Gönderen Konu: Kafa derisindeki hareketlilik(değişik)  (Okunma sayısı 817 defa)

Diabloo

• Jr. Member
  • **
Kafa derisindeki hareketlilik(değişik)
« : 18 Ağustos 2020, 18:03:10 »
arkadaşlar genellikle turşu,biber vs. gibi yiyecekler yerken kafamda değişik bir hareketlilik oluyor kesinlikle acı ağrı falan değil..Çekilme gibi birşey bunun nedeni nedir? Dutasterid alıyorum 2 güne 1 fakat ondan öncede oluyordu ama daha az oluyordu.. Nedeni nedir şimdiden teşekkürler.

nickmickyok

• Sr. Member
Ynt: Kafa derisindeki hareketlilik(değişik)
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2020, 18:07:02 »
arkadaşlar genellikle turşu,biber vs. gibi yiyecekler yerken kafamda değişik bir hareketlilik oluyor kesinlikle acı ağrı falan değil..Çekilme gibi birşey bunun nedeni nedir? Dutasterid alıyorum 2 güne 1 fakat ondan öncede oluyordu ama daha az oluyordu.. Nedeni nedir şimdiden teşekkürler.
Baharat, turşu, biber, yağlı süt ürünleri bende de aynı etkiyi yapıyor daha çabuk yağlanıyor kafam, yüzüm ben çoğunu hayatımdan çıkardım bir alerji testi yaptırın isterseniz. Bildiğim kadarıyla bunları tüketmekte inflamasyonu tetikliyor.

Pit10

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2020, 18:24:35 »
Kardesim ben de süt falan oyle bisey olmuyor o dediklerini hayatimdan cikartirsam hayat mi kalir :)) diplerde agri olunca senin dedigin oluyor diye biliyorum fakat agri degil sanki bir gelisme hareket gibi

Keloks

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2020, 23:22:15 »
Genellikle gece yattigimda hissediyorum ben de

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2020, 23:20:46 »
çok enterasan daha önce hiç duymadım  :)

Facebook Twitter Instagram