Gönderen Konu: Xpecia Kullanım Sonrası Deri  (Okunma sayısı 243 defa)

kenanmed

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 189
Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« : 26 Ağustos 2020, 22:35:03 »
Merhaba arkadaşlar xpeciayı ekimden sonra 75 güne yakın kullanmıştım ki sağ kolumda dirsek içi ve bilek bölgelerinde kızarıklıklar oluştu , Bu bölgeler coronadan dolayı taktığımız maskeleri de bazen taktığım kısımlar ( kol ve bileğime takıyordum bazen ) , Uzmana göründüğümde bunun sebebinin maske de xpecia da olabileceğini söyledi , Hiç buna benzer bi durum yaşayan oldu mu acaba ?

frkngrgn

  • Newbie
  • *
  • İleti: 36
Ynt: Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2020, 22:38:16 »
yanlış maske kullanımının zararları  ;D

Radament

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 698
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2020, 22:40:26 »
Xpecia olduğunu sanmam, maske de değildir gece yanığı isilik gibi birşeydir belki geçmiş olsun.

nickmickyok

  • Sr. Member
  • ****
  • İleti: 420
Ynt: Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2020, 23:56:48 »
Xpecia kolumu uyuşturuyor diyen bi arkadaş vardı o geldi aklıma 😂
Dostum kullanmayın siz bence bu vitamin takviyesini.

kenanmed

  • Full Member
  • ***
  • İleti: 189
Ynt: Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2020, 00:46:49 »
bIraktım zaten hocam da aynı şeyi yaşayan var mı merak ettim

 

Facebook Twitter Instagram