Gönderen Konu: saç ekimi tavsiyesi  (Okunma sayısı 494 defa)

Soner Yldrm

• Yeni üye
  • *
saç ekimi tavsiyesi
« : 28 Temmuz 2020, 18:28:48 »
Merhabalar ben 23 yaşındayım. saçlarım da baya bir seyrelme var ve saçlarımın zayıfladığını görebiliyorum. şu an ekim için yaşımın erken olduğunu düşünüyorum. sizce saçımı ne ile güçlendirebilirim ve bu haliyle saç eksem güzel olur mu ?

oresteia

• Jr. Member
  • **
Ynt: saç ekimi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2020, 18:37:18 »
Ön bölge haricinde saçlarının durumu fena görünmüyor yalnızca incelmiş saçlar var, finle kurtarılacak seviyedeler 6 ay fin sonrasında  ön bölgeye 2000-3000 greftlik bir ekim yaptırabilirsin seni 30'larına kadar gayet iyi götürür sonrasında muhtemelen ortaya da ekim gerekecektir. Yaşı kafana takma ekime uygunsun ki ön bölgede saç kalmamış tüm ilaçları beraber kullansan orada yine fayda alamazsın ama saç olan bölgeler içinde finasterid tavsiye ederim güzel fayda görürsün.

Soner Yldrm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2020, 18:42:33 »
finasteridi bende duydum ancak. yan etkilerinden çokça bahsediliyor.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2020, 21:52:26 »
Yaş itibarıyla ekime pek uygun olduğunu düşünmüyorum. Ön taraf daha da dökülecek gibi duruyor. Biraz beklemen iyi olur.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2020, 00:54:36 »
Merhabalar ben 23 yaşındayım. saçlarım da baya bir seyrelme var ve saçlarımın zayıfladığını görebiliyorum. şu an ekim için yaşımın erken olduğunu düşünüyorum. sizce saçımı ne ile güçlendirebilirim ve bu haliyle saç eksem güzel olur mu ?
Bu saçın anatomisi norwood 7 kardeşim.Bu yüzden yan etki vs demeden finasa başla yan etki görürsen birak yoksa Ekim bile fayda etmez.Ekim içinse ilacı 2 yıl kullan sonra elime geç mevcut güçlenir akabinde finasa devam edersin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Facebook Twitter Instagram