Gönderen Konu: Saç ekimi için kararımı verdim, ne yapmalıyım?  (Okunma sayısı 926 defa)

Ragnarok16

• Full Member
Saç ekimi için kararımı verdim, ne yapmalıyım?
« : 23 Temmuz 2020, 17:40:28 »
Daha önce bir konu açıp sizlerin görüşlerini almıştım ve çok faydalı oldu öncelikle teşekkür ederim hepinize ve bu forumu kuran forum yöneticilerine.

Uzun araştırmalar sonucu Asuman hocada kararımı verdim ve eylülde ekimimi yaptıracağım. Asuman hocada ekim yaptıranlarla özelden görüşmek isterim buraya tel numarası yazmak uygun mu bilmiyorum ama sanırım yorumlarda bunu çözeriz.

Ne yapmam gerek? 1.5 ay gibi bir süre içinde finasterid kullanmalı mıyım? Yada güzel bir ekim olması için nelere dikkat etmeliyim yorumlarınızı bekliyorum...

Kafayı hatırlamanız adına fotoğrafları da ekliyorum.

AdnanN

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için kararımı verdim, ne yapmalıyım?
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2020, 22:18:09 »
expeciada kullanabilirsin hocam oda nerdeyse finasterid gibi etki gösteriyor  :)
asuman hair banada doğru tercih gibi geldi ama genede ektirenlerle görüş hocam hatta mümkün olsa keşke ektirenleri canlı görebilme şansımız olsa.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2020, 22:30:42 »
1.5 ayda birşey kullanmanıza gerek yok zaten bu kısa sürede herhangi bir katkısı olmayacaktır. Kan sulandırıcı, ağrı kesici gibi kanı incelten ilaçlardan ve alkolden uzak durun ekime 2 hafta kala. Sigara içiyorsanız azaltmayı deneyebilirsiniz. Hayırlı olsun.

Ragnarok16

• Full Member
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2020, 01:43:19 »
expeciada kullanabilirsin hocam oda nerdeyse finasterid gibi etki gösteriyor  :)
asuman hair banada doğru tercih gibi geldi ama genede ektirenlerle görüş hocam hatta mümkün olsa keşke ektirenleri canlı görebilme şansımız olsa.

Asuman hoca ile görüştüm finasterid ve biotine başla dedi 1 hafta kala biotini kesicem, valla ektirenlerle özelden konuşmaya çalışacağım bu 1.5 ay içinde. Ama Asuman hocanın ekimleri çok iyi gidiyor inşallah patlayan ben olmam:))

Ragnarok16

• Full Member
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2020, 01:45:24 »
1.5 ayda birşey kullanmanıza gerek yok zaten bu kısa sürede herhangi bir katkısı olmayacaktır. Kan sulandırıcı, ağrı kesici gibi kanı incelten ilaçlardan ve alkolden uzak durun ekime 2 hafta kala. Sigara içiyorsanız azaltmayı deneyebilirsiniz. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim yorumunuz için, alkol kolay sigarayıda şuan tatildeyim tatil bitince tamamen bırakmayı düşünüyorum :) finasteride başlayacağım yarın gidip almayı düşünüyorum umarım ekimden sonrada olan saçlarımı güçlendirir ve güzel bir sonuç alırım diye düşünüyorum biliyorum süre kısa ama bu forum sayesinde tanıştım bu ilaçlar ile ve ne kadar erken başlarsam o kadar iyi diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram