Gönderen Konu: Kötü saç ekimi sonrası imaj.  (Okunma sayısı 2008 defa)

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kötü saç ekimi sonrası imaj.
« Yanıtla #16 : 09 Eylül 2020, 18:30:44 »
alışıyor insan ama ikinci bir ekime bir türlü cesaretini toparlayamıyor insan böylede garip bir duygu.
ALışıyo insan evet hocam ama kazıtsa arkadaki izler ne kadar kaybolur güneşle beraber kafa rengini alır mı yada 3 numara yaparsa  aarkası çok sırıtıyosa simülasyon cidden .  Yanımdaki kişi ön tarafa lazer yaptırıcak lakin iz kalırmı korkusundan yanaşamıyor suan normal kel olmak istiyor resmen.  Vallaha Allah yardımcısı olsun bu forumda iyiki var saolun cidden.

noname30

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 24 Eylül 2020, 19:52:56 »
normalde bence buna bir çözüm bulmalılar cidden çok kötü görüntüyle gezen insanlar var ama hiç biri takmıyor galiba belkide bir süre sonra alışıp kabulleniyorlar.

Takmiyorlar mi? O görüntüyü düzeltmek, geri dönüştürmek mümkün değil, mesele o. Manasız bi ozguveni olan, kendiyle barisikligin ötesinde optimist olan marjinal kişiler varsa onlar istisna, onun dışında kimsenin takmadığıni sanmıyorum.

Çare yok. 1- yeni Ekim için donor bölge yetersiz
2-Kazitsa arkası beyaz beyaz nokta.
3- 8 numara ve daha uzunlukta filan kullansa donor bolge yani yan ve arkalar kamufle olur ama yalnızca önler deki ufak bolgede saç olması berbat bi görüntü.

Yani 3 seçenek var, 3 u de kötü. Ayrıca smp ya da protez filan resmen rezalet, hiç bahsetmeyin boşuna. Protezi denemem, smp yi denedim ve felaket. "Hocam şu an benim size uygulamakta olduğum bu pigmentasyonu bir ben yaparım, bir de Tanrı yapar böyle görüntüyü" diyen mallar gördüm. Allah düşürmesin kimseyi o hataya.

Yani kimsenin barışık olduğu ya da takmadığı filan yok. Çare yok sadece

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 24 Eylül 2020, 23:50:30 »
Yanlis bir anlasilma olmus ama sonra anlasmissiniz, sevindim.

Kotu ekim sonucundan sonra su sekilde opsiyonlar mevcut:

Eger donor (sac+sakal) yeterliyse
1. Dogru ellerde tekrar ekim(ler) olabilir

Eger donor yeterli degilse
2. Yogunluk istenilen seviyede degilse, kapaticilik icin toppik olabilir
3. Yogunluk cok dusukse, sac kazitilip, sac simulasyonu olabilir. Bu hem one hem donore yapilabilir (arkadaki beyaz noktalar icin)
4. Yogunluk cok dusukse ve uzun sac isteniyorsa peruk olabilir.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2020, 01:53:04 Gönderen: Kaya »

noname30

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 25 Eylül 2020, 01:45:12 »
Takmiyorlar mi? O görüntüyü düzeltmek, geri dönüştürmek mümkün değil, mesele o. Manasız bi ozguveni olan, kendiyle barisikligin ötesinde optimist olan marjinal kişiler varsa onlar istisna, onun dışında kimsenin takmadığıni sanmıyorum.

Çare yok. 1- yeni Ekim için donor bölge yetersiz
2-Kazitsa arkası beyaz beyaz nokta.
3- 8 numara ve daha uzunlukta filan kullansa donor bolge yani yan ve arkalar kamufle olur ama yalnızca önler deki ufak bolgede saç olması berbat bi görüntü.

Yani 3 seçenek var, 3 u de kötü. Ayrıca smp ya da protez filan resmen rezalet, hiç bahsetmeyin boşuna. Protezi denemem, smp yi denedim ve felaket. "Hocam şu an benim size uygulamakta olduğum bu pigmentasyonu bir ben yaparım, bir de Tanrı yapar böyle görüntüyü" diyen mallar gördüm. Allah düşürmesin kimseyi o hataya.

Yani kimsenin barışık olduğu ya da takmadığı filan yok. Çare yok sadece

SMP çare değil. Protez ise ünlü filan değilseniz rezalet. Deneyenler gördüm. Hiç doğal değil. Ayrıca kimse memnun değil.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 25 Eylül 2020, 01:51:09 »
...

Edit: yanlislikla atildi

Facebook Twitter Instagram