Gönderen Konu: Prp  (Okunma sayısı 962 defa)

mlhttskn

• Yeni üye
  • *
Prp
« : 20 Temmuz 2020, 20:51:02 »
Çarşamba günü Prp olacağım. Saç ekimin’de 1.aya geldik. Benim sorum şu Prp ne kadar sürüyor ve Ekim’de olduğu gibi iğneyi batırdıklarında yanacakmıyız:) acı falan var mı. O gün direk normal hayata hemen dönüş sağlayabilcekmiyim

SadeceBiri

• Yeni üye
  • *
Ynt: Prp
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2020, 21:54:23 »
4 kere prp yapmış biri olarak bildiklerimi aktarayım.
Prp işlemi için önceden sizden kan alınır. Kanınız ile ilaç karıştırılır ve bir süre bekletilir(yaklaşık 15dk)  Daha sonra şırıngaya karışım çekilir. Sizin bir sandalyeye dik bir şekilde oturmanızı isterler. Daha sonra acıyı daha az hissetmeniz için kafanıza sprey sıkılır(tahminimce bu sporcuların sakatlanma esnasında sıkılan türden) Sonra şırıngayı Allah ne verdiyse kafa derinize batırıyorlar. Ben pek acı hissetmedim. Sadece tepe noktası biraz daha acıyor. İşlem bittikten sonra bir peçete yardımıyla temizliyorlar ve losyon sürüyorlar.

Not: Bu  işlem sıralaması benim bizzat tarafımca 4 kere yaşadım. Firmaya göre farklılık gösterebilir.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2020, 22:12:52 »
4 kere prp yapmış biri olarak bildiklerimi aktarayım.
Prp işlemi için önceden sizden kan alınır. Kanınız ile ilaç karıştırılır ve bir süre bekletilir(yaklaşık 15dk)  Daha sonra şırıngaya karışım çekilir. Sizin bir sandalyeye dik bir şekilde oturmanızı isterler. Daha sonra acıyı daha az hissetmeniz için kafanıza sprey sıkılır(tahminimce bu sporcuların sakatlanma esnasında sıkılan türden) Sonra şırıngayı Allah ne verdiyse kafa derinize batırıyorlar. Ben pek acı hissetmedim. Sadece tepe noktası biraz daha acıyor. İşlem bittikten sonra bir peçete yardımıyla temizliyorlar ve losyon sürüyorlar.

Not: Bu  işlem sıralaması benim bizzat tarafımca 4 kere yaşadım. Firmaya göre farklılık gösterebilir.

Bi işe yaradı mı bari be düşünüyorsun

SadeceBiri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2020, 22:37:44 »
Bi işe yaradı mı bari be düşünüyorsun

benim ekim ve prp tamamen hayal kırıklığı oldu.

Fikri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2020, 00:35:45 »
İşlem bittikten sonra bir peçete yardımıyla temizliyorlar ve losyon sürüyorlar.

Peki PRP islemi bittikten sonra sokakta disaridan bakan biri kafaniza islem yapildigini anlayabilir mi? PRP'den hemen sonra cekilmis fotografiniz var mi? Bende yaptirmayi dusunuyorum ama ekim sonrasi gibi bir goruntu ortaya cikiyorsa yaptirmak istemem.

Lualua

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2020, 01:21:05 »
Prp işlemi belli olmaz derinin altına giriyor iğne
Saç Ekim Sürecim:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12980.0

Şampuan: Sebamed anti hair loss hergün kullanım. Haftada 1 Vichy Dercos yeşil kutu.

Takviye: İlk 2 ay Booster Multi Plus, 3 ve 5 Ay arası Kerozan tablet..

Ekstra Her gün 2 bardak Yeşil çay ve 1 avuç kabak çekirdeği

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2020, 09:28:45 »
Peki PRP islemi bittikten sonra sokakta disaridan bakan biri kafaniza islem yapildigini anlayabilir mi? PRP'den hemen sonra cekilmis fotografiniz var mi? Bende yaptirmayi dusunuyorum ama ekim sonrasi gibi bir goruntu ortaya cikiyorsa yaptirmak istemem.

Saçli halde yaparsanız ki bazı yerlere göre değişir prp  acı hissettiriyor mezoterapiye göre daha acılı bir işlem prp ama islem bittikten sonra temizliyorlar saçlı deriyi sonra tabi saçlarda ıslaklık oluyor ama kurutmasini isteyebilirsin çünkü kurutmadigi zaman saçlar çok ıslak duruyor ve gelen geçen saçlarına bakabilir : ) kafada saç yoksa kızarıklık lar görülür ama öyle Ekim le karşılaştırma sıradan basit bir işlem ama kesinlikle yerinizde olsam prp değilde mezaterapi yaptirirdim kaliteli bir yerde seans bittigi zaman aralikli ayda bir sonra 2 ayda bir seklinde devam ederdim .tabi saçlarınız durumunu bilmiyorum çok açıklık varsa girilmez bunlara bence ama var olan saclarinizi koruyabilirsin bazen ayda bir  2 ayda bir bazen 3 ayda devam ederek.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2020, 17:39:58 »
Cok gereksiz birsey
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Facebook Twitter Instagram