Gönderen Konu: Xpecia Kullanım Sonrası Deri  (Okunma sayısı 1337 defa)

kenanmed

• Full Member
Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« : 26 Ağustos 2020, 22:35:03 »
Merhaba arkadaşlar xpeciayı ekimden sonra 75 güne yakın kullanmıştım ki sağ kolumda dirsek içi ve bilek bölgelerinde kızarıklıklar oluştu , Bu bölgeler coronadan dolayı taktığımız maskeleri de bazen taktığım kısımlar ( kol ve bileğime takıyordum bazen ) , Uzmana göründüğümde bunun sebebinin maske de xpecia da olabileceğini söyledi , Hiç buna benzer bi durum yaşayan oldu mu acaba ?

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
Ynt: Xpecia Kullanım Sonrası Deri
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2020, 22:38:16 »
yanlış maske kullanımının zararları  ;D

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2020, 22:40:26 »
Xpecia olduğunu sanmam, maske de değildir gece yanığı isilik gibi birşeydir belki geçmiş olsun.

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2020, 23:56:48 »
Xpecia kolumu uyuşturuyor diyen bi arkadaş vardı o geldi aklıma 😂
Dostum kullanmayın siz bence bu vitamin takviyesini.

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2020, 00:46:49 »
bIraktım zaten hocam da aynı şeyi yaşayan var mı merak ettim

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2021, 22:27:55 »
Xpecia kolumu uyuşturuyor diyen bi arkadaş vardı o geldi aklıma 😂
Dostum kullanmayın siz bence bu vitamin takviyesini.
Öldüm yorumuna bende denk gelmiştim.Arada deneme amaçlı atıyordu yine uyuşuyor diyordu dokunuyor herhalde :)

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2021, 01:39:53 »
Merhaba arkadaşlar xpeciayı ekimden sonra 75 güne yakın kullanmıştım ki sağ kolumda dirsek içi ve bilek bölgelerinde kızarıklıklar oluştu , Bu bölgeler coronadan dolayı taktığımız maskeleri de bazen taktığım kısımlar ( kol ve bileğime takıyordum bazen ) , Uzmana göründüğümde bunun sebebinin maske de xpecia da olabileceğini söyledi , Hiç buna benzer bi durum yaşayan oldu mu acaba ?

Kardeşim bende 1 ay olacak nerdeyse propecia kullanıyorum ve benimde sol dirsek içinde aynısından oldu ilaçlar demekki yan etki mi yapıyor ne aynı durum vallahi bende düşündüm acaba ilaç mı yaptı diye de sonra dedim ne alaka  ama sende de olmuş bak harbi ilginç  :)) ekliyorum resmide
  • Ekim Tarihi: 10.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Yetkin bayer
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2021, 02:08:45 »
İlaçların yol açtığı alerjik reaksiyonların birçok organ sistemini etkileyebileceğini ifade eden Özmen'in verdiği bilgiye göre, ilaç alerjileri sıklıkla ciltte görülüyor. Kurdeşen veya dabaz olarak da adlandırılan ürtikerde değişik büyüklüklerde kaşıntılı kızarık kabarıklıklar görülüyor.

Anjioödem de ise derinin alt tabakalarında sıvı birikmesi (ödem) ile ortaya çıkan şişlikler dikkat çekiyor. Genellikle yüz, göz kapakları, dudaklar ve genital bölgede oluşuyor. Diğer bir ilaç reaksiyonunda ise deride hafifçe kabarık, küçük, genellikle kaşıntılı, kızamık benzeri döküntüler ortaya çıkıyor.
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Ssrrddrrttrrkk

• Full Member
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2021, 02:10:39 »
Araştırmalarım sonucu vücut hapa karşı bağışıklık kazanıyor veya kazanmaya çalışıyor Yani istemiyor hapı vücutta bu durumda da ilk olarak vücutta bazı yerlerde böyle kırmızı leke tarzı şeyler çıkıyor :) benimkisi ufak bakalım büyürse bende bırakırım ilacı bağışıklık belki kabul eder ilacı  :D
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2021, 02:29:54 »
xpecia kullanan iki kişide aynı sorun varsa başkalarındada olabilir arada konuyu güncellemek lazım garip gerçekten.

Saclıolmavakti

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Ocak 2021, 21:23:47 »
Merhabalar 2 aydır günde 1 adet xpecia kullanıyorum. Kızarıklıkları bugün farkettim. Arkadaşlarınkiyle çok benzer ve tedirgin oldum. Acaba gerçekten xpecia ile mi alakalıdır bu durum
  • Ekim Tarihi: 15.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Fin, Keçiboynuzu özü, Andız pekmezi, Nar suyu Evocapil Tablet

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2021, 23:41:29 »
bırakacaksın onun yaptığını düşünüyorsan bazen yaramıyor bazı insana bazı ilaçlar ya da vitaminler alerji yapabiliyor
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram