Gönderen Konu: saçımın doktoru sitesinden geliyorum  (Okunma sayısı 9107 defa)

AYAN

• Yeni üye
  • *
saçımın doktoru sitesinden geliyorum
« : 02 Ağustos 2020, 23:57:46 »
merhaba arkadaşlar başlıkta yazıldığı orada aradığımı bulamayıp trde başka saç sitesi yok diye biliyordum tesadüfen burayı keşfettim ve hemen üye olayım dedim. Oradan ayrılmamın sebebi forumun adminleri güvensiz olması ve ticaret yerine döndürülmesi sitenin ve olumsuz eleştirilerin yayımlanmamasıdır. Burada saçımın doktorundan sitesinden farkı genelde ekim ile ilgili başlıklar gözüme çarptı. Doğal yollarla birşeyler yapmaya çalışıyorum kafadakileri tutmanın mutlaka doğal bir yolu olduğunu düşünüyorum inancımdan ötürü ki daha önce karaciğer yetmezliğimi doğal tedavilerle yenmiş birisi olarak %100 bu sorunun doğal yollardan olacağını düşünüyorum. Buradan tavsiyelerinizi bekliyorum.

CooLStyLe

• Sr. Member
Ynt: saçımın doktoru sitesinden geliyorum
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2020, 00:19:56 »
hayırlı olsun hocam. hoş geldiniz. forumda aradığınızı bulma ve güzel vakit geçirme dileklerimle.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2020, 00:29:48 »
teşekkür ederim hocam yazdıklarımız hemen yayınlanıyor bu güzel birşey saçımın doktoru modaretör onayı olmadan "evet" bile yazsan onaylanmaz çok umut vadedildi hep zaman 1 sene 2 sene dendi çözüm buldum denildi yok hep palavra oyalamaca forumdan kaçıp giden epey kişi var.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2020, 00:30:40 »
merhaba arkadaşlar başlıkta yazıldığı orada aradığımı bulamayıp trde başka saç sitesi yok diye biliyordum tesadüfen burayı keşfettim ve hemen üye olayım dedim. Oradan ayrılmamın sebebi forumun adminleri güvensiz olması ve ticaret yerine döndürülmesi sitenin ve olumsuz eleştirilerin yayımlanmamasıdır. Burada saçımın doktorundan sitesinden farkı genelde ekim ile ilgili başlıklar gözüme çarptı. Doğal yollarla birşeyler yapmaya çalışıyorum kafadakileri tutmanın mutlaka doğal bir yolu olduğunu düşünüyorum inancımdan ötürü ki daha önce karaciğer yetmezliğimi doğal tedavilerle yenmiş birisi olarak %100 bu sorunun doğal yollardan olacağını düşünüyorum. Buradan tavsiyelerinizi bekliyorum.
Aslında bir süredir islerligini yitirdi.Eskiden yararlı bilgiler dolanıyordu şimdi biraz dediğin faktörler etkiledi.Seti ve Ru alınabilir cellaganceyi bir ay kullandım kafamı yara bere etti.Setiyi muhtemelen uyguna getiriyor ve kar marjı koyuyor buna rağmen piyasaya yakın aslında fiyatı üç aşağı beş yukarı.Hosgeldin kardeşim iyi forumlar
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2020, 00:37:05 »
Aslında bir süredir islerligini yitirdi.Eskiden yararlı bilgiler dolanıyordu şimdi biraz dediğin faktörler etkiledi.Seti ve Ru alınabilir cellaganceyi bir ay kullandım kafamı yara bere etti.Setiyi muhtemelen uyguna getiriyor ve kar marjı koyuyor buna rağmen piyasaya yakın aslında fiyatı üç aşağı beş yukarı.Hosgeldin kardeşim iyi forumlar
Aynen öyle peptid seti ru cell hepsini kullanmış biri olarak minox hepsinin yanında kat ve kat daha iyi hiçibiri minoxun verdiği etkiyi veremedi bunu açıkça söylemek istiyorum. Seti ve ru bence çok büyük bir etkisi yok saç dökülmesi konusunda minoxun üzerine koyacak bir ürün olmadıktan sonra kral minoxtur. Bu böyle gidecek gibi.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2020, 00:39:41 »
Aynen öyle peptid seti ru cell hepsini kullanmış biri olarak minox hepsinin yanında kat ve kat daha iyi hiçibiri minoxun verdiği etkiyi veremedi bunu açıkça söylemek istiyorum. Seti ve ru bence çok büyük bir etkisi yok saç dökülmesi konusunda minoxun üzerine koyacak bir ürün olmadıktan sonra kral minoxtur. Bu böyle gidecek gibi.
Çalışma mekanizmaları farklı minox başka bir dünya tabi.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2020, 00:47:31 »
Peptid kullanmadım o nasıldı?kaç ay kullandin

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2020, 00:53:49 »
Peptid kullanmadım o nasıldı?kaç ay kullandin
3-4 ay kullandım param çöp  boşver kardeş hiç bulaşma daha iyi. Cell den seti den ru dan daha etkisiz. en azından bunlar dökülmeyi azda olsa durduruyordular bunda öyle bir etki yok ne vaadlerle ortaya çıkarıldı. Tamamen hurafe peptid=mavi losyon üreticilerin yaptığı asparagas haberlerden başka birşey değil.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 01:01:14 Gönderen: AYAN »

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2020, 00:57:04 »
Çalışma mekanizmaları farklı minox başka bir dünya tabi.
ne fark eder kardeş sonuçta saç dökülmesi sorunu üzerine temelli hepsi ister pgd inhibitörü ister cartı curtu olsun çok birşey katmadıktan sonra nereden çalıştığının önemi yok

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2020, 01:34:55 »
ne fark eder kardeş sonuçta saç dökülmesi sorunu üzerine temelli hepsi ister pgd inhibitörü ister cartı curtu olsun çok birşey katmadıktan sonra nereden çalıştığının önemi yok
Aferim kardeş olayı çözmüşsün sen.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2020, 01:41:17 »
teşekkür ederim hocam yazdıklarımız hemen yayınlanıyor bu güzel birşey saçımın doktoru modaretör onayı olmadan "evet" bile yazsan onaylanmaz çok umut vadedildi hep zaman 1 sene 2 sene dendi çözüm buldum denildi yok hep palavra oyalamaca forumdan kaçıp giden epey kişi var.

HİNTELL'in adamı mısın?
Bu siteye yeni emekleyen bebekler gibi giriş yaptın
Hele söyle bakalım başkan aylık sana ne kadar bağladı

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2020, 01:45:42 »
Aferim kardeş olayı çözmüşsün sen.
Kıvanç bir cocuk vardı sitede Justin dedikleri onun tabiriyle kırmızı hapı damardan vermişsin :D

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2020, 02:15:15 »
HİNTELL'in adamı mısın?
Bu siteye yeni emekleyen bebekler gibi giriş yaptın
Hele söyle bakalım başkan aylık sana ne kadar bağladı
kimsenin adami filan değilim saçımın doktoru sitesinden birşeyler bulamadığım için geldim buraya gayette güzel bir giriş yaptım efendice belkide siz miraclenin adamisininiz bana böyle bir atıfta bulunmanız ona bağlı olduğunuzu gösterir. Orada verilen vaadlerden haberiniz yok herhalde.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 02:24:24 Gönderen: AYAN »

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2020, 03:38:17 »
kimsenin adami filan değilim saçımın doktoru sitesinden birşeyler bulamadığım için geldim buraya gayette güzel bir giriş yaptım efendice belkide siz miraclenin adamisininiz bana böyle bir atıfta bulunmanız ona bağlı olduğunuzu gösterir. Orada verilen vaadlerden haberiniz yok herhalde.
Kardeşim latife yapmışlar :) Hintell'i bilmediğin için anlamamissin

AYAN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 03 Ağustos 2020, 04:38:56 »
Kardeşim latife yapmışlar :) Hintell'i bilmediğin için anlamamissin
öyle miymiş olumsuz bir eleştiri olarak algıladım ben neyse önemli değil kimsenin kalbini kırmak istemem.

Facebook Twitter Instagram