Gönderen Konu: 23 yaşındayım finasterid veya xpecia ya başlamaya karar verdim  (Okunma sayısı 1245 defa)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Peki finasteridi devamlı kullanicaginizi hiç dusunmedinizmi merak ediyorum.yani bir ilacı devamli kullanmak gerekiyor diye kullanmayıp finasterid başlamayı söylemeniz çok ilginç geldi hangi ilacı kullanırsanız kullanın süreklilik gerektiriyor bunun bilincinde olup öyle başlayın.

cartmann

• Yeni üye
  • *
Zaten sıkıntı burda kullanırsam minoxil ve finasterid i birlikte kullanmayı planlıyorum

Enesx59

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bende finasterid baslicam kalınlaşması için bakalım yarar olacak mi

Matthews

• Full Member

Yaş kaç hocam ?

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
cartman. su anda kafan tam minoxidil'lik. Benim yaşta 22 benim saçta senden bi tık fazla. Son 10 gündür alopexy t5 kullanmaya başladım. icin de %5 minoxidil var. Bakalım etki edecek mı. Senin kararın tabi ama bence kullan. Çünkü kullanmazsan zaten şu anki seyreklik pek hoş değil. Hiç birşey kullanmasan da 25 yaşında iyice açılmış belirginleşmiş olacak. Ee zaten eninde sonunda bi kaç seneye dökülecek. Saçın seyrek gezecegine bi kaç sene minoxidil kullanarak gez. 25, 26 da kademeli olarak bırakır sonra ekim düşünürsün bence. Başka kaçarımızda yok zaten. Minoxidil yeter bence. Finasterid kullanmaya gerek yok. Minoxta bile hafif baş ağrısı yapiyor.

cartmann

• Yeni üye
  • *
İnşallah faydalı olur hocam bu arada yaş kaç

cartmann

• Yeni üye
  • *
cartman. su anda kafan tam minoxidil'lik. Benim yaşta 22 benim saçta senden bi tık fazla. Son 10 gündür alopexy t5 kullanmaya başladım. icin de %5 minoxidil var. Bakalım etki edecek mı. Senin kararın tabi ama bence kullan. Çünkü kullanmazsan zaten şu anki seyreklik pek hoş değil. Hiç birşey kullanmasan da 25 yaşında iyice açılmış belirginleşmiş olacak. Ee zaten eninde sonunda bi kaç seneye dökülecek. Saçın seyrek gezecegine bi kaç sene minoxidil kullanarak gez. 25, 26 da kademeli olarak bırakır sonra ekim düşünürsün bence. Başka kaçarımızda yok zaten. Minoxidil yeter bence. Finasterid kullanmaya gerek yok. Minoxta bile hafif baş ağrısı yapiyor.
Finasterid in daha fazla yan etkisi var hem. Bakalım artık şampuan olarak zigavus kullanıyorum ama şuana kadar bir faydasını göremedim

Facebook Twitter Instagram