Gönderen Konu: kelliğinizin romantik hayata etkisi çok oldu mu?  (Okunma sayısı 7055 defa)

ENO7

• Full Member
Ynt: kelliğinizin romantik hayata etkisi çok oldu mu?
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2020, 08:20:57 »
Sacsiz erkek ne yazık ki dış görünüş olarak berbat gozukmekte ve özgüven oranını indirmek te  tüm keyfini tüm eğlenceni alt üst ediyor sonuçta hersey özgüven

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2020, 09:01:07 »
Kadınlar konusunda yorum yapamayacağım ama kel olmak eksik olmak demek değil bence. Kelliği eksi yöne çeken erkeğin kendisi.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2020, 10:42:55 »
yakisikliysan kel halinle de yakışıklıdır.

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2020, 10:52:59 »
yakisikliysan kel halinle de yakışıklıdır.
tipsizken çok tipsiz olmak daha beter değil mi?

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2020, 11:26:00 »
Genç yasta kel kalmıs erkeklerin kizlar karsisinda hiçbir sansi yok.Bir kadinin yaninda kel bir erkek varsa ya evlendikten sonra saçı dökülmüştür yada adamin parasi çoktur.Başka açiklamasi olamaz.Kızlarin gozunde it kadar degerimiz yok.Karakter ,ozguven hikaye.Bir kızla tanismaya gidiyorsun direkt saçlarina bakıp dökulmus diyor.Seni  sağlıksiz ve tipsiz olarak kodluyor.İsimiz cok zor hele genc yasta agresif dökülmeye yasayan erkeklerin durumu içler acisi.Yaşlı amcalar gibi saçı olan erkeklerin kızlar  karşısında ne kadar şansi olabilir?Ancak 35 40 yasinda sonra görmüs gecirmis bir kadın baksa bakar.Ondan gelecek mutlulugu ne yapalim?Resmen cinsel seçilimle eleniyoruz.Doga bizi eliyor.Bizi bu hale düsüren kader utansın.

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2020, 11:36:46 »
Genç yasta kel kalmıs erkeklerin kizlar karsisinda hiçbir sansi yok.Bir kadinin yaninda kel bir erkek varsa ya evlendikten sonra saçı dökülmüştür yada adamin parasi çoktur.Başka açiklamasi olamaz.Kızlarin gozunde it kadar degerimiz yok.Karakter ,ozguven hikaye.Bir kızla tanismaya gidiyorsun direkt saçlarina bakıp dökulmus diyor.Seni  sağlıksiz ve tipsiz olarak kodluyor.İsimiz cok zor hele genc yasta agresif dökülmeye yasayan erkeklerin durumu içler acisi.Yaşlı amcalar gibi saçı olan erkeklerin kızlar  karşısında ne kadar şansi olabilir?Ancak 35 40 yasinda sonra görmüs gecirmis bir kadın baksa bakar.Ondan gelecek mutlulugu ne yapalim?Resmen cinsel seçilimle eleniyoruz.Doga bizi eliyor.Bizi bu hale düsüren kader utansın.
2. Cümleye katılmıyorum sen saç problemi yaşadığın için sana öyle geliyor para problemi yaşasaydın bu sefer bir kadının yanında çirkin bir adam gördüğünde parası çoktur diyecektin. Kadınların o kadar basit olduğunu düşünmüyorum. 1 hafta önce ajansa kayıt yaptırmaya gittim o sırada modellik yapan 18-20 yaşlarında adamlar vardı sohbet ettik ve bazıları keldi. Etraflarında kadınların çok olmasından bunalıyorlarmış. Sıradan kellerden tek farkları “ben kelim kimse beni sevmeyecek” demek yerine “ben kelim kendimi, dış görünüşümü buna göre en iyi şekilde oluşturmam lazım” demeleri.
Tedavim

Ketoral krem her gün

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2020, 12:02:16 »
2. Cümleye katılmıyorum sen saç problemi yaşadığın için sana öyle geliyor para problemi yaşasaydın bu sefer bir kadının yanında çirkin bir adam gördüğünde parası çoktur diyecektin. Kadınların o kadar basit olduğunu düşünmüyorum. 1 hafta önce ajansa kayıt yaptırmaya gittim o sırada modellik yapan 18-20 yaşlarında adamlar vardı sohbet ettik ve bazıları keldi. Etraflarında kadınların çok olmasından bunalıyorlarmış. Sıradan kellerden tek farkları “ben kelim kimse beni sevmeyecek” demek yerine “ben kelim kendimi, dış görünüşümü buna göre en iyi şekilde oluşturmam lazım” demeleri.
18-20 yaşında kel
modellik ajansı

hocam emin misiniz rüyanızda falan görmüş olabilirsiniz

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2020, 12:35:25 »
18-20 yaşında kel
modellik ajansı

hocam emin misiniz rüyanızda falan görmüş olabilirsiniz
Hayır gerçek eminim yani  ;D. Kendilerine bakmasalar çok da yakışıklı da değiller bakıyorlar sadece.Bunu kompleks yapmaya gerek yok sorun olarak görüyorsak çözüm haritası çizeceğiz adapte olmak istiyorsak ona göre değiştireceğiz kendimizi. Kadınlar konusunda yorum yapamayacağım ama bence kadınlar erkeklere erkeklerin düşündüğü gibi bakmıyordur bence
Tedavim

Ketoral krem her gün

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2020, 12:43:45 »
Hayır gerçek eminim yani  ;D. Kendilerine bakmasalar çok da yakışıklı da değiller bakıyorlar sadece.Bunu kompleks yapmaya gerek yok sorun olarak görüyorsak çözüm haritası çizeceğiz adapte olmak istiyorsak ona göre değiştireceğiz kendimizi. Kadınlar konusunda yorum yapamayacağım ama bence kadınlar erkeklere erkeklerin düşündüğü gibi bakmıyordur bence
Zaten manken ajansindaki adamlar 190 cm boy ,sağlam vucutlari var.Bir de manken ajansina kel erkekleri almazlar zannetmiyorum ordan yaniliyorsunuz.Kel erkekleri manken yapmazlar.Adi ustune adamlar manken  zaten kel olsada  tabiki fiziksel bir çekicilikleri olur.Bu durumla kiyaslamak saçma.Biz tipik Turk erkeğiyiz.

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2020, 12:46:54 »
kadınlar gayet de tipe bakarlar ama beğendikleri tipte bir erkek bulamazlarsa daha tipsiz olanlara yönelebilirler. kadınlar tipe bakmıyor olayı tamamen insanın kendini kandırması.

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2020, 12:51:02 »
Zaten manken ajansindaki adamlar 190 cm boy ,sağlam vucutlari var.Bir de manken ajansina kel erkekleri almazlar zannetmiyorum ordan yaniliyorsunuz.Kel erkekleri manken yapmazlar.Adi ustune adamlar manken  zaten kel olsada  tabiki fiziksel bir çekicilikleri olur.Bu durumla kiyaslamak saçma.Biz tipik Turk erkeğiyiz.
Mankenlikle modellik ayrı. Mankenler dediğiniz gibi oluyor, modellerde ise genel olarak yüz güzelliği ya da işte kol saati içinse başka vs. Alopecia Areata olupta modellik yapan var  ;D. Sağlam vücut kendi elimizde kişisel bakım kendi elimizde bence elimizden geleni yapmalıyız. Yani şu manken bu model değil ben kel haliyle modellik yaptığını vurgulamak istememiştim aslında kadınlar konusunda sadece fikrimi belirtmiştim.
Tedavim

Ketoral krem her gün

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 09 Ağustos 2020, 13:01:11 »
Mankenlikle modellik ayrı. Mankenler dediğiniz gibi oluyor, modellerde ise genel olarak yüz güzelliği ya da işte kol saati içinse başka vs. Alopecia Areata olupta modellik yapan var  ;D. Sağlam vücut kendi elimizde kişisel bakım kendi elimizde bence elimizden geleni yapmalıyız. Yani şu manken bu model değil ben kel haliyle modellik yaptığını vurgulamak istememiştim aslında kadınlar konusunda sadece fikrimi belirtmiştim.

Yanlış anlama ama başka bir yerde 17 yaşında olduğunu yazmışsın, sence de kadınlar hakkında fikir sahibi olmak için aşırı genç değil misin? İnternette dating advice satmak için yazılmış şeylerle hayattaki gerçekler arasında çok fark var.

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 09 Ağustos 2020, 13:07:49 »
Yanlış anlama ama başka bir yerde 17 yaşında olduğunu yazmışsın, sence de kadınlar hakkında fikir sahibi olmak için aşırı genç değil misin? İnternette dating advice satmak için yazılmış şeylerle hayattaki gerçekler arasında çok fark var.
Onun için dedim zaten, sadece kendi fikrim diye. Etrafımda böyle görüyorum, kendim irdelediğimde de bana mantıklı geliyor. Bir erkeğin kendine bakmasının yaşı olmaz bence.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2020, 13:14:15 Gönderen: Norwood 8 keli »
Tedavim

Ketoral krem her gün

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 09 Ağustos 2020, 13:34:49 »
Keliz ,kadinlar gozunde bir hiç sayiliriz.En iyisi bu işlerle uğrasmak yerine kendimiz için yasamak .Kendinizi gelistirmeye bakin kadinlardan uzak durun yoksa basimiz cok agriyor size tavsiyem😀25 yasinda geldim nerdeyse sayisiz kızla arkadaşlık yaptim.Çoğunun ozelligi gençken yakışıkli erkeklerle takiliyorlar.Sonra belli bir yaş aldiktan sonra tipe bakmadan statulu, parali erkeklerle evleniyorlar.Kel erkeklerin ,kadinlarla durumu boyle yazikki.Ancak belli bir seyleri basardiktan sonra çıkar ilişkisi sayesinde kadinlarla takilabiliyorlar ,evlenebiliyorlar.Fazla takmayalim dogal secilimle elenirsek elenelim dunyanin sonu degil.

Facebook Twitter Instagram