Gönderen Konu: Dökülme evresi kaçıncı günde başlar ve ne kadar sürede biter?  (Okunma sayısı 4718 defa)

Mehmege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar şok dökülme denen süreç, ekimden kaç gün sonra başlar ve ne kadar bir sürede tamamlanır?

Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Benim şuan tam 20 gün oldu. Dökülme gözlemliyorum. Dökülmenin bu kadarlık bir süreçte başlaması normalmidir?

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende 20.günümdeyim ufak tefek dökülmeler başladı. 20-30 gün arası başlıyor diye biliyorum. Tabi kişiden kişiye göre değişebiliyor sanırım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ne zaman başladıgı onemlı degılde genelde 35 gün bıtmıs olur
Global Moderator

wander

• Ziyaretçi
Benimde 17. Gün başladı. 40 lı günlerde bitmişti. Ama çabuk çıktı saçlar anlam veremedim. Daha 84. Gündeyim sanki doldu kafa.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Benimde 17. Gün başladı. 40 lı günlerde bitmişti. Ama çabuk çıktı saçlar anlam veremedim. Daha 84. Gündeyim sanki doldu kafa.
  evet 17 günde çok hafif hiisedilir şekilde baslıyor  35 de bıtmıs oluyor hemen hemen  yani
senin içinde dokulme normal süreç de olmus çıkıslarında normal zamanda başlamış yani düzenli gidiyor
Global Moderator

wander

• Ziyaretçi
İşte buna sevindim hintell :) inşallah hepimizinki iyi olur. Bu arada Bir türlü konu açıp uzunca yayınlamaya fırsat bulamadım, ayrıca arkadaşın konusu ama ufaktan bir resim atayım. :)

Mehmege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için...

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2_6 hafta arası şok dökülme sürer çıkışıda 3_6 ay arası
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram