Gönderen Konu: Yanlış saç çizgisi sonucu oluşan kötü görüntüye örnek olacak bir vaka  (Okunma sayısı 11441 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Bu arkadaş ............ ektirmiş,çizgiye bakın nasıl geriye alınmış,alnındaki bene dikkat edin ,orası referans olduğu için çizgininde ne kadar geriye gittiği net olarak görülüyor,kukla kahraman büdü gibi bir görüntü ortaya çıkmış,........ benim çizgiyide çok geriye aldı ama bu kadar değil,çizginin geride olması göze çok sırıtıyor ,saçlar dik ve tuhaf gözüküyor,hiç doğal değil yani,bu arkadaşımız sonuçtan çok memnunmuş ,bana göre değişen çok şey yok ama insanoğlu işte ne zaman ne tepki gösterecek belli olmuyor,bunun tepki çok olumlu olmuş ,insanlara ........... övecek ve önerecek kadar hemde :)

Reciproc

• Sr. Member
3500 greft ektirmiş ...

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
3500 greft ektirmiş ...
Yazik gunah. 3500 graftle, sac nasil mahvedilir, graftler nasil cope atilir ornegi.
Bu arkadas nasil memnun onu da anlamak guc. Bunun gibi arkadaslar memnun olmaya devam ettikce, malum sahis giib adamlar da kucuk daglari  yaratmisca piyasada  is yapmaya devam ederler.
Yazik!

savaş11

• Full Member
3500 greft bu kafaya ekim yapmak gercekten fazlasıyla greft israfından başka birşey degil reci . Bu arkadaşın kaçıncı ay fotosu ? Seninlede konuştugumuz ön cizgi olayı gercekten geriden başlayınca hem dogal durmuyor hemde emanet gibi olmuş görüntüsü veriyor. Kişinin yüz ve alın yapısına göre cizgi belirlenmediğinde ekim de bir tuhaflık oldugu herzaman belli oluyor. İlk saç ekimimi şimdiki tecrübemle yaptırmış olsaydım kesinlikle mevcut saçlarımın  basladıgı yerden başlatırdım . Cogu ekimci geriden baslatıp arkaya dogru kapatma tarzında ekiyorlar lakin ön cizgi dogal olmadıgı zaman ekiminde başarılı olacagını düşünmüyorum.

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Neden ekim merkezlerin yüzde doksani acikligi cok olan kisilerde geriden düz cizgi cekiyor? Norwood iki üc arasi bir cizgi ekseler graft olarak ayni hesaba gelir ve daha dogal gözükür. Koray Erdogan o sekilde ekiyor mesela.

erenbulut869

• Jr. Member
  • **
Resim nerede  ?
  • Yaşınız 30

Leonidas

• Hero Member
Resim nerede  ?

Fotodan ziyade bu konuyu nasıl buldun hocam 6 senelik konuyu hortlatmışsın :)

erenbulut869

• Jr. Member
  • **
Fotodan ziyade bu konuyu nasıl buldun hocam 6 senelik konuyu hortlatmışsın :)

Vallahi  önüme çıktı  bende tarihine bile bakmadım  saç ekim sonuçlarında üst tarftaydı  :) bende şaşırdım şimdi  şego şego pablopablo :)
  • Yaşınız 30

Erkan Mihr

• Full Member
Alemsiniz 🙂

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
resim yok ortada :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
bu paylaşım neyine  yorum yapacan resim at arkadaşım  yorum yapabilmek bilmek  için

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Reci vay bee bize neler kattın neler yediğin kazıkları millet yemesin diye tüm ekim detaylarını anlatmıştır kendisi…

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
 konu 2015 de açıldı örnek sahibi resmin kaldırılmasını istedi.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram