Gönderen Konu: prp mi ekim mi minoxil mi? yardım  (Okunma sayısı 652 defa)

darkk

• Yeni üye
  • *
prp mi ekim mi minoxil mi? yardım
« : 25 Mart 2020, 00:46:19 »
merhaba arkadaşlar bu siteyi daha önceden takip ediyordum ama aradığım bir kaç soruyu bulamadım ve sizlere sormak istiyorum. 25 yaşında adanada yaşıyorum saçlarım yaklaşık olarak 17-18 yaşlarından beri dökülüyor işin garibede ne baba tarafında kellik yok,anne  tarafında çok az kellik var ama dayılarımın filan saçları yaşına göre fena sayılmaz. ilk başlarda ciddiye almıyordum ama son 1-2 yıldır saç dökülme durumunu baya ciddiye almaya başladım ve bir çok cildiye doktoruna gittim kan testi,hormon test yapıldı ve değerlerin normal olduğunu ve erkek tipi bir dökülme olduğunu söylediler, saçlarımın önlerinde şakaklarda ve tepe kısmında baya bi seyrelme var fakat hiçbir doktor ekim için uygyn değil daha yaşımın erken olduğunu söylediler .Kısa hikayeyi anlattıktan sonra size sormak istediğim bir kaç soru var
1)özel bir kaç saç ekim yeri ile konuştum ve bana  seanslık  prp+mezotrapinin çok faydalı olacağını söylediler.Bu prp ve mezotrapi gerçekten saç için faydalı mıdır erkek tipi bir dökülmeye faydası olur mu yoksa para tuzağı, boş bir umut mudur?

2)mavi su veya minoxil kullanmayı düşünüyorum fakat bunları düzgün kullanacak bir zamanım yok ve yan etkilerinden dolayı kendimi bu ilaçlara bağlamak istemiyorum yani minoxil alıp haftada 2-3 gün kullansam düzenli olarak azda olsa bir fayda görür müyüm?yoksa işe yaramaz mı?

3)ben ne yapmalıyım bana ne önerirsiniz
sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: prp mi ekim mi minoxil mi? yardım
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2020, 00:52:55 »
En son halini çekinmeden en ince detayına kadar ve her yönüyle birde gündüz ışığında varsa resimlerini paylaşır mısın ?

BAŞINI KASTETTİM

Facebook Twitter Instagram