Gönderen Konu: Sakal Ekimi - Sami Şenol Ordu Medicakpark - 2875 Greft  (Okunma sayısı 9578 defa)

Erkan55

• Jr. Member
  • **
Merhabalar Yaşım 34, 2 hafta öncesine kadar sakal ektirme gibi bir düşüncem yoktu ama sakallarımdan rahatsız oluyordum, seyrek olduğu ve bazı bölgelerde hiç çıkmadığı için. Abimin saç ekimi için görüşmeye gittik, bende o zaman sakal konusunu sordum bilgi aldım, abimin saç ekimi geçen hafta yapıldı, bende bu hafta için gün almıştım 20,07,2020 (dün bende sakal ekim işlemini yaptırdım) bugün eve geldim 3-4 saat oluyor, bazı resimlerde ekleyeceğim ama çok net çekemedim.
Sami hocamızın daha önceden saç ektiği ve başarılı olduğu tanıdıklarımız var onların referansı ile gittik. abimin saçları için olabileceği şeyi açıkca söyledi, bence neyse onu söylüyor, bende ilk sakal konusunu açtığımda bana ilk dediği boşver seni psikolojik olarak rahatsız etmiyorsa yaptırma dedi, sonra detayları konuştuk ve yaptırma kararı aldım.
sabah 9 gibi başladık, akşam 17.30 gibi bitti, baya bi lokal anestezi yapıldı, 2-3 sefer tam anestezi yapıldı ama kısa sürdü 1 saat içinde geri uyandım, benim açımdan ben pek birşey anlamadım ve rahat geçti, artık bundan sonraki süreç önemli. şuan yüzümde baya şişkinlik var, hala herhangi bir ağrı hissetmiyorum dokunulmadığı sürece, dönör bölgesi ekilen yere göre biraz daha fazla acıyor. henüz ekimden 1 gün geçti sayılır. çektiğim resimler ekim bittikten 1-2 saat sonra çektiklerim birde eve geldiğimde bugün öğlen saatlerinde bir kaç resim çektim.  ilerleyen günlerde gelişmeleri ekleyeceğim. yazmadığım aklıma gelmeyen şeyler çoktur, aklıma geldikçe aralarda yazarım.

Kuantum26

• Full Member
Ynt: Sakal Ekimi - Sami Şenol Ordu Medicakpark - 2875 Greft
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2020, 17:43:08 »
Hayırlı olsun sakal ekimi zordur ama tutarsa güzel olur bende yaptırdım

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2020, 17:49:18 »
Gecmis olsun
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #3 : 21 Temmuz 2020, 17:51:29 »
Hayırlı olsun hocam, çok güzel görünüyor ekiminiz. Doğal bir görünümü olacağını düşünüyorum.

Erkan55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 21 Temmuz 2020, 18:29:28 »
Teşekkürler arkadaşlar, ben madem yapıyoruz biraz sık olsun diye söyledim hocaya ama doğal görüntü çıkmaz ortaya sadece boşlukları dolduravağız dedi, tamam hocam sen nasıl iyi durursa o şekil yaparsın dedim, 2500 civarı greft ekeriz demişti ama ben daha az ekerler herhalde diye düşünmüştüm, şimdilik gidişatı göremiyorum bilgim olmadığından, ilk yıkamadan sonraki süreçte 1 hafta içinde nasıl olduğu çıkar ortaya diye düşünüyorum.

hayri

• Jr. Member
  • **
    • Doganay Sakal Ekimim
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2020, 19:46:36 »
Hayırlı olsun arkadaşım güzel bir sonuç alırsın inşallah, benim konuda doktorla görüşmeye gideceğim deyince hakan hocayla görüşeceksin zannetmiştim, kabuklar dökülünce rahatlayacaksin benden 1 ay geriden geliyorsun :) bol sakallar

Selim34

• Full Member
    • Ekim Sürecim
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2020, 19:47:45 »
Gayet nizami duruyor, iyi olur inşallah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2020, 20:02:22 »
Hayırlı olsun Hakan doğanayım sayfasına yazınca ona ektireceksiniz sanmıştım süpriz oldu planlama çok estetik görünmüyor eksileri var ama kötü de değil umarım güzel sonuç elde edersiniz.
Global Moderator

Erkan55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 21 Temmuz 2020, 20:41:28 »
Teşekkürler arkadaşlar, yakın çevremde bir yere gitmem lazımdı iş yoğunluğundan dolayı, ektirme den önce yüz yüze de görüşmek istedim. Bana daha uzak bir şehir bana ters olurdu bu işten vazgeçerdim açıkcası, tek sıkıntım zaman, işten dolayı fırsatım olmuyor şimdi bile 5 gün rapor alabildim 6. Gün iş başı yapacağım tam iyileşemeden.

Planlama konusunda konuştuk hocayla sakal her taraf düzgün olursa doğal görüntü olmaz dedi, bende kendisine bıraktım, çizimi beraber yaptık bir noktasını ben düzeltmesini istedim, dudak altı riskli olur diye kendi girmek istemedi bende önemsemedim, sağ kulak tarafında bir boşluk var orası ilk girdiğimiz yer dediler ayrıca zaten o kısımda sakal var dediler ama orası az kafama takıldı, kabuklar felan Bi dökülsün daha net görürüz herhalde.

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #9 : 21 Temmuz 2020, 21:15:50 »
Geçmiş olsun.
Çizgiler çok iyide değil kötüde değil, çıkarsa sizi memnun edeceğini düşünüyorum.

Erkan55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2020, 13:51:39 »
Bakalım hocam nasıl birşey çıkacak ortaya, ufak tefek eksiklikler benimde gözüme çarpıyor ama yüzüm hala şiş yanak ve dudak kısımlarım o yüzden tam emin olamıyorum.

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Temmuz 2020, 21:20:31 »
Sakal ekiminiz hayırlı olsun.
Sakal için istenilen ücret neydi acaba.
Saç dan pahalı olduğunu biliyorum genelde

Erkan55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2020, 13:19:24 »
Evet banada saç ekiminden pahalı olduğu söylendi hocam, abim saç ektirdi 7 bin TL ye, benim sakal ekimi de aynı fiyattan yapıldı, normalde 8500 olduğunu söylediler.

Erkan55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 24 Temmuz 2020, 15:50:43 »
2. yıkamayı yaptım, zarar veririm diye çekindiğimden dolayı çok hafif şekilde dokunarak yıkıyorum, kabuklarda henüz dökülmedi, sanırım 3-4 gün sonra dökülmeye başlar gibi. 4. Gün resimlerini ekliyorum, Dönör bölgesi iyi toparlamış gibi geldi bana, Tam net çekemedim resimleri bir kaç güne dışarıda açık havada çekeceğim daha net gözükmesi için.
Üst dudak ve yanak bölgemde hafif şişlikler var ve dönör bölgesi hala ağrı yapıyor, bir kaç güne düzelir sanıırm.

EliWood

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 25 Temmuz 2020, 14:45:03 »
Hakan hocayla iletişime geçebileceğimiz telefon numarasını nerden bulabilirim

Facebook Twitter Instagram