Gönderen Konu: Ekim Sonrası Traş ve Görüntü  (Okunma sayısı 1085 defa)

pusat06

• Jr. Member
  • **
Ekim Sonrası Traş ve Görüntü
« : 29 Nisan 2020, 10:25:26 »
Merhaba arkadaşlar,

Benim merak ettiğim konu; ekim sonrası süreç tamamlandıktan sonra saçlarımızı makine ile traş etsek kabuk dökümü sonrasındaki görüntüye yakın bir görüntü elde edebilir miyiz? (1) Süreç ne zamana kadar tamamlanmış sayılır, yani kaçıncı aydan sonra köklerden saç çıkışı tamamlanmış olur? (2) Makine ile traş kaçıncı aydan itibaren problem teşkil etmez? (3)

Malum korona virüs nedeni ile berberler kapalı olduğu için ve home office çalıştığımız için kafayı makineye vurmak için uygun bir zaman olduğunu düşünüyorum :) Böylelikle  gelişim de daha iyi takip edilebilir.

Görüşlerinizi aktarabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler :)

Feys

• Full Member
Ynt: Ekim Sonrası Traş ve Görüntü
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2020, 12:45:59 »
6.aydan itibaren önerilir fakat forumda 4. ayda bile makineye vuran bir çok arkadaş vardı. Daha öncesi kökleri çıkış evresinde olduğu için zararlı olur

MuhendisBey06

• SAÇ EKİMİM
  • Sr. Member
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2020, 17:46:35 »
Makine ile traş 6.Ay Denilmekte.
Lifehair Şahin Çelik 3900 Greft Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12145.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2020, 20:19:14 »
Ben 1. Aydan itibaren makine vurmuştum.. siz 1 ay daha koyun garanti olsun..
Ucuna plastik kartuş takacaksanız zaten hiç sorun yok

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2020, 21:00:18 »
Merhaba arkadaşlar,

Benim merak ettiğim konu; ekim sonrası süreç tamamlandıktan sonra saçlarımızı makine ile traş etsek kabuk dökümü sonrasındaki görüntüye yakın bir görüntü elde edebilir miyiz? (1) Süreç ne zamana kadar tamamlanmış sayılır, yani kaçıncı aydan sonra köklerden saç çıkışı tamamlanmış olur? (2) Makine ile traş kaçıncı aydan itibaren problem teşkil etmez? (3)

Malum korona virüs nedeni ile berberler kapalı olduğu için ve home office çalıştığımız için kafayı makineye vurmak için uygun bir zaman olduğunu düşünüyorum :) Böylelikle  gelişim de daha iyi takip edilebilir.

Görüşlerinizi aktarabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler :)

Ekilenlerin hepsi tutarsa evet goruntu ayni olabilir. Sok dokulmeden sonra makine kullanabilirsin hicbirsey olmaz 6 ay falan beklemene gerek yok. 6 aya kadar 80% cikmis olur saclarin sonraki bir yila kadar da kalanlar cikar ve sac gelisir kalinlasir formunu bulur
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram