Gönderen Konu: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021  (Okunma sayısı 71562 defa)

Leonidas

• Hero Member
Cümleten herkese merhaba.
Bu gün ilk ekimimin yıldönümüne 3 gün kala 2. Ekimimi yaptırdım.

Benim gibi vertex bölgeyi sorun edenler için elimden geldiğince süreci en net fotoğraflar ve en şeffaf şekilde sonuna kadar paylaşacağım.

İlk ekimim 4000 greft şeklinde ön yoğunluklu biraz da vertex şeklindeydi, ilk ekimim bence başarılı geçti.
İlk ekimimin linkini bırakıyorum, daha önce incelememiş arkadaşlar buradan bakabilir.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14777.0

İkinci ekime gelecek olursak ilk ekim her ne kadar başarılı sonuçlansa da ben vertex bölgeyi çok taktığım için ilk ekimimin sonucunun tadını çıkaramıyordum.
Bu yüzden ilk ekimimden 1 yıl sonra 2. Ekimi yaptırmaya karar verdim.

Toplam 3000 kök alındı, hepsi saç kökü.
Sakal destekli, daha az saç köklü bi ekim bekliyodum, ama Şahin hoca donör bölgenin daha fazla kök alımına elverdiğini söyledi ve sakaldan almadı.
Hatta çenemin altını traş etti ihtiyac olursa sakal alımı yapmak icin, ama gerek kalmadı.
Aslında ben sakaldan alımı çok istiyordum, ama şahin hoca olur da ilerde bi ekim daha gerekirse elde sakal seçeceğini sağlam tutalım dedi.

Ben de kabul ettim ve ekim gerçekleşti.
3.000 kökün 2600 tanesi vertex e ekildi.

300 kök ön çizginin sağ tarafına ekildi, aslında ön kısımdan oldukça memnunum, ama bu kısım sol tarafa göre biraz daha boştu, ve ben de saçı tarayınca sağdan sola doğru tarafığım için o kısımın artık daha yoğun ve güzel gözükeceğini düşünüyorum.

100 kök de ön çizginin bir kac parmak arkasına ekildi, ilk ekimimi inceleyen arkadaşlar bu bölgeye neden saç ekildiğini anlamayabilirler zira o bölge aşırı yoğun gözüken bir bölgeydi, hala da öyle ama o bölgeye gerek ilk ekim de saç ekilmemiş olması gerekse de çevresine ekilen saçların güçlenip uzaması sonucu bi tık seyrek gözükmesi sonucu oraya da şahin hoca elinden geldiği kadar ekmeye çalıştı.

Zaten ne gündelik hayatta ne de aynaya bakınca gözüken bi açıklık değil bahsettiğim açık alan. Aynaya bakınca o açıklığı görebilmek için bayağı uğraş veriyorum yani. Ama gene de o bölgede (mevcut saçlarımın olduğu bölge) çok sık saç olmasına rağmen şahin hoca epey uğraş verdi ve perkutan (iğne) tekniği ile oraya 100 kök kadar ekebildi sağolsun.

Ekim saat 08:15 gibi başladı.
15:00 civarı bitti. İlk ekime nazaran iğneler biraz canımı yakmadı değil..
Ama gene de korkulacak bise yok arkadaşlar, saçlar için değer.

Şaka maka benim kafa 7 bin greft yedi.
Ve donör de 7 bin greft verdi sakal desteksiz..

Bu forumdan çok şey öğrendim, umarım birilerine faydam dokunur.
Bence sık bir ekim oldu.
Görüşlerinizi merak ediyorum.
Ekim öncesi ve sonrası fotoları paylaşayım.

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Vertex / Life Hair Şahin Çelik 3000 greft Yaş:25 / 23.06.2021
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2021, 17:03:22 »
Bu da bahsettiğim orta da ki zor gözüken açıklık.
Bu fotoğrafı çekerken bu açıklığı yakalamak icin baya uğraştım diyebilirim.
Gündelik hayatta neredeyse hiç göze batmıyor.
Ama gene de saolsun şahin hoca zor da olsa oraya 100 kök ekebildi, halihazır da o bölge de çok saçım olduğu için perkutan (iğne) tekniği kullanarak ekti.

KcH®

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2021, 17:07:34 »
Saç konusunda baya bir şeyi tecrübe etmişsin Leo usta, ikinci ekimin de hayırlı olsun. Şahin hocanın; "Bir sonraki ekim gerekirse sakaldan kullanırız..." yazısını görünce 3. ekim de mi yapılacak sonumuz hayrolsun dedim bir an. İlk baştaki süreçler çok sıkıntılı olduğu için 3. ekim lafı beni bile korkutuyor :)

Umarım istediğin görüntüye kavuşursun. 2.Ekimin sonucunu takip ediyor olacağım. Moralli, motivasyonlu ve enerji dolu bir süreç diliyorum.

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2021, 17:13:12 »
Leo hayırlı olsun dostum. Bu ekimle beraber saç defterini tamamı ile kapatırsın inşallah. Çok emek verdin. Emeklerin boşa çıkmasın. Mutlu haberlerini bekliyor olacağız

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2021, 17:26:54 »
Saç konusunda baya bir şeyi tecrübe etmişsin Leo usta, ikinci ekimin de hayırlı olsun. Şahin hocanın; "Bir sonraki ekim gerekirse sakaldan kullanırız..." yazısını görünce 3. ekim de mi yapılacak sonumuz hayrolsun dedim bir an. İlk baştaki süreçler çok sıkıntılı olduğu için 3. ekim lafı beni bile korkutuyor :)

Umarım istediğin görüntüye kavuşursun. 2.Ekimin sonucunu takip ediyor olacağım. Moralli, motivasyonlu ve enerji dolu bir süreç diliyorum.

Hocam iyi dilekleriniz icin çok teşekkür ederim.
3. Bir Ekim yaptıracağımdan ziyade şahin hoca saolsun geleceğimi benden çok düşünerek geleceği planlayarak işlem yaptı. Bana kalsa ek geç derdim :D
Yaşım henüz genç , eğer bu ekimim de ilki gibi başarı oranı yüksek bir Ekim olursa uzun bi süre rahatım. Ama işte her ihtimali gözetmek ve kendimizi sağlama almak lazım, yaş henüz genç :)

Leo hayırlı olsun dostum. Bu ekimle beraber saç defterini tamamı ile kapatırsın inşallah. Çok emek verdin. Emeklerin boşa çıkmasın. Mutlu haberlerini bekliyor olacağız

Hocam güzel dileklerin icin çok teşekkür ederim.
İnsallah hepimiz hayal ettiğimiz sonuca kavuşuruz. Bu vertex beni yedi bitirdi valla. Ama kapatacam yani taktım kafayı :)

KcH®

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2021, 17:29:20 »
Bu ekimde de vertex kapanır zaten Leo, kafan rahat bundan sonra :) Kendine yeni saç stilleri beğen artık, bir sağa bir sola tararsın :) benim saçlarıma da bir ara bakıp gelişimi değerlendirirsen sevinirim. Özellikle takviye konusunda sen baya iyiymişsin, belki öneri veya tavsiyelerin olur.

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2021, 18:00:46 »
Oooo başkan hayırlı olsun 2 ekimin güzel bir tepe ekimi olmuş baya sık duruyor. Gene şahin beyi tercih etmen bence en iyisi olmuş ilk ekiminde ki başarı zaten harikaydı. Öne de ufak bir sıklaştırma yapmışsın umarım güzel olur.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2021, 19:59:56 »
Bu ekimde de vertex kapanır zaten Leo, kafan rahat bundan sonra :) Kendine yeni saç stilleri beğen artık, bir sağa bir sola tararsın :) benim saçlarıma da bir ara bakıp gelişimi değerlendirirsen sevinirim. Özellikle takviye konusunda sen baya iyiymişsin, belki öneri veya tavsiyelerin olur.

Mutlaka bakıcam hocam, güzel düşüncelerin icin teşekkür ederim.

Oooo başkan hayırlı olsun 2 ekimin güzel bir tepe ekimi olmuş baya sık duruyor. Gene şahin beyi tercih etmen bence en iyisi olmuş ilk ekiminde ki başarı zaten harikaydı. Öne de ufak bir sıklaştırma yapmışsın umarım güzel olur.

Teşekkür ederim dostum güzel düşüncelerin icin insallah güzel bir sonuç alırım ilki gibi :)

soner0633

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 23 Haziran 2021, 22:13:55 »
Hayırlı uğurlu olsun inşallah ilk ekimin gibi başarılı olur. Bende şahin hocada ilk ekimi 10 gün önce yaptirdim, senin ilk Ekim gibi vertex e çok girilmeden önlere sık ekim oldu. Senin sonuca göre belki seneye vertex kısma 2.ekimi düşünebilirim bende  ;D
  • Ekim Tarihi: 14.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Evocapil Tablet, Saw Palmetto 300mg, Kabak çekirdeği (Günde 1 avuç), Prozinc Plus Şampuan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Haziran 2021, 00:16:52 »
hayırlı olsun dostum güzel sık bir ekim olmuş tepe ekımın umarım guzel sonuç alırsın
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 24 Haziran 2021, 00:20:15 »
Hayırlı olsun vertex için 2600 greft sayı olarak epey sık bir ekim yapılmış demektir.sırf bu yüzden özellikle takip edeceğim ekiminizi umarım tam anlamıyla kapanır vertex.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2021, 01:28:09 »
üstad hayırlı olsun sık ve güzel duruyor tepe bölgesi

Son kel

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2021, 02:47:54 »
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun şahsen çok güzel bir sonuç alacağına inanıyorum Allah utandırmasın.

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #13 : 24 Haziran 2021, 10:47:11 »
Hayırlı uğurlu olsun. Saç olayını tamamen kapatıyorsun |-nazarboncugu-|
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2021, 19:43:38 »
Hayırlı uğurlu olsun inşallah ilk ekimin gibi başarılı olur. Bende şahin hocada ilk ekimi 10 gün önce yaptirdim, senin ilk Ekim gibi vertex e çok girilmeden önlere sık ekim oldu. Senin sonuca göre belki seneye vertex kısma 2.ekimi düşünebilirim bende  ;D

Hocam teşekkür ederim güzel dilekleriniz icin insallah sizin Ekim de başarılı sonuçlanır bence 2. Ekimi ilk ekiminizin sonucuna göre mutlaka yaptırın derim. :)

hayırlı olsun dostum güzel sık bir ekim olmuş tepe ekımın umarım guzel sonuç alırsın

Çok teşekkür ederim abi senin emeğin çok büyük..

Hayırlı olsun vertex için 2600 greft sayı olarak epey sık bir ekim yapılmış demektir.sırf bu yüzden özellikle takip edeceğim ekiminizi umarım tam anlamıyla kapanır vertex.

Sizin de dediğiniz gibi epey sık bi Ekim oldu insallah tamamen kapanır da bu saç derdinden kurtulurum.

üstad hayırlı olsun sık ve güzel duruyor tepe bölgesi

Çok teşekkürler hocam.

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun şahsen çok güzel bir sonuç alacağına inanıyorum Allah utandırmasın.

Amin hocam insallah cümlemizi allah utandırmasın insallah sen de bu saç derdinden kurtulursun.

Hayırlı uğurlu olsun. Saç olayını tamamen kapatıyorsun |-nazarboncugu-|

Teşekkür ederim hocam insallah , tek temennim bu yönde.

Facebook Twitter Instagram