Gönderen Konu: Ankara Life Hair Sahin Celik / 04.10.2022 / 3000 Greft / Yas 29  (Okunma sayısı 11012 defa)

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaslar,

Uzun arastirmalar sonucu ben de Sahin Celik'te karar kilanlar arasindayim.

Islem bugun (4 Ekim 2022) tarihinde gerceklestirildi. 3000 greft sadece on tarafa ekildi. Tepe bolgesi hala yogun oldugu icin Sahin bey oraya dokunmamayi tercih etti. 35'lerimde tekrar ihityacim olabilirmis kendisi ongorerek hesapladi :)

Ekip çok sempatikti ve inanin bu kadar konforlu bir sureç beklemiyordum. Adeta kuafor seansina gelmis gibiydim. Sadece anestezi sureci biraz agriliydi o da bekledigimden daha az acili gecti. Ergin beyin eli çok iyi bu konuda.

Kanal acma ve greft toplama bizzat tek basina Sahin bey tarafindan yapildi, geri kalan ekim islemi 2 diger kisi tarafindan gerçeklestirildi. Onlar da çok sempatikti, sohbet ederek isi bitirdik. Islem saat 9'da basladi, ogle molasiyla birlikte 1:30'da bitti.

Su an aksam evdeyim ve inanin hicbir sey hissetmiyorum, ve anestezinin etkisi de geçmis durumda. Inanin bu kadar kolay oldugunu bilmiyordum..

Islemden once 1 antibiyotik alindi, islemden sonra Majezik aldim, aksam 2.antibiyotik, 1 kortikoid (Prednol) 1 de aspirin aldim.

Onun disinda forumda bahsedilen Xpecia vs. gibi herhangi bir ilaç onerisi bana yapilmadi.

Size onceki halim, islemden hemen onceki halim ve hemen sonraki halimi ekliyorum.

Bir de kanli bir donör bölge fotosu ekliyorum, size de olursa iciniz rahat olsun diye. Bana bu goruntunun beklenen bir sey oldugu soylendi.

Yorumlariniz ve onerilerinize simdiden cok tesekkurler :)

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Life Hair Sahin Celik 3000 Greft Yas 29
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2022, 21:14:20 »
Devami

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Life Hair Sahin Celik 3000 Greft Yas 29
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2022, 21:15:20 »
Bunu da bilerek ekliyorum ki siz de boyle kanli bir goruntuyle karsilasirsaniz korkmayin diye. Beklenen bir durum ve aslinda kanama degil.

Dr.hair

• Hero Member
  Hayırlı olsun . Açıklığınız çok az 3000 greft tutarsa sonuç mükemmel olacaktır . Dar alanda sık  ekimler risklidir . Sonuna kadar paylaşırsanız seviniriz

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Konforlu ve sorunsuz bir ekim süreci geçirmiş olmana senin adına sevindim dostum .Şahin beyde ektirecekler içinde neyle karşılaşacakları konusunda bir faydası olacaktır yazdıklarının.
Ekimine gelince oldukça dar bir alana 3000 greft gibi yüksek bir sayı girilmiş ,umarım hepsi çıkar ve sonuçtan memnun kalırsın.
Ayrıca kabuk dökümü sonrasını mutlaka görmek isteriz.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç çizgisi kafa yapınıza çok uygun olmuş ,saçlar düzgünce çıkarsa önden çok hoş bir görüntü çıkacaktır ortaya  |-nazarboncugu-|

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim, yarin ilk yikama olacak. Her sey bekledigimden cok daha konforlu geciyor, valla bu kadar kolay olacagini bilmiyordum ya da ben daha asil zor kismi gormedim :) Bir tek kafam çok sisti yarin sargi sonrasi odemler yuzume inecek gibi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şahin Çelik saç ekimi hayırlı olsun gayet güzel bir planlama olmuş ön Çizgin kafa yapına uyumlu şekilde planlanmış Ekim sıklığı güzel görünüyor kendi saçlarında hatırı sayılır derecede iyi umarım kendi saçlarında ileriye dönük ya da saç ekimi sürecinde dökülme olmaz saçlarını güçlendirmek için önlemler de alabilirsin hayırlı olsun tekrar sağ çekimin umarım çok güzel bir sonuç alırsın güzel temiz bir saç ekimi
Global Moderator

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin Çelik saç ekimi hayırlı olsun gayet güzel bir planlama olmuş ön Çizgin kafa yapına uyumlu şekilde planlanmış Ekim sıklığı güzel görünüyor kendi saçlarında hatırı sayılır derecede iyi umarım kendi saçlarında ileriye dönük ya da saç ekimi sürecinde dökülme olmaz saçlarını güçlendirmek için önlemler de alabilirsin hayırlı olsun tekrar sağ çekimin umarım çok güzel bir sonuç alırsın güzel temiz bir saç ekimi

Çok teşekkürler evet benim de planım bu. :)

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk yıkamadan sonra sonuçlar.

Ağrı sızı hiçbir şey hissetmedim bu ilk 2 günde. Sadece çok ödemim var onları da bastıra bastıra aşağı indirmem önerildi.

Şahin hoca da ekim çok sık oldu aspirini ihmal etme dedi. Sizin başka önerileriniz olur mu sık bir ekim için?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Life Hair Sahin Celik / 04.10.2022 / 3000 Greft / Yas 29
« Yanıtla #10 : 06 Ekim 2022, 11:37:33 »
Fısfısla Ekim yapılan bölgeyi nemlendirmeyi danışabilirsiniz Ekim merkezine ..

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2022, 08:21:12 »
Tekrar merhaba. Arkadaşlar bu ödem beni uzaylıya çevirdi ne kadar su içsem yatsam da böyle duruyor gözüme burnuma inecek diye korkuyorum var mı başka önerisi olan?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2022, 11:40:47 »
Başınızı çok öne egmeyin...geriye doğru istirahat edin..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Ekim 2022, 14:02:01 »
Normal bir durum vucut anezteziyi atıyor bir kaç gün sürecek dostum:) yapacak bir şey yok bir anda iner 2/3 gün sonra merak etme
Global Moderator

Antoine

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 08 Ekim 2022, 19:28:25 »
Çok teşekkürler Hintell yorumun için :)

Bugün 5.gün (2.kendi yıkama günüm)

Ödem daha da indi çok şükür, fakat donör bölgenin çok saçma bir acısı var, batma gibi ama yanma gibi de :)

Nekroz konusu herkesi olduğu gibi beni de geriyor. Ne zamana kadar beklemek gerekir içimizin rahatlaması için?

Facebook Twitter Instagram