Gönderen Konu: Gökhan Turanlıoğlu - 28.04.2020 Saç Ekimi Operasyonu (5.000 Greft)  (Okunma sayısı 31296 defa)

Sephiel

• Sr. Member
Herkese Merhaba. Konu açıp açmama konusunda çok kararsız kaldım ancak çeşitli acemiliklerim olursa şimdiden mazur görün. Bu mecranın saç ekimi gerçekleştirdikten sonra izlenecek yollarla ve gelişmelerle alakalı çok doğru yönlendirmeleri olan bir forum olduğunu açıkça belirtmek isterim. Bu ortamı sağlayanlara öncelikle teşekkürler.

Saç ekim işlemi öncesi yaklaşık 1 yıl süren bir araştırmam oldu ve bununla birlikte çevremde daha önce saç ekimi yaptırmış arkadaşlarımın referanslarını da dikkate alarak saç ekimi yaptırmaya karar verdim.

İnsan ilişkileri oldukça düzgün, kibar ve anlayışlı insanlara kendimi teslim etmenin mutluluğunu daha işlemin ilk dakikasından itibaren yaşadım. Bu nedenle yaklaşık 6. gününde olduğum işlemin detayları ile alakalı fotoğraf ve bilgi paylaşacağım.

Saç ekim ihtiyacı takdir edersiniz ki bir eksiklikten ve kayıptan kaynaklanmaktadır. Bizler vermiş olduğumuz ücretin karşılığında iyi bir sonuç bekleyerek ve doğal olarak gözle görülür bir sonuca kendimizi hazırlayarak saç ekimine karar veriyoruz. Saç ekiminin olumlu sonuçlanabilmesi bizim dönor sıklığımız ve kalitemiz, sigara/içki kullanımı, saç ekim sonrası doğru takviye ürün tercihi, genetik mirasımız vb. gibi çok fazla parametreye bağlı. Bu nedenle ben bu forumda süreçle alakalı fotoğraf paylaşırken topun tamamiyle saç ekim merkezine atılmaması gerektiğini nacizane bizlerden kaynaklı sebeplerden ötürü de sonuca ulaşılması konusunda aksaklıklar olabileceğini düşünenlerdenim. 

Süreçle alakalı güncel fotoğraflar atacağım ve sizlerden de daha önceki arkadaşlara yaptığınız yardımları rica edeceğim. Umarım herkes istediği saça ve görüntüye ulaşır. Fotoğrafları en azından bu postta karışık bir şekilde paylaşacağım süreci bilenler hangi günlere ait olduğunu tahmin edebilirler. Yorumlar kafanızı karıştırmasın saç ekim merkezinin ilk etapta ismini paylaşmamıştım.

Sephiel

• Sr. Member
4 fotoğraf sınırı nedeniyle başlangıç süreci ile alakalı diğer fotoğraflar ektedir.
Takviye
- H4B Biotin
- GNC Saw Palmetto Berries 540 mg

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13708.0

carthage

• Full Member
Ekiminiz hayırlı olsun. Ön çizgi çok geniş geldi bana. Deneyimli arkadaşlar daha iyi yorumlar sanırım.

Sephiel

• Sr. Member
Ekiminiz hayırlı olsun. Ön çizgi çok geniş geldi bana. Deneyimli arkadaşlar daha iyi yorumlar sanırım.

Bunun benim kafa yapım ve alın genişliğimle alakalı olduğunu düşünüyorum. Çok teknik bir bilgim olmamakla beraber şuan için aynaya baktığımda estetik durduğunu söyleyebilirim. :)
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
hayirli olsun da , ekim merkezini yazmalisiniz yoksa paylasimin bir anlami yok .
 ekim merkezi güvenilirse bu yazdiklarinizi , donör kalitesi, sigara , icki , kan degerlerini vesayre ekim öncesi kontrol ve arastirir, yani ekime uygunmusunuz diye.

ekim patladiktan sonra bu yazanlara siginmasin kimse

carthage

• Full Member
Bunun benim kafa yapım ve alın genişliğimle alakalı olduğunu düşünüyorum. Çok teknik bir bilgim olmamakla beraber şuan için aynaya baktığımda estetik durduğunu söyleyebilirim. :)

Evet diğer resimler yoktu yorumladığımda. İlk resimde kafa şişikdi sanırım.

Sephiel

• Sr. Member
hayirli olsun da , ekim merkezini yazmalisiniz yoksa paylasimin bir anlami yok .
 ekim merkezi güvenilirse bu yazdiklarinizi , donör kalitesi, sigara , icki , kan degerlerini vesayre ekim öncesi kontrol ve arastirir, yani ekime uygunmusunuz diye.

ekim patladiktan sonra bu yazanlara siginmasin kimse

Tabii ki bu bilgiler ön kontrolden geçti. Ben kötü niyetli bir yazı yazmadım. Bu yaratılan olumsuz havayı açıkçası anlayamıyorum. İlk görüntü itibariyle sizlerden yorum bekliyorum sadece. Paylaşımın anlamı benim için şundan ibaret; Ben bu foruma girdiğimde gün gün takip edebileceğim gelişimler gördüm ve bana sunulan bu katkıya bir katkı sunarak karşılık vermek istedim ve elbet tabi yapılan yorumlarla doğru yönlendirilebilmek. Bu merkezin isminin yazılmasından daha büyük bir anlam ifade ediyor benim için. Sizin için bir anlamı olmasa da olur.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

vetakademisyen

• Full Member
Tabii ki bu bilgiler ön kontrolden geçti. Ben kötü niyetli bir yazı yazmadım. Bu yaratılan olumsuz havayı açıkçası anlayamıyorum. İlk görüntü itibariyle sizlerden yorum bekliyorum sadece. Paylaşımın anlamı benim için şundan ibaret; Ben bu foruma girdiğimde gün gün takip edebileceğim gelişimler gördüm ve bana sunulan bu katkıya bir katkı sunarak karşılık vermek istedim ve elbet tabi yapılan yorumlarla doğru yönlendirilebilmek. Bu merkezin isminin yazılmasından daha büyük bir anlam ifade ediyor benim için. Sizin için bir anlamı olmasa da olur.
dostum bu forumun esas amacı saç ektirmek amacıyla gelen arkadaşların başlıkları takip ederek ekim merkezleri hakkında bilgi sahibi olması. bu forumun bi kuralları var bunlara bende diğer arkadaşlarda ve sende uymak zorundasın ben böyle istiyorm diye kafana göre başlık açarak 3 5 fotoğraf atarak yaptığın paylaşımlara kimse itibar etmez kendi kendine paylaşım yapar durursun ve tabi admin senin başlığını kaldırmazsa

Sephiel

• Sr. Member
Saç ekim merkezi ile iletişime geçip bir onay alayım öyleyse. Duruma göre paylaşımı bu sürede kaldırabilirim de teşekkür ederim faydalı yorumlarınız için. Dayak yemeden kurtulduk çok şükür
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2020, 17:39:21 Gönderen: Sephiel »
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

vetakademisyen

• Full Member
Saç ekim merkezi ile iletişime geçip bir onay alayım öyleyse. Duruma göre paylaşımı bu sürede kaldırabilirim de teşekkür ederim faydalı yorumlarınız için. Dayak yemeden kurtulduk çok şükür :)
kadeşim estağfirullah saç ekim merkeZinden onay almana gerek yok burdaki kimse onay almıyor zaten   ;) amaç ekim sürecini bibuçuk sene boyunca takip edip hem senin süreç boyunca durumunun burdaki tecrübeli arkadaşlar tarafından yorumlanması hemde ektircek arkadaşların bilgi sahibi olmasıdır. Ekim merkezi şu sana karışamaz istediğin yerde paylaşabilir yaşadığın olumsuzlukları istrdiğin yere şikayet edebilirsin

Sephiel

• Sr. Member
7. gündeyim kabuklanma başladı. Güncel fotoğrafları paylaşacağım.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

Sephiel

• Sr. Member
6. gün fotoğrafları ektedir. Yorumlarınızı bekliyorum. Benim için sürece katkınız önemli teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2020, 13:52:41 Gönderen: Sephiel »
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç normal seyrinde. On çizgi estetik bence. Hayırlı olsun.
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

Sephiel

• Sr. Member
8. gün fotoğrafları ektedir. Ense hızlı toparlıyorum gibi umutluyum.
Takviye
- H4B Biotin

Gıda
-Keçi boynuzu özü
-Dut Pekmezi

Şampuan
- Prozinc Plus

Saç ekim sürecim

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
heyecanlısın, yorum yapılsın istiyorsun sürekli bu belli daha 8 gün olmuş operasyondan beri bi kabukları döksünler bi şok dökülme evresini atlat 4-5. ayda çıkışlar başlasın bi kararsın heyecanı o zaman gör şimdiden birilerinin bişey söylemesi manasız olur.Donörün gayet güzel orayı hiç dert etme bende dahil ne parçalanmış donörler gördük seninki gayet başarılı sıkıntı etme stres yapma gibi gibi zamana bırak takviyeler kullan şampuan dene gayet temiz bi ekim olmuş ama mevcut saçların şok dökülmeyle birlikte dökülebilir ve ileriye dönük kendi saçlarında dökülünce ikinci bir ekim isteyebilirsin

Facebook Twitter Instagram