Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sigara  (Okunma sayısı 1614 defa)

KaNeM

• Full Member
Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sigara
« : 11 Haziran 2020, 16:45:33 »
Öncelikle merhaba beyler normalde günde ortalama 1 1.5 paket sigara içerim saç ektircem diye sigarayı ekimden 3 gün önce biraktım ve ekimden sonra 6 gün içmedim evde olduğum içinde sıkıldım ve bunaldım artık 1 tane yaktım. Genelde ekimden sonra 10 gün içilmemesi gerektiği söyleniyor saç ektiren arkadaşlar siz nasıl bir yol izlediniz.

kenanmed

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Sigara
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2020, 21:36:16 »
minimum seviyede tutmak en iyisi olacaktır siz en azından önünüzdeki haftalara dikkat edin

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2020, 23:40:35 »
Öyle yapmaya çalışıyorum şu aralar günde max 1 2 adet bırakamıyorum onuda çok daraldığım zamanlar içiyorum.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2020, 00:12:01 »
Sıkıntı yok, sigaraya kadar neler var, bir çoğumuz kullanıyor daha çıkmayanı görmedim.

Uyarı: Sigara sağlığa zararlıdır.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2020, 00:30:23 »
Sıkıntı yok, sigaraya kadar neler var, bir çoğumuz kullanıyor daha çıkmayanı görmedim.

Uyarı: Sigara sağlığa zararlıdır.
Bu o zaman şey gibi içmenin doğrudan saçların çıkmamasına bir etkisi yok ama dolaylı yoldan etkilediği için kan akışı vb. içmemekte fayda var gibi  değil mi ?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2020, 14:44:54 »
Bu o zaman şey gibi içmenin doğrudan saçların çıkmamasına bir etkisi yok ama dolaylı yoldan etkilediği için kan akışı vb. içmemekte fayda var gibi  değil mi ?
Kan akışıyla ilgili doğrudur.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2020, 01:14:43 »
bu konuda referans benim sanırım. günde 2.5 paket içiyorum. ekim arasında bile sanırım 2-3 tane içtim. ekim akşamı yarım pakete yakın içmişimdir.
teras yakın olsa, daha fazla içebilirdim. ekimden sonra da non-stop devam ettim. doktor, sigaranın çok etki ettiğine inansa kesinlikle izin vermezdi. yani ekim başarısızsa başka faktörlere bakın derim. ayrıca sigara sağlığa zararlıdır...İÇMEYİN...

D.S.T

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2020, 20:15:15 »
bu konuda referans benim sanırım. günde 2.5 paket içiyorum. ekim arasında bile sanırım 2-3 tane içtim. ekim akşamı yarım pakete yakın içmişimdir.
teras yakın olsa, daha fazla içebilirdim. ekimden sonra da non-stop devam ettim. doktor, sigaranın çok etki ettiğine inansa kesinlikle izin vermezdi. yani ekim başarısızsa başka faktörlere bakın derim. ayrıca sigara sağlığa zararlıdır...İÇMEYİN...
İyiymiş ben ekim esnasında elektronik sigara bile içirmediler  operasyondan cıktıgım gibi bastım fire tuşuna:)

Facebook Twitter Instagram