Gönderen Konu: sac ekimi sonrasi disari cikip gezmek.  (Okunma sayısı 9665 defa)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sac ekimi sonrasi disari cikip gezmek.
« : 02 Eylül 2015, 19:25:29 »
Arkadaslar merhaba haftaya pazartesi sali istanbula gelip sac ekimi  yaptiracagim. Norvecte kaldigim icin. Istanbulda azda olsa gezmek isterim. Tabi gezmek dedigim alisveris merkezleri olur buyuk ihtimal.
Ve günes batiktan sonra bogaz etrafi. Carsamba cikip mesela geze bilirmiyim?

Hasan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: sac ekimi sonrasi disari cikip gezmek.
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2015, 19:32:53 »
Anestezi sebebiyle kafan baya şişik olacak ilk 3-5 gün, etkisinin azalması için iyi dinlenmen gerekiyor, yerinde olsam yeni saçlarınla gezmeye gelirdim :)

Pardon21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2015, 19:34:14 »
Dostum ilk 7 gün gezemezsin . 3.günden sonra kafa yüz gidiyo :) ufo kafa oluyon resmen  8)

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2015, 19:35:39 »
alışveriş merkezlerini gezmen için riske girmeye hiç mi hiç değmez..

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2015, 19:50:40 »
Ekimden sonra zaten sarhoş gibi oluyorsun bir kaç gün..Kafayı aşağıya eymemen gerekiyor, ayağa lavaboya kalktığında bile dimdik yürümen gerekiyor..Özellikle 3 gün robot gibi yaşıyorsun..Eğer gezme imkanı yaşayabilecek bir durum olsaydı, gezmeyi seven biri olarak ilk ben gezerdim. Gezerken kafayı eğersin, biri gelir çarpar, bir şey olursa ekilen saçların çöpe gidebilir. Ayrıca greftlerin tutması için de ilk bir hafta dikkat gerektirir. Bu riskleri almakla beraber kafadaki o çirkin görüntüyle gezerim diyorsan, tercih senin..Şapka takarım diye düşünüyorsan, kesinlikle tavsiye etmem.. Zaten ektirdikten sonra şapka takmaya cesaret edemeyeceğini göreceksin.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2015, 19:53:04 »
ben eğilmenin öyle bir handikapa neden olacağını düşünmüyorum..sadece şişkinlik açısından zararı vardır..ancak diğer konularda katılıyorum..o kalabalıkta elbet gelir biri seni bulur..greftler gözünün önünde uçuşur:)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2015, 19:57:45 »
Peki ya eczanede islerim filan var. 3günden sonra , sac yikamadan sonra cikabilirmiyim?

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2015, 20:01:43 »
bence sen doktorunla görüş..o da büyük olasılıkla gezmesen daha iyi ancak istiyorsan tedbirlerini al ve gez diyecektir..tabi ondan duydukların daha doyurucu olur.

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2015, 20:04:02 »
Sordum evde oturmana gerek yok. Gezebilirsin dedi. Ama sapka takarak gez dedi asistan leyla hanim (dr.kul asistani) ama birde sizden duymak istedim

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2015, 20:15:49 »
Hocam siz o sözlere bakarsanız, ekim işlemi de ağrısız sızısız oluyor derler, ekimden sonra denize girebilirsiniz derler :)

Kim yapabilmiş bunları? 3.günden sonra rahat edersiniz. İşlerinizi halledersiniz tabiki.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2015, 20:23:00 »
Ha yani 3.günde sorun olmaz demi hocam. Yikamayi yaptirdiktan sonra bi kac eksigim var. Prope biotin filan alacaktim. Norvecte bunlari bulmak simdi sikinti olur. Recete filan istiyorlar.

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2015, 18:47:13 »
3.4. günde çıkıp alışveriş yapmak sorun olmaz bence yapabilirsin ama dikkatli ol hep yinede bünyeyi şu dönemlerde çok yormamakda fayda var işini bitirince eve git dinlen kendini güvene al bir kaç gün daha ;)

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2015, 00:43:42 »
Arkadaslar bunuda burda belirtim. Aci sizi olur dediler, bayada gøzum korkmustu sac ekim øncesi. Ama øyle fazla bi acisi yok. Aksamlari acidan yatamam dedim , hicte aci filan olmadi. Sadece ertesi günü sac ekiminden sonra ense bølgemde bøyle biraz agirlik var sanki kafami sag sola cevirmek istedigimde. Yoksa cok rahatim. Kafamdaki sargilar haric. Ekimin ertesi günü , sapkami takip gezdim biraz. Hicte sorun olmadi. Sapka bu arada bu basketbol sapkalarindan baya bi buyuk olurlar. Ekilen bølgeye temas etmiyor. Yani bence ekimi gøzunuzde okadarda buyutmeyin. Dr'da zaten icerde oturma dedi. Git gez rahat ol dedi.

Facebook Twitter Instagram