Gönderen Konu: Görüş ve Tavsiyeleriniz Lütfen  (Okunma sayısı 901 defa)

Mr.Sailor

• Yeni üye
  • *
Görüş ve Tavsiyeleriniz Lütfen
« : 17 Temmuz 2020, 03:01:09 »
Arkadaslar herkese selamlar,

Oncelikle bu forumu olusturup insanlari dogru ve guzel bilgiye yonlendiren kisileri tum samimiyetimle kutluyorum. Bende araniza yeni katilan bir uyeyim. Terimlere fazla hakim degilim yanlis kelimeler kullanirsam affola.

Yasim 31, dokulmelerim 20 yasimda basladi ve 24-25 yasima kadar devam etti. Agresif dokulme oldugunu soyleyebilirim. Dokulmeler oncelikle on bolgede sakaklarin acilmasiyla basladi ve suan guncel olarak  sanirim NW6 kategorisindeyim. Saclarimdaki dokulme uzun zaman once durdu.

Ben yaptigim arastirmalarda doktor koray bey ve muttalip bey'in isimlerinin one ciktigini gordum. Butce olarakda herhangi bir problemim yok. Gecen hafta Asmed'e gorusleri icin mail attim fakat koray bey ekim icin uygun bir aday olmadigimi belirtmis. Muttalip bey'e de mail attim fakat henuz donus olmadi onlardan.

Sizlerden ricam benimki gibi genis alanlarda muazzam iscilik cikaran bana uygun olacak doktorlari tavsiye edermisiniz. Yada koray bey'in soyledigi gibi benim icin is isten gecmismidir?

Beklentilerim ; birinci sinif iscilik, dogal gorunum, operasyonun tamamen basindan sonuna kadar doktor tarafindan yapilmasi, ekim sonrasi minimum sac kaybi.

Fikirlerinizi objektif olarak yazarsaniz cok memnun olurum.

Hintell hocam siz okudugum bir cok gonderiye yorum yapmissiniz sanirim burdaki bir cok arkadastan daha fazla ornekle karsilastiniz. Sizden bir yorum ve tavsiye bekliyorum.

Herkese iyi gunler, saygilarimla.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Görüş ve Tavsiyeleriniz Lütfen
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2020, 07:19:14 »
Açıklık çok fazla olmasına rağmen donor bölge zayıf. Saçlar ince telli donor bolgen en fazla bir Ekim kaldırır sakal ve saç destekli bir seans on ve ortaya yaptırabilirsin kesinlikle arka vertexsi unut.  Güzel bir yerde bir seansla en azından on profili düzeltebilirsin dostum
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Mr.Sailor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2020, 07:52:09 »
Hocam yorumunuz icin cok tesekkur ederim, guzel bir yer tavsiyeniz var mi? Burdaki arkadaslardan tavsiyeleri alip iyice arastirip secmeyi planliyorum.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2020, 09:23:14 »
Bütçeniz ne kadar

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Mr.Sailor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2020, 10:41:51 »
Butce limitim yok hocam, benim icin onemli olan iscilik ve sonuc.

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2020, 11:17:16 »
Hocam Hakan Doğanay hocayı da bir araştırın isterseniz. Yalnız kafa yapınız çok düzgün, sıfıra vurup dolaşsanız da çok yakışır. Bence bu kafa Muttalip hocalık 2500 kök kadar öne ekim yapılır daha sonra sakal destekli tepe düşünülebilir. Sizin için her greft önemli o yüzden Muttalip hocada ısrarcı olun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2020, 11:38:57 »
Zor bir açıklık donör de güçlü değil
Beklenti yüksek olmamalı

Açık alanda ön orta hedeflenmeli işin içine tepe girerse iş yokuşa sürüklenir.

Çizgiğim alana kadar 2 ekim 1 sene arayla düşünülmeli donör elverişli olursa ancak bu planlama sizi az çok mutlu eder.

Ön çizgide çok ileride olmamalı.
Global Moderator

Mr.Sailor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Temmuz 2020, 11:46:12 »
Alltheother, hocam cok tesekkur ederim degerli yorumlarin icin. Muttalip hoca'nin sitesinden mail attim kendilerine ama henuz donus olmadi. Benimde forumda okudugum kadariyla her greftin hakkini veren birisi kendisi. Estetik olarakda harika oldugu yaziyor heryerde. Keske kabul etse hastasi olarak. Ben yurtdisinda oldugum icin sadece mail yada whatsapp uzerinden gorusmeler yapabiliyorum suanda. Eger var ise whatsapp numarasi paylasirsaniz sevinirim.

Hakan bey icin genelde olumlu yorumlar olsada olumsuz yorumlarda gordum, bu yuzden biraz dikkatli arastirma yapmam lazim sanirim. Kendisinide detayli arastiricam.
Cok tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2020, 11:48:37 »
Muttalip hoca ekim yapmaz size.
Global Moderator

Mr.Sailor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2020, 11:57:01 »
Hintell hocam oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim. Ugrasip cizim yapmissiniz elinize saglik.

Ben olaya tamamen realist yaklasiyorum, acik alanin farkindayim ve sanirim Koray bey zayif diyorsa bunuda dikkate almak lazim. Hazir sizi yakalamisken bir kac sorum var vaktiniz oldugunda yanitlarsaniz sevinirim.

Koray hoca Finastrine kullanmayi tavsiye etmis mailde, bu ilaci kullanmam ekim oncesi artimidir? Kac ay kullanirsam farkedilir sonuc alabilirim.

Sizce donor bolgemden alinabilcek greft sayisi tahmini kactir, bahsettiginiz alani kapatmak icin gerekli olacak olan greft kactir?

Koray bey hali hazirda kabul etmedi, belki TR'ye dondugumde yuz yuze randevu alip ikna edebilirim. Muttalip bey henuz donus yapmadi ama okudugum kadariyla biraz butik calisan birisi, bu kadar acik bir alanda calismak istemeyebilir.

Bu iki duayen disinda olurda ikiside kabul etmezse sizin onerebilceginiz baska basarili doktorlar varmidir varsa kimlerdir?

Kusura bakmayin biraz fazla sordum ama burdaki her yorum benim icin degerli ve simdiden tesekkur ediyorum yardimlariniz icin.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Temmuz 2020, 12:57:45 »
Donor bölgenin zayıf olması nedeniyle finans kullanman şart hem olan saçlarını korur hemde elimle  alakalı sonuca etkisi olur tek bir greft bile sizin için değerli o donorden en fazla 2500 gibi bir rakam çıkar homojen alımda daha fazlası seyrelmeye yol açar 4  5 alırız diyen yerlerden uzak durun  sakaldanda 1k civarı gireftle bir seans olabilir daha sonra sonuca göre 2.seans için seçenekleri değerlendirirsiniz.

Pazarteside benim Ekim.var şahin çeliğe onada gönderebilirsin fiyat performans ekimcisidir.  Şuanda benim durumum.boylr acikligim fazla  ama yanlarda çok saç genede korkuyorum ekimden

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Mr.Sailor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 17 Temmuz 2020, 13:03:45 »
Hocam ben pek bilmem ama sizde sanki ensede gayet yeterli sayida sac var, umarim istediginiz gibi basarili bir ekim olur. Bol sans diliyorum simdiden. Sahin celik arastiricam kendisinide, tesekkur ederim.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Temmuz 2020, 13:07:36 »
İşte ense iyi ama açıklık fazla bakalım nelerle karşılacagiz bende şuan senin gibiyim ekimden sonra netleşecek her sey

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Facebook Twitter Instagram