mart 2020, 11:34:38 »
Rica ederim. Saçların çok hızlı döküldüğü bir sürece girmişsin, bi anda nw6-7 oluyor hiç anlamıyorsun. Bişeyler yapman lazım yoksa üst taraf komple gidecek kendimden biliyorum :)

Facebook Twitter Instagram