Gönderen Konu: 20 Haziran 2000-2400 greft ön açıklık Koray Erdoğan  (Okunma sayısı 5314 defa)

nineoneone

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar yaklaşık son 10 yıldır saçımın yanları biraz açık. Saçımın kalan kısımlar yaşıma göre iyi durumda olduğunu düşünüyorum. (yaş 34) Ekime gerek yokmuş diyenler olacaktır ama şekil vermekte oldukça zorlanıyorum, yanların zayıflığı ve saçımın yapısının yumuşak ve düz olması gibi nedenlerde işi zorlaştırıyor. Bu nedenle hep güçlü daha düz bir ön çizgi hayalim vardı. Hep takip ederdim forumu ama ciddi bir şekilde saç ekimini de düşünmemiştim. Ancak Koray Hoca fiyatları aşağı çekince bu fiyat bir daha gelmez diyerek hiç sorgulamadan ekime karar verdim. Ben de anlamadım nasıl olduğunu  :D

Resimde ekstrada yoğun görünüyor yıkayıp kuruladıktan sonra.

Henüz daha merkeze gitmedim tahmini 2000-2400 greft bir ekim düşünülüyor online değerlendirme sonrası. Hem yaş hem döküme şekli uygun bir aday olduğumu düşünüyorum. Ekimi de yapacak kişi Koray Hoca olduğu için güvenim tam ama sizin de düşüncelerinizi almak isterim. (Özeliklikle Hintel yüreklendirici mesajlarını görmek isterim  :D.

Benim gibi açıklık kısmen az olup ekim düşünen kişiler için de faydalı olacaktır. Bu tarz konu sayısı az açıkcası.

Daha sonra yine süreçle ilgili fotoğraflar paylaşacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 20 Haziran 2000-2400 greft ön açıklık Koray Erdoğan
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2020, 19:22:59 »
Gelişi güzel bir planlama yapılmıs gittiğin gün daha detaylı olacak hayırlı olsun
Global Moderator

nineoneone

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2020, 17:27:18 »
Gelişi güzel bir planlama yapılmıs gittiğin gün daha detaylı olacak hayırlı olsun

Teşekkürler Hintel, evet söylediğin gibi Koray Hocanın değerlenmesi ve benim beklentilerimi ifade etmem sonucunda bazı değişiklikler oldu. Ön çizginin yanı sıra temple bölgesine de saç ekilerek belirgin hale getirilecek. O nedenle ekilecek greft sayısında biraz artış oldu, toplam 2500 greftlik bir ekim olacak.
 Tepedeki saçlar yüksek çözünürlük fotoğraflandığında incellemelerin ve seyrekliklerin düşündüğümden daha fazla olduğunu gördüm, ufak bir hayal kırıklığı yaşadım açıkcası ancak diğer taraftan Koray Hoca dönörün çok iyi olduğunu, rahatlıkla 10.000 greft alınabileceğini belirtti. Bu da gelecekte ihtiyaç olması halinde iyi bir şey.
  Kurum oldukça profesyonel disiplinli görünüyor. Çalışanlar aynı şekilde ilgili ve iyi enerjileri var. Robotik cerrahi ve genel olarak teknoloji ilgili olan birisi olarak ASMED'deki kullanılan cihazları görmek keyifliydi. Gerçekten çok fonksiyonel düşünülmüş. Şu ana kadar izlenimlerin gayet olumlu.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2020, 17:56:05 Gönderen: nineoneone »

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2020, 18:03:19 »
Teşekkürler Hintel, evet söylediğin gibi Koray Hocanın değerlenmesi ve benim beklentilerimi ifade etmem sonucunda bazı değişiklikler oldu. Ön çizginin yanı sıra temple bölgesine de saç ekilerek belirgin hale getirilecek. O nedenle ekilecek greft sayısında biraz artış oldu, toplam 2500 greftlik bir ekim olacak.
 Tepedeki saçlar yüksek çözünürlük fotoğraflandığında incellemelerin ve seyrekliklerin düşündüğümden daha fazla olduğunu gördüm, ufak bir hayal kırıklığı yaşadım açıkcası ancak diğer taraftan Koray Hoca dönörün çok iyi olduğunu, rahatlıkla 10.000 greft alınabileceğini belirtti. Bu da gelecekte ihtiyaç olması halinde iyi bir şey.
  Kurum oldukça profesyonel disiplinli görünüyor. Çalışanlar aynı şekilde ilgili ve iyi enerjileri var. Robotik cerrahi ve genel olarak teknoloji ilgili olan birisi olarak ASMED'deki kullanılan cihazları görmek keyifliydi. Gerçekten çok fonksiyonel düşünülmüş. Şu ana kadar izlenimlerin gayet olumlu.

ne yaptınız ekimi ?

nineoneone

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2020, 18:14:00 »
Arkadaşlar ilk hafta ensedeki kaşıntı ve ağrılar yüzünden oldukça zor geçti benim açımdan, doğru düzgün uyku uyumadım diyebilirim, o nedenle konuyu güncellemedim.

Bügün itibariyle (9. gün) enseki kaşıntı ve ağrı azaldı,sonunda bir şeylere odaklanabiliyorum. Şimdi biraz ekimle ilgili görselleri paylaşarak merak edenleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Toplam ekilen greft sayısı: 2517

Ekim öncesi saçlar tepeden (kuru):

Ekimden hemen sonra tepeden:

Ekimden hemen sonra ön profil:

Ekimden hemen sonra yan profil (sağ):+

« Son Düzenleme: 29 Haziran 2020, 18:37:04 Gönderen: nineoneone »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Haziran 2020, 18:27:56 »
Hayırlı olsun saç ekimi böşümünde konu açmanız gerek.
Global Moderator

nineoneone

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 29 Haziran 2020, 18:32:13 »
Hayırlı olsun saç ekimi böşümünde konu açmanız gerek.

Teşekkür ederim. Diğer bölümde açıp bu konuyu burdan kaldırayımmı sevgili Hintell  ne dersin?
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2020, 18:39:35 Gönderen: nineoneone »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Haziran 2020, 18:38:54 »
Diğer bölümde açıp bu konuyu kaldırayımmı sevgili Hintell burdan ne dersin?

Açabilirsin  diğer bölümde evet konu kalsın açılmış bir kere.
Global Moderator

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2020, 03:16:52 »
Neredeyse aynı durumdayım. Kel sayılmam ama yanlardaki açıklıklar şekil vermeyi engelliyor artık. Daha kötü olmadan bir şey yapasım vardı. Korona sebepli indirimleri görünce çok daha ciddi düşünmeye başladım ve Asmed'e başvuruda bulundum.

Ön değerlendirme sonucunda 2200-2500 greft gibi bir sonuç döndüler. Ortalama 20.000 TL yapıyor. Zorlanarak da olsa şu anda bunu karşılarım ama detaylı ölçüm sırasında 3000+ greft derlerse maddi olarak beni aşabilir. Bu aşamada caymam mümkün müdür acaba?

Bir de en ucuz paketi yani Grup A'yı düşünüyorum. Asmed Team çok farkeder mi acaba? :/
EKİM SÜRECİM
Serkan AYGIN | 2100 Greft DHI | 20.07.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15211.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2020, 14:16:28 »
Neredeyse aynı durumdayım. Kel sayılmam ama yanlardaki açıklıklar şekil vermeyi engelliyor artık. Daha kötü olmadan bir şey yapasım vardı. Korona sebepli indirimleri görünce çok daha ciddi düşünmeye başladım ve Asmed'e başvuruda bulundum.

Ön değerlendirme sonucunda 2200-2500 greft gibi bir sonuç döndüler. Ortalama 20.000 TL yapıyor. Zorlanarak da olsa şu anda bunu karşılarım ama detaylı ölçüm sırasında 3000+ greft derlerse maddi olarak beni aşabilir. Bu aşamada caymam mümkün müdür acaba?

Bir de en ucuz paketi yani Grup A'yı düşünüyorum. Asmed Team çok farkeder mi acaba? :/

Tabiki mümkün ama öyle bir sey olmaz
Global Moderator

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Temmuz 2020, 23:39:53 »

Hangi fiyat üzerinden hesaplama yapıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla 31 ağustos a kadar dolulardı..

LacOniC

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2020, 01:36:26 »
Grup A 1.5€, Dolar 6 TL şeklinde bir mail geldi değerlendirme sonunda. Tarih konusunda bir bilgi yoktu. Tarih için Whatsapp'tan yazdım ama henüz dönüş alamadım. Bu ay içinde olması tercih sebebim çünkü Home Office'in son ayı. Hazır evdeyken ve indirim varken değerlendirmek istiyorum. Dolu olma ihtimali yüksek evet o yüzden alternatif olarak Serkan AYGIN'dan randevu aldım yarın muayeneye gidiyorum. Hangisi erken tarih verirse onu tercih edeceğim. İkisi de iyi sonuçta anladığım kadarıyla.
EKİM SÜRECİM
Serkan AYGIN | 2100 Greft DHI | 20.07.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15211.0

Facebook Twitter Instagram