Gönderen Konu: DR.SERKAN AYGIN 2200 GREFT DHI ÖN BÖLGE  (Okunma sayısı 12872 defa)

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR.SERKAN AYGIN 2200 GREFT DHI ÖN BÖLGE
« Yanıtla #76 : 12 Eylül 2020, 14:14:48 »
Kardeşim senin sürecini özellikle takipliyorum bol bol foto atarsan sevinirim hintellinde dediği gibi daha erken acele etme
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #77 : 12 Eylül 2020, 14:17:51 »
72 gündesin saçlar baya hareketli 72 günde seyrek geliyor??? :)

Bir dur canım kardeşim daha süreç başlamadı:)
saçları ayırdım bıde abı yanı ıce dogru taradım suan en açık halı bunlar ama sıgara gunde 10 tanw felan ıcıyorum abı zararı olırmu kafama tek takılan sıgaara

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #78 : 12 Eylül 2020, 14:26:11 »
Şu forumu 2 yıldır takip ediyorum dostım, senin gibi takık birisini hiç görmemiştim :D önce ektirdiğinde sonra yaptırdığın revizyon arasında gram fark yok ki hatta daha önceki daha iyiymiş bence çünkü saç öyle daha doğal bir görüntü sağlar ama zevkler renkler tartışılmaz tabii.
Ekim sürecin güzel, ben de 20 gün sonra Serkan hocada ekim yaptırıcam, Serkan hocanın sevdiği saç tipleri, başarısız olması zor gibi, 3 aya taramaya başlarsın.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #79 : 12 Eylül 2020, 14:33:33 »
Şu forumu 2 yıldır takip ediyorum dostım, senin gibi takık birisini hiç görmemiştim :D önce ektirdiğinde sonra yaptırdığın revizyon arasında gram fark yok ki hatta daha önceki daha iyiymiş bence çünkü saç öyle daha doğal bir görüntü sağlar ama zevkler renkler tartışılmaz tabii.
Ekim sürecin güzel, ben de 20 gün sonra Serkan hocada ekim yaptırıcam, Serkan hocanın sevdiği saç tipleri, başarısız olması zor gibi, 3 aya taramaya başlarsın.
aynen bıraz takıbtılı bırıyım :) yanı sıgaraya takılıyorum mesela ama ıcmeden yapamıyom suan kafamdakı soru sıgara etkılermı acaba

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #80 : 12 Eylül 2020, 15:35:55 »
Kardeşim senin sürecini özellikle takipliyorum bol bol foto atarsan sevinirim hintellinde dediği gibi daha erken acele etme
tamamdır bol bol foto atıcam 72 gunden boyle 4. Aydan somrasınu merak edıyorum acıkcası

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 12 Eylül 2020, 15:58:19 »
tamamdır bol bol foto atıcam 72 gunden boyle 4. Aydan somrasınu merak edıyorum acıkcası

2-3 hafta sonra ataklar başlar hocam ama senin saç olur gibi neden dhi yaptırdın kendin mi istedin yoksa serkan hoca mı istedi ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #82 : 12 Eylül 2020, 16:11:11 »
2-3 hafta sonra ataklar başlar hocam ama senin saç olur gibi neden dhi yaptırdın kendin mi istedin yoksa serkan hoca mı istedi ?
dhı ekimlerinde sıklık şansı cok oldugu ıcın tercıh ettım

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #83 : 12 Eylül 2020, 20:59:46 »
Sigarayı günde 10 tane içiyorsan bir sorun olmaz kardeşim ama kafana bu kadar takıp stres yaparsan olur 😀  sürecin çok güzel ilerliyor düzeltme işleminden önce güzelmiş duzeltince de güzel olmuş en önemlisi senin gönlün olmuş. Sen zamana bırak çıkışlar başlar bir ay sonra daha önünde çok zaman var yarısına bile gelmedin diğer ekimleri de incele forumda kendi sürecini de ona göre degerlendirirsin zaten 👍

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #84 : 13 Eylül 2020, 01:48:56 »
Sigarayı günde 10 tane içiyorsan bir sorun olmaz kardeşim ama kafana bu kadar takıp stres yaparsan olur 😀  sürecin çok güzel ilerliyor düzeltme işleminden önce güzelmiş duzeltince de güzel olmuş en önemlisi senin gönlün olmuş. Sen zamana bırak çıkışlar başlar bir ay sonra daha önünde çok zaman var yarısına bile gelmedin diğer ekimleri de incele forumda kendi sürecini de ona göre degerlendirirsin zaten 👍
saolasın abı cok tesekkur edıyorum 1 ay sonra resımler atmaya baslarıminşallah istediğim olur zaten serkan hıca 6 ay sonra saclarını kesmeden sıklaştırmada yaparız gerek gorursek dedı oda ıcımı bı nebze rahatlatıyor ınsallah sıklastırmaya gerek bıle kalmaz

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #85 : 18 Eylül 2020, 12:34:32 »
Abıler bu yatma konusunda ben yana dogru yatıyorum gece ıllakı ekım bolgesının uzerıne yatıyorumdur bundan bı sorun olurmu 78. Gundeyım ve gunler gecnıyo

Aslan Parcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #86 : 18 Eylül 2020, 12:58:45 »
Abıler bu yatma konusunda ben yana dogru yatıyorum gece ıllakı ekım bolgesının uzerıne yatıyorumdur bundan bı sorun olurmu 78. Gundeyım ve gunler gecnıyo

Kardeşim sakin ol öncelikle :D, hayir sorun olmaz, kabuk dökümünden sonra nornal hayatına dönebilirsin fazla güneşe çıkma mümkün olduğu surece ama bu ilk 2-3 hafta onemli olan şeyler 78.gunundesin artik normal hayatina don ve bu kadar takma

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 18 Eylül 2020, 13:09:49 »
78 günde yatsan ne olcak ekim bölgesine istersen yuvarlan:)
Global Moderator

Bahadır Akıncı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #88 : 18 Eylül 2020, 13:27:05 »
Kardeşim sakin ol öncelikle :D, hayir sorun olmaz, kabuk dökümünden sonra nornal hayatına dönebilirsin fazla güneşe çıkma mümkün olduğu surece ama bu ilk 2-3 hafta onemli olan şeyler 78.gunundesin artik normal hayatina don ve bu kadar takma
hala daha gunese cıkmıyorum valla abi gunes gorunce ya sapka takıyorum ya da gazeteyle kapatıyorum gunes gelmesın dıye :))

Aslan Parcan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #89 : 18 Eylül 2020, 13:29:03 »
hala daha gunese cıkmıyorum valla abi gunes gorunce ya sapka takıyorum ya da gazeteyle kapatıyorum gunes gelmesın dıye :))

Hahaha yani terlememen iyi olur ama o kadarına gerek yok. zaten bu güneşten uzak durma süreci genellikle kabuk dökümü olmadan veya olduktan birkaç gün sonrasına yayılıyor yani totalde 10-15.gunden sonra ekstrem şeyler olmaz

Facebook Twitter Instagram