Gönderen Konu: Medeks hair hakkında düşünceleriniz nelerdir ?  (Okunma sayısı 941 defa)

Vertigo34

• Full Member
Arkadaşlar merhaba 23 yaşındayım saçım ciddi derecede dökülüyor.Ekim operasyonu yaptırmak istiyorum.Araştırmalarım sonucunda medeks hairin sık ekimlerini ve başarılı sonuçlarını gördüm.Sizin medeks harı hakkında düşünceleriniz neler ? Güvenilir mi ? Tecrübeli ve bilgili abilerim kardeşlerimden düşüncelerini bekliyorum.Amacım reklam yapmak değil,düşüncelerinizi bekliyorum :)

Vertigo34

• Full Member
Ynt: Medeks hair hakkında düşünceleriniz nelerdir ?
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2020, 21:05:27 »
Düşüncelerinizi merak ediyorum ve bekliyorum..

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2020, 21:14:02 »
😷 

Vertigo34

• Full Member
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2020, 21:15:13 »
😷
Hocam ne demek istediniz anlayamadım bi bilginiz veya tanık olduğunuz birşey varsa benimle paylaşmanızı rica ederim gerçekten araştırma içindeyim ve yardıma ihtiyacım var

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2020, 21:18:27 »
 Yaşın genç   saç ekim  uygun değilsin  kesinlikle  . İla saç ekim yapacam  diyorsan     forumda     takıl  iyi araştırma  yap konuları  takib et Tüm saç ekim merkezleri dr   araştır  1 yerde yoğunlaşma    ..

Vertigo34

• Full Member
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2020, 21:21:40 »
Yaşın genç   saç ekim  uygun değilsin  kesinlikle  . İla saç ekim yapacam  diyorsan     forumda     takıl  iyi araştırma  yap konuları  takib et Tüm saç ekim merkezleri dr   araştır  1 yerde yoğunlaşma    ..
Zaten araştırma yapmak amacıyla ve buradaki tecrübeli kişilerin düşüncelerini almak amacıyla böyle bir ileti oluşturdum.Yaşım genç biliyorum ama resmen depresyona sokuyor saç dökülmesi kafamda çok az saç kalmış durumda

Feys

• Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2020, 19:09:55 »
Kardeşim tekrar diyorum sana biraz daha bekle şuan ektirme, askere bir git gel sonra tekrar düşünürsün, Medeks için ne diyebilirim benim süreç daha sonuclanmadığı için kesin bir şey diyemem ama şuana kadar olan süreci anlatayım,. Senin gibi resim yolladım banada 5500 6000 greft le tamamen açıklığımın kapanacağını söylediler fiyatta anlaştık. Ekim günü sevecen karşıladılar ekim merkezi çokta hijyenik değildi, ön çizgi çok amatörce çiziliyor, ekim esnasında da hijyen konusunda çok kötü çalışıyorlar, ektikleri genelde çıkıyor takip ettiğim kadarıyla, Ekimden sonra arayıp sormazlar sen bişey sormadıkça yani ekinden önceki ilgi alaka bitiyor. Sana ekim esnasında kullanacağın medikalleri söylerler para karşılığında kişiye göre değişir bu takip ettiğim kadarıyla 😁, onun dışında çalışan personel gayet güler yüzlü, gökhan bey ve eşide öyle seceven bir karşılama ile karşıladılar. Şimdilik bu kadar ama tekrar yineliyorum şimdilik ekme 😉

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2020, 19:44:19 »
Arkadaş  çok güzel anlatmış   karar senin

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2020, 00:21:07 »
instagramda gerçekçi olmayan saç ekimi sonuçları paylaşan fakat saç ekimi sonuçları forumunda patır patır dökülen saç ekimi merkezidir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2020, 00:38:08 »
olumlu sonuçları da var olumsuz sonuçları da ama planlamaları daha ıyı olmalı
Global Moderator

Feys

• Full Member
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2020, 17:45:59 »
olumlu sonuçları da var olumsuz sonuçları da ama planlamaları daha ıyı olmalı
+10👍

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2020, 21:52:49 »
Selam hocam, forumda bulunan sonuclari incele. Burada kimse kolay kolay reklam yapmaz. Basindan gecen ne varsa herkes yazar, fotoğraf koyar vs. Yas olarak onerim biraz daha beklemen yonunde, yukarida feys gayet guzel aciklamis. Ekleyeceğim baska bir seyim yok.
7200 greft sac ekimim 18 Ocak 2020 medeks

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12084.0

3100 greft sac ekimim 4 mart 2021 toplam 10300 greft

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20603

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2020, 22:01:01 »
Selam hocam, forumda bulunan sonuclari incele. Burada kimse kolay kolay reklam yapmaz. Basindan gecen ne varsa herkes yazar, fotoğraf koyar vs. Yas olarak onerim biraz daha beklemen yonunde, yukarida feys gayet guzel aciklamis. Ekleyeceğim baska bir seyim yok.

Aynen

Amazon Ormanlari

• Sr. Member

Facebook Twitter Instagram